Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35013502350335043505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre sıralama Baltık > İtalya > İskandinavya > Fransa > Going East. Baltık ile İtalya'yı yarıştırmak zor, ikisi de çok iyi ancak Baltık beklediğimden çok daha iyi çıktı ve çeşitlilik daha fazla, performans olarak daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların F-Max’i getireceği yok bari mod kurayım dedim var mı bildiğiniz mod arkadaşlar?
  • Özlemişim oyunu ya. Rota tavsiyesi olan var mı elimde promods var. Şöyle İspanya'dan çıkıp İsveç'e mi uzansam yoksa adriyatik kıyılarını mı dolansam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-Max için çok umutsuz olmayın Ford Türkiye gerçekten iyi reklamını yapıyor bu işler nasıl yürür bilmem ama bilinirlik artsın diye girişimde bulunabilirler scs biraz gıcık bir şirket, Avrupa'da da çok bilinen Türk lojistik firması oyunda yer almak için mail attı ama kabul edilmedi.
  • Biraz ücret ödemeyi göze alsalar,scs kabul ederdi.Adamların derdi para.
  • varşova yolundaki rezilliğe bak arkadaş.nerede belediye nerede yönetim.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Promods 2.33 yayınlanmış.
    https://promods.net/setup.php
  • Ya Allah aşkına şu gündüz farların açık olması sorununa bir çözüm bulalım pırıl pırıl bulutsuz masmavi gökyüzü varken bütün arabalar öğle vakti farlar açık geziyor deli olacağım oyunun ciddiyetini de benim oynama hevesimi de SÖKÜP ATIYOR.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Avrupa'da gündüz farı zorunlu aksine ben o detayı gereksiz bulmuyorum bizim oyuncularımızın bu oyundan beklentisi ne anlamıyorum çok gereksiz detaylara takılanlar oluyor

Neredeyse Euro 6 tırların siyah duman atmasını beklemek kadar mantıksız geldi kusura bakmayın

• Neyin havası bu güzel kardeşim sövseydin bari. Gündüz vakti bütün arabalar uzunları yakmış şıkır şıkır dolanıyor normal mi sence bu? Gereksiz detay dediğin şey oyunu piç ediyor. İzlediğim videoların hiçbirinde böyle bir şey yok gündüz farlar kapalı. Bellemişsiniz bir Avrupa'da gündüz farı geyiği çevirip duruyorsunuz aslını astarını bilmeden. O dediğinin bununla zerre alakası yok bu dediğim başka bir olay. Neymiş siyah duman atsın demekle aynı şeymiş. Şunu demiş olman bile boş beleşliğin ispatı da neyse. Oyundan ne bekliyormuşuz hele hele.

• Bugün organize sanayi'de yeni ford f max'i gördüm dibim düşdü resmen inanılmaz güzel olmuş araç yaa ula inş. scs şu aracın lisansını alır
  • Var mı beyler konvoy? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Var mı beyler konvoy? :)
    konvoylar alt sitede oradan takip edebilirsin
    https://forum.wotmp.com/konu/konvoy-reims-milano-23-02-2019.32099/
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Var mı beyler konvoy? :)
    Patates, soğan, badılcan konyovu var, gelen mi?
  • şu tırlar ats ve ets2 ye gelse süper olurdu otomatik pilot var hele birinde dorsenin arkasında dev ekran var ön yolu gösteren arkadan sollama yapacak olan araç ona bakıp yolu görüp solluyor tırı vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Şubat 2019; 17:29:31 >

tip olarak hoşuma gitmediler ne o öyle uzay mekiği gibi samsung tırı güzel olmuş ama arkada önü gösteren ekran bu özellik yaygınlaşırsa güzel olur bence
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    uzay çağı zaten tipine takmadım ama özellik süper
    Bu kadar uzay mekiği gibi olmasa da elektrikli Tesla tırları gelse harika olur

• aynen
  • 
Sayfa: önceki 35013502350335043505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.