Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 Açılma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
135.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her zaman sorunsuz oynadığım oyunu bilgisayara format attıktan sonra açamıyorum kafayı yiyecem Oyunu yüklüyorum, açmaya çalıştığımda başlat çubuğunda oyunun simgesi görünüyor öyle kalıyor. 10-15 dk. o şekilde beklersem de uygulama çalışmayı durdurdu diye uyarı alıyorum. Daha önce benzer sorunu yaşayan var mı? Serial'de sorun var diyeceğim ama serial ekranına gelemiyorum ki... Bilgisayara 80-85 tane oyun yükledim hiçbirinde sorun yok ama en sevdiğim oyun olan ETS 2 açılmıyor...

• bende de aynı dert var görev çubuguna alıyor ardından da kapayıldı sorunlar aranıyor diyor
  • Herhalde bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen başka kimse yok
  • up aynı sorun bende de var
  • Hata raporu falan yok mu?
  • Hata raporu vermiyor bende. Oyunu açınca başlat çubuğunda simge çıkıyor, başka hiçbir tepki yok Yani oyun hiç açılmıyor olduğu gibi masaüstünde kalıyor öyle. Eğer görev yöneticisinden kapatmayıp da 5-10 dk. beklersem çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
  • kurek degistirin hocam.

• sorun bu şekil arkadaşlar
  • @Cihathalitt

Crackle alakası yok hocam serial yazılan ekrana bile gelmiyor.

Aynen Phytgriph'in videosundaki gibi sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONSO_06 -- 15 Haziran 2013; 19:49:21 >
  • hocam komple silip başka siteden indirirmisiniz
  • Arkadaşlar çözümü Phytgriph arkadaşımız bulmuş PM'den gönderdi sağolsun. Muhtemelen sorun yaşayan diğer arkadaşların da ekran kartı Nvidia. Nvidia kartınızın son sürümünü değil de sondan bir önceki sürümünü yükleyin sorun çözülüyor Bende 320.18 sürümüydü sanırım son sürümde sorun yaşamıştım. Onu kaldırıp 314.22 sürümünü yükledim arkadaşlar hiçbir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONSO_06 -- 16 Haziran 2013; 13:03:07 >
  • up up bendede aynı sorun hasıl oldu a dostlar. çözüm bulan var mıdır acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhtn

up up bendede aynı sorun hasıl oldu a dostlar. çözüm bulan var mıdır acep?

Arkadaşlar çözümü Phytgriph arkadaşımız bulmuş PM'den gönderdi sağolsun. Muhtemelen sorun yaşayan diğer arkadaşların da ekran kartı Nvidia. Nvidia kartınızın son sürümünü değil de sondan bir önceki sürümünü yükleyin sorun çözülüyor Bende 320.18 sürümüydü sanırım son sürümde sorun yaşamıştım. Onu kaldırıp 314.22 sürümünü yükledim arkadaşlar hiçbir sorun yok
  • deneyelim bakalım inş. olur
  • Denedim oldu sizin dediğiniz sürümü kurdum çalıştı teşekkürler
  • ALONSO_06 çok teşekkürler 2 gündür uğraşıyorum sayenizde hallettim sorun yaşayan arkadaşlar nvidia 320.18 sürücüsünü kaldırıp 314.22 sürümünü yüklerse sorun ortadan kalkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

Arkadaşlar çözümü Phytgriph arkadaşımız bulmuş PM'den gönderdi sağolsun. Muhtemelen sorun yaşayan diğer arkadaşların da ekran kartı Nvidia. Nvidia kartınızın son sürümünü değil de sondan bir önceki sürümünü yükleyin sorun çözülüyor Bende 320.18 sürümüydü sanırım son sürümde sorun yaşamıştım. Onu kaldırıp 314.22 sürümünü yükledim arkadaşlar hiçbir sorun yok

hocam eski sürümü nerden bulucam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBestHero

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

hocam eski sürümü nerden bulucam

Nvidia'nın sitesinde sürücüler sekmesinde en altta 'Beta Sürücüler ve Arşiv' kısmı var. Oradan bulabilirsiniz.

• bunun başka bir yolu yok mu yeni sürümde çalışır mı? Bende gt 730M 4gb lik ekran kartı var. yine onboard intel hd 4000 ekran kartı var.
    Bu sürümde veya bundan sonraki sürümlerde hiç mi çalışmayacak
  • Ekran Kartıyla alakası yok oyuna 2.1.1.1 patchini uygulayacaksın bu patchle oyna başka bişey yükleme
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.