Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35933594359535963597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Yeni oyun almaya gerek yok mu yani?

yeni oyun almak zorundasın.

yeni steam hesabına ets2 alacaksın ve eski save ile oynarsın ben öyle biliyorum

• Teşekkür ederim 

• Arkadaşlar promods 2.51 sürekli oyundan atıyor sizde durum nasıl. Oyunun ortasında kapanıyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 21 Kasım 2020; 21:39:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt

kurmadım sıkıldım ayda bir dosya indirmekten ama alttaki sıralamayı dene

• Teşekkür ederim zahmet verdim  

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Yok olmadı maalesef

sürüm uyumsuzluğu olmasın ona bakın

• mito1172 kullanıcısına yanıt

1.39/2 51

Oyunu sildim yeniden yükledim hatta bir hata yapıp eski kayıtları da sildim oyun sıfırdan başladı

tüh yazık olmuş ilginç kapanması 

• Scania ve Ford macerasından sonra ilk kez Renaultya geçtim. Range Tyi hiç kullanmamıştım güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

kurmadım sıkıldım ayda bir dosya indirmekten ama alttaki sıralamayı dene

bu sıralama yanlış.

• ben öyle kullanıyorum sorun yok siz doğrusunu yazın o zaman 

• Yaramsın 

• Assetto Corsa aldım Steam indirimlerinde, keyifle oynuyorum.

Direksiyonu kurmuşken Karadeniz eklentisini de aldım, emektarla turlayım dedim. Aslında istediğim kadar indirime girmedi ama klasik kendimi kandırdım 24 lira nerelere vermiyoruz ki diyerek

Oynamadığım oyunları başka harddiskte tutuyorum. Oynayacağım zaman indirmek yerine direk oradan kopyalıyorum. Yine öyle yaptım ama indirdiğim dosyaları silip direk yeniden indirdi oyunu Steam Ne yapıyor bu adamlar, her sürümde oyunu baştan mı kodluyorlar? İnternet bağlantısı hızlı, sorun değil indirmesi de geçen sefer de böyle olmuştu, garip geldi.

• Dünden beri Almanya'dan Türkiye'ye ulaşmaya çalışıyorum  

Normalde oyuna başlar başlamaz tehlikeli, kıymetli yük gibi özellikleri arttırıp kıza zamanda borç dert garajı ve filoyu büyütmeye bakarım. Bu sefer çok takılma niyetim olmadığı için direk hızlı işler alıp uzun yol özelliğini arttırdım. Böylesi de güzel oldu aslında, hep Volvo arada da Scania alıyordum, çeşit çeşit tırlar sürüyorum. Kaza yaptım 1 kere, işveren ödedi. Otoyol geçişi vs. masraflar da ona ait, rahat yani  

Haritayı ilk açtığımda Black Sea eklentisi hayal kırıklığı yarattı. İlk çıktığında bir bakmıştım unutmuşum, Euro Truck Simulator sonuçta, Türkiye'nin de Avrupa'daki şehirleri var sadece. Artık Asia Truck Simulator'ü bekleyeceğiz geri kalanı için.

Başta boşa para verdik gibi gelmişti ama sürdükçe yaptıkları yenilikleri gördüm. Grafikler güzelleşmiş, gümrük vs. işlemler detaylandırılmış. Önceden böyle olsaydı Gürcistan'a arabamla geçerken bu kadar zorlanmazdım  Balkan ülkelerinde sürmek de keyifli geldi. Türkiye'ye girince alışık olduğumuz tabelaları görmek, yolların karışıklığı, HGS/OGS vs. başka bir oyun oynuyormuş gibi oldu   Bir süre yine böyle hızlı işlerle Türkiye ve civarında takılırım, iyi ki almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Kasım 2020; 18:25:12 >

• Arkdaşlar bu oyunu şimdiye kadar hep malum yollarla indirip oynadım. Fakat artık orjinalini alıp oynayayım diyorum. Steamda indirim var, en full paket hangisi, Tüm haritalar vs.

Sepetim şu şekilde:

Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic SeaEuro Truck Simulator 2 - ItaliaEuro Truck Simulator 2 - Vive la France ! Euro Truck Simulator 2 - ScandinaviaEuro Truck Simulator 2 - High Power Cargo PackEuro Truck Simulator 2 - Cabin AccessoriesEuro Truck Simulator 2 - Wheel Tuning Pack  Euro Truck Simulator 2Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black SeaEuro Truck Simulator 2 - Going East!Euro Truck Simulator 2 - Turkish Paint Jobs PackEuro Truck Simulator 2 - Romanian Paint Jobs PackEuro Truck Simulator 2 - Bulgarian Paint Jobs Pack

Toplam 81,75 TL tutuyor. Bonusun 40 tl bonus kampanyası var. Tüm oyunu 41,75 TL ye almış olacağım. Bu paket dışında ek harita vs. var mı?

• Iberia DLCsinin bu yıl çıkmayacağı açıklandı. Şu an oyunun görselliğini tümüyle değiştirecek olan aydınlatma sistemi üzerinde çalışıldığı ve bununla birlikte ışık yansımalarının nesneler üzerinde modellenmesi de gerçeğe en yakın şekilde tek tek düzenlendiği belirtildi.

1.40 kapalı betanın 2021 Ocak ayında sunulması bekleniyor ancak tüm kullanıcılara 2021 ilkbaharında açılmasını öngörüyorlar akabinde de Iberia DLCsi çıkacak.

Almanyanın kuzeyi yeniden modellenmişti 2021de ise güneyi yeniden modellenerek kullanıma sunulacak.

Optimizasyon konusunda da yeni çalışmaların olduğu belirtildi.

• amanhem kullanıcısına yanıt

Essentials + map booster + Black Sea bundle şeklinde alırsanız daha uyguna gelir.

• Promods kurdum izlanda ne harika yermis :D cok begendim valla monotonluguda ustumden atti. Yalniz tir burada cok kayiyor navigasyonda kaygan zeminleri gostermesi cok iyi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35933594359535963597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.