Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dlc leri alın arkadaşlar.lutfen artık calais disburg da millet gidip gelmesin.hele hele bir italya haritasi olmazsa olmaz.cok guzel yollar var.
  • 1.34'te çok kısa deneyimlemiştim ProMods'u. DLC'ye pek dokanılmamış ancak Kaliningrad çevresine bir şehir eklenmişti. Güney taraflarında bir yerde daha fazladan şehir vardı. Finlandiya'nın ve Rusya'nın kuzeyinde olan eski şehirler DLC'ye bağlanmış. Arşivde kalmış bir görüntü var. (RusMap de dahildir.)

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 1.35 ne zaman gelir arkadaşlar.kac gun oldu ses seda yok.
  • Arkadaşlar bir grup kurunda birlikte oynayalım tek sıkıyor bazen.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Ben bu park için en az 10 kez manevra yapıyorum güzel girişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Ben bu park için en az 10 kez manevra yapıyorum güzel girişti
    Tamamen alışma ile ilgili. Oyunda park etmek gerçek hayattakinden daha zor, Aynalar açıları hatalı gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Başlık haricinden herşey mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Başlık haricinden herşey mükemmel

Alıntıları Göster

4 yıl olmuş çekeli ama başlık tam problem Logitech F710 geçmiyor

• Arkadaşlar 5 yıl aradan sonra merhaba.

Heavy Cargo, Special yükler ile Fransa, İtalya ve kuzey ülkelerinin harita paketlerini aldım. Yaklaşık ne kadar indirme boyutu? Ve bir de Beta 1.35'in büyüklüğü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradan geçen 5 seneye rağmen oyunda alan genişlemesi dışında sadece ufak-tefek değişiklikler olmuş.

Hâlâ bulut desteği yok gördüğüm kadarıyla.

Ta o zaman aldığım yedek olmasa sıfırdan başlamam gerekecekti. Ben bıraktığımda, bütün garajları almış ve hepsini doldurulmuştum. Şimdi üzerine bi 100 tane daha eklenmiş DLC'ler hariç. 278 şoför limiti sorun oldu. O sebeple saha fazla araç alamadım, pekçok garajım bo kaldı ve epey bi kısmı da 3'lü duruyor.

Şimdi bu 3 harita DLC'si bakalım yine aynı sorunu yaşayacak mıyım?

Baktığım videolara göre dorse ve çekiciler için özellik kopyala getirilmiş ama keşke galeride de random olsaymış. Bunun eksikliğini çok yaşadım. Galeriden çıktıktan sonra her seferde aynı değişiklikleri tekrar yapmak zorunda kalmak büyük sorun oldu. Aynı şekilde 1'den fazla almak için sayı girilememesi de çok zaman kaybı sebebi idi.

Haritadan bakarken, hangi garajda kaç tane dorse ve çekici olduğunu görememek, kağıt kalem ile not almaya zorladı beni.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Güzel manevra.

Eskiden geri geri gelirken, direksiyon ne tarafa kıvrılı ise, dorse de o tarafa doğru yan yan karardı. Sorun azaltılmış ama tamâmen giderilmemiş. Direksiyon az kıvrık iken belli olmayabilir ama çok kıvrılı iken bâriz belli oluyor.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Bulut destegi dediginiz steam cloud esitlemesi ise o geldi oynadiginiz profil icin aktif etmeniz gerekiyor sadece. Yanlış olmasin profil düzenle kismindaydi sanirim.

• B.Alpin B kullanıcısına yanıt
    Steam'den mi, oyun içinden mi?

Özellik geldi ise, neden aktif etmek manuel olur; o da başka sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Güzel manevra.

Eskiden geri geri gelirken, direksiyon ne tarafa kıvrılı ise, dorse de o tarafa doğru yan yan karardı. Sorun azaltılmış ama tamâmen giderilmemiş. Direksiyon az kıvrık iken belli olmayabilir ama çok kıvrılı iken bâriz belli oluyor.
    Araç kayıyor dediğin gibi ama yinede güzel iş çıkarmaya çabalamaları güzel. Bazı hatalar varki anca bu araçları kullanmış olanlar algılar. Daha basiti ise hatta hatta ölümcül hata oto yollardaki tali çıkışlar böyle bir şey bırak Avrupayı başka bir yerde bile rastlamak zor. Bu hatayı baya baya İtalya bölgesinde gidermişler ona dikkat ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Steam'den mi, oyun içinden mi?

Özellik geldi ise, neden aktif etmek manuel olur; o da başka sıkıntı.
    oyuna girince profil adının yanında bulut resmi görünüyor zaten de bende açık değil sanırım ve profil düzenlemeden yapılıyor hiç bakmadım
  • Bu gece de böyle altta bar ile oynadık Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Bende dlcler açık ama o scania yazısını yapamadım cama. Siz nasıl yaptınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Tamirhanede aksesuarlar seçeneğinden yaptım. Ekstra mod falan değil.
    Camın alt sağ ve sol köşelerine de ışıklı V8 koyulabiliyor ama dikkat dağıttığı için kullanmıyorum.
  • Ya millet, benim tırın göğsündeki navigasyon ekranındaki harita 1 tık büyüdü. Bunun ayarı nereden yapılıyor? Üstteki fotoda da görülüyor...
  • 
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.