Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35923593359435953596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Kasım 2020; 2:38:25 >
  • otobüsler çok iyi

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 9 Kasım 2020; 12:37:27 >
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

59Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

59 

aynen beya

yaz aylarını ve yılın bazı bölümlerini orada geçirdiğim için biraz da 59'la takılalım dedik Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 11 Kasım 2020; 14:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

aynen beya

yaz aylarını ve yılın bazı bölümlerini orada geçirdiğim için biraz da 59'la takılalım dedik  

Alıntıları Göster

anladim topragimEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Bu da bizden gelsinEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

tekirdağ'da bütün arkadaşlarımda ve komşularda renault var , nedir bu tekirdağlıların renault ve fiat sevdası bilemiyorum. sanırım servis ve yedek parça olanakları yüzünden, tekirdağ girişinde renault buhari ve fiat haliç oto plaza var yıllardır iyi iş yapıyorlar sanırım Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

tekirdağ'da bütün arkadaşlarımda ve komşularda renault var , nedir bu tekirdağlıların renault ve fiat sevdası bilemiyorum. sanırım servis ve yedek parça olanakları yüzünden, tekirdağ girişinde renault buhari ve fiat haliç oto plaza var yıllardır iyi iş yapıyorlar sanırım  

aynen hocam maliyet acisindan ucuz araclar oldugu için çok tercih ediliyor,sadece burada değil de ülke genelinde öyle aslında Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Dün ağır yük taşırken başıma garip bir şey geldi, cekicim 4x2 Volvo, 61 ton yük taşıyordum ve hiç kaza yapmamama rağmen yükü teslim edene kadar yük ara ara hasar aldı, tabi bu sırada dorse de hasar aldı. Acaba yeni güncellemeyle bir seyler mi degisti, neden hasar aldı anlayamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 16 Kasım 2020; 10:57:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Merhabalar, 2018 Şubat'tan beri multide perma banlıyım. Tekrar multi oynamanın şartlarını biliyorum fakat tek bir şey merak ediyorum:

-Banlı hesabımı silip, oyunu tüm DLC'leri ile satın alıp sıfırdan kayıt yaparak hesap oluşturduktan sonra 2 saat single'da oynayıp multiye geçebiliyorum ama şu anda haritamın tamamı sarı, yani keşfedilmiş durumda. Yeni hesap açınca harita mecburen gri olacak. Ama böyle olsun da istemiyorum. Mevcut haritamı yedeklesem, yeni hesap açtıktan sonra ondaki haritayla takas edebilir miyim veya şimdiki haritamı kullanabilir miyim? Sırf bu harita konusu yüzünden 2,5 yıldır single takılıyorum.

Bu sorumun cevabını bilen harbiden kimse yok muEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim yeni steam hesabı alacaksın. Cloud depolamayi kapatip yerel save a donuceksin ve yeni aldigin steam hesabından o save ile oynarsin. 2 saat oynadiktan sonra Multi girersin diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler g29 aldım ets oynamak istiyorum bütün dlclerle birlikte kaça patlar bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcaysson kullanıcısına yanıt

indirimi bekle öyle bak hesapla paket al hem tüm dlc ye gerek yok haritaların tümünü al derim ama diğerlerinden seçip al beğendiklerini benceEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Iberya ne zaman çıkar ki.

• Son 3-5 yıldır ETS 2'ye gelen harita DLCleri Aralığın ilk haftası çıkıyor. Önümüzdeki hafta duyurusu yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyun almaya gerek yok mu yani?

• 
Sayfa: önceki 35923593359435953596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.