Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 Açılma Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
135.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca Ekran Kartı sürücüsünü en son şekliyle güncelle... Oyunların başlangıç ekranında donması , oyunun açılmaması gibi sorunlar ekran kartıyla alakalı değil oyundaki hata ve güncellemelerin doğru kurulmaması ile ilgilidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JumongK

Ekran Kartıyla alakası yok oyuna 2.1.1.1 patchini uygulayacaksın bu patchle oyna başka bişey yükleme

başka bir oyuna Türkçe yama indirdim euro truck açılmadı dediğiniz patch uygulamasını nasıl yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyoung

quote:

Ekran Kartıyla alakası yok oyuna 2.1.1.1 patchini uygulayacaksın bu patchle oyna başka bişey yükleme

başka bir oyuna Türkçe yama indirdim euro truck açılmadı dediğiniz patch uygulamasını nasıl yapabilirim

Euro Truck Simulator u sıfırdan temiz kur crack yapmadan google a patch 2.1.1.1 yaz orda torrent siteleri var ordan indir patchi kur sonra crack yap Olay tamamdır... Gir Oyna

• quote:

quote:

quote:

Euro Truck Simulator u sıfırdan temiz kur crack yapmadan google a patch 2.1.1.1 yaz orda torrent siteleri var ordan indir patchi kur sonra crack yap Olay tamamdır... Gir Oyna

ne yaptıysam olmuyor sildim baştan yükledim patch kurdum yine olmadı bilemedim ne yapıcağım silip yine yükliyim ben aa durduk yere böyle bir hata vermesi tuhaf açıkcası

• quote:

quote:

quote:

ekran kartını güncelleştirdikçe sürekli böyle bir hata veriyor ne yapmam lazım ki patch konusunda mı ki sıkıntı acaba

• ALONSO_06 kullanıcısına yanıt
    bende bu kadar da girmio hiç bişey yok :(
    @ALONSO_06
  • Bendede açılmıyo Pc yi Paramparça edmeme az kaldı Biri yardım etsin
  • Arkadaş birisi burda ets2 telefona gelcekmiş dedi o yalanmı oldu noldu bilgisi olan varsa bi cevaplasın sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

Arkadaşlar çözümü Phytgriph arkadaşımız bulmuş PM'den gönderdi sağolsun. Muhtemelen sorun yaşayan diğer arkadaşların da ekran kartı Nvidia. Nvidia kartınızın son sürümünü değil de sondan bir önceki sürümünü yükleyin sorun çözülüyor Bende 320.18 sürümüydü sanırım son sürümde sorun yaşamıştım. Onu kaldırıp 314.22 sürümünü yükledim arkadaşlar hiçbir sorun yok

Tamam iide Bnm Xin xp Ona çalışcakmı Deliriyom Oyn Açılmyo Ara ara bi Hal Oldm

• Hala Açılmıyo Başka Bi öneri
  • arkadaşlar sakın güvenmeyin silip baştan yapmayın ben yaptım 2 ay sonra yeni pack driver dior ve pc de ekran kartı sürücüsü kayboluyor+ indirdikten sonra no orginals invidia die bi hata gelior artık sürücüsüz devam ediorsunuz
  • arkadaslar bende 1.12.1 surumu var ama sımdı arbayala gıdıyorum sola dondurdugunde sag taraf havaya kalkıyo sga dondurdugumde sol taraf havaya kalkıyo nasıl yapabılırım sorununu acıll yardım
  • arkadaşlar oyunu indirip kurduktan sonra crack ın içindeki dosyaları C program files scs software euro truck simuulartor 2 bin win_x86 adresine kopyalıyoruz oyun açılıyor ben böyle yaptım çalıştı ( dosya adı aralarına smile konulmuştur)

• quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

Orijinalden alıntı: brhtn

up up bendede aynı sorun hasıl oldu a dostlar. çözüm bulan var mıdır acep?

Arkadaşlar çözümü Phytgriph arkadaşımız bulmuş PM'den gönderdi sağolsun. Muhtemelen sorun yaşayan diğer arkadaşların da ekran kartı Nvidia. Nvidia kartınızın son sürümünü değil de sondan bir önceki sürümünü yükleyin sorun çözülüyor Bende 320.18 sürümüydü sanırım son sürümde sorun yaşamıştım. Onu kaldırıp 314.22 sürümünü yükledim arkadaşlar hiçbir sorun yok

hay Allah razı olsun senden kardeşim. 344.11 i yükledim sorun çözüldü.

• BENDEDE BÖYLE OLUYODU ADOBE FLASH PLAYER YÜKLEDİM DÜZELDİ
  • kardeş alonso 56 surum nası guncellenıyor soylermisn bulamadım
  • ETS2 Normal Açılıyor Reklam Felan Çıkıyor Profil Sayfası Gelince Sayfa Kayboluyor Ve Hiç Bir İşlem Yapamıyorum Ve Sıkıntı Şu Görev Yönetici'side Çalışmıyor. Aynı Oyun Leptop'da Çalışırken Sıkıntı Yok Norma Oynuyorum. Ve Sorunu Yaşadığım Özellikleri Saymaya Kalksam 5 Bin Tllelik Makine Oyun Makinesi Leptop'sa İ5 İşlemci 2.45 4BG Ram Düşünğn Yardımcı Olursanız Sevinirim.Resim Felan Alacam Oyun Hata Verince Hiç Bir İşlem Yapamıyorum Sıkıntım Bundan İbaret.
  • ALONSO_06 kullanıcısına yanıt
    ya hocam sürümü nerden kaldırıp nası yükliyeceğimi bilmiyorum bi yardımcı olurmusun
  •  Euro Truck Simulator 2 Açılma Sorunu

AÇARMI ETS2 VEYA ETS1
  • Ben Steam'den aldım Nvidia GeForce GT 8600 var. oyunu açıyor oynarken masaüstüne atıp yeniden açıyor birkaç kez oluyor sonra oyun donuyor ve kapanıyor 97 saat oynadım sıkılmıyorum oyundan pc açmıyor bu nasıl iş yaw
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.