Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 ye Kapsamlı Türkiye Haritası Geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
28
Favori
24.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
395 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mükemmel birşey yapıyorsun şuan bu benim 5 yıldır hayalim 1e1 ölçekli bir harita ben başlayacaktım bir türlü ayarlayamadım kendimi ankara istanbul arası gerçek 5 saat sürsün tam bir keyif çılgınlığı yaşarız.. ama özellikle birşey benim dikkatimi çok çekiyor otobanda çıkışların cepli olması çok estetik olur ve de bir tavsiyem şehirdeki ufak detaylara modellere çok dalmamak lazım önemli olan yollar bizim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık harika haber
  • 1:1 ölçekte gerçek uzunlukda saatde gidilen yol kısmını anlamadim.
    Ankara'dan İstanbul'a yük götüren oyuncu 8 saat falan mi oynaması gerek oyunu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 1:1 ölçeğe aldığımız için dediğiniz gibi oyunu 4-5 saat boyunca oynayacaksınız istanbuldan ankaraya öyle varacaksınız mantığı doğru anlamışsınız

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    o konuda çok haklısınız ben de hiç sevmiyorum oyunun bu tür grafiklerini ama malesef bunlar üzerinden yetinicez 🙄

• panter20 kullanıcısına yanıt
    o küçük detaylara önem veriyorum hocam aynen dediğiniz gibi ayrıca şehirlerden çok yollar önemli olacak bu haritada zaten ve böyle endüstriyel bölgeler felan olacak ki bizde yüklerimizi oradan yükleyeceğiz aslına bakarsanız zaten bir tır şöförünün şehirlerle işi olmaz genelde ya limanlar ya sanayi bölgeleri gibi yerlerde yük alıp boşaltırlar ve başında söyledim şehirleri birebir yapamayız buna gücümüz yetmez ama bu şekilde ana caddeler yapılarak bunada çözüm getirilebilir az bina model sayısı ile de fps den kâr elde edilmiş olur

• Hocam eline sağlık tamamlayabilirseniz gerçekten efsane bir iş yapmış olursunuz. Benden nacizane tavsiye her şehrin sembolleşmiş yerleri vardır sadece bunları şehir içi haritalara eklerseniz direk olarak insanları o şehre götürmüş olursunuz. Bu şekilde Detaylara da boğulmayarak ilerleme kaydedersiniz sonuçta oyunun amacı uzun yol yapmak yük taşımak şehirler arası yolların detayları daha önemli atıyorum ankaranın girişi ve çıkışında bulunan kapıları ekleyin şehir içine de sembolik Anıtkabir meclis vs bunları ekleyin daha sonra direk şehirler arası yola bağlayın gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler

• oh oh ohh ne diyosun dostum sen ya
    valla guzel haber.. pc gunlerime geri dondurdu bu haber beni ahaha
    sirf bu dlc icin bile pc alirim tekrar
    sana da iyi ve kolay calismalar dilerim. simdiden eline saglik dostum
    susurluk dinlenme tesislerine ozel ilgi isteriz :)

• Dirgen05 D kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğiniz şekilde yapıyorum ben de zaten çok detaya boğulmamak lazım yoksa içinden çıkamayız işin belli başlı can alıcı noktalarını yaptık mı tamamdır

• Aynen öyle kolay gelsin Üstad yardım etmek isterdim ama hiç anlamıyorum bu işten tamamlarsan bende Bi pc alırım belki keyifli olur Türkiye yolları

• Helal, tam destek

• Hocam bu işi basarabilirsen inanilmaz bir iş olur cidden yıllardır hayalini kurduğum birşey bu. Düşünsene astiden çıkıyorsun bolu tüneli'ni geçiyorsun sonra highway dinlenme tesisinde mola veriyorsun off düşünmesi bile uykumu kaçırdı şu an benim gibi otobüs hastaları cıldırabilir Belli başlı dinlenme tesisleri olursa mukemmel olur etsdeki buyuk eksiklerden biri bence guzel tesisler yok. Sabırla bekliyorum bakalım umarım basarırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biksann -- 15 Mart 2020; 1:51:13 >
  • Biksann kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum hocam tesisler olacak zaten çünkü 1:1 ölçek yollarda bu istediklerimizi rahatlıkla yapabiliriz 1:19 ölçek çok sıkıntı herşeyi koyamıyorsunuz alanınız kısıtlı oluyor ve şehirler birbirine çok yakın oluyor yol çabuk bitiyor bu da bir yerden sonra zevk vermiyor işte bu yüzden ben yolları 1:1 tutma kararı verdim ki birazda gerçeklik olsun

• Elinize saglik, verdiginiz emek kendini belli ediyor. Devamini bekliyoruz :)

• Eline sağlık. Bir Türkiye haritasının kalitesini memleketimin de bulunduğu Antalya- Mersin yolunun zorluğuna ve güzelliğine bakarak anlarım. Bakalım nasıl bir yol gelecek 😃

• Başarılar. Elinize sağlık. Şu oyun ps4 tede olsa keşke.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Beni yoracak bir yol ama yapacaz bir şekilde hocam orlarıda zaten eninde sonunda 70-80 virajdan oluşan inişli çıkışlı 150km lik bir yol sonuçta kolay değil tabi yapması ama ben onuda beceririm

• FurkanG61 kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorum kolay gelsin

• Hocam benim evinde bir ss ini çekip atsana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.