Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34543455345634573458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

steam de 12 tl param var. scandinavia ve goıng east dlc leri mevcut elimde. Şu an ki paramla viva la france yada special transport dlc sini alabiliyorum. Sizce hangisini alayım? Yorumunuz nedir?
    https://store.steampowered.com/bundle/5555/Euro_Truck_Simulator_2_Map_Booster/ ben olsam para ekleyip bu paketi alırım italya artı fransa 32 tl ye geliyor
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Fransa alın arkadaşın da dediği gibi her yerde çıkmıyor özel dorseler
  • Tavsiyeler için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hemen satın alıyorum. Map booster halini düşünmedim degil aslında da ama nedense gözüme çok pahalı geliyor dlc fiyatları. Diğer dlc de 10 tl altina düşerse alırım diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @AKINLASINN

Special Transport DLC'sinin rotaları, 1.31 güncelleme ile 9 rota daha eklendi. Bazı rotalar için harita DLCleri gerekiyor.

quote:

Košice (SK) to Budapest (HU)
    Linköping (S) to Kalmar (S)
    Nantes (F) to Civaux (F)
    Luxembourg (L) to Liège (B)
    Olsztyn (PL) to Bialystok (PL)
    Stavanger (N) to Oslo (N)
    Sheffield (GB) to Birmingham (GB)
    Berlin (D) to Szczecin (PL)
    Reims (F) to Strasbourg (F)
    Dresden (D) to Wroclaw (PL)
    Dortmund (D) to Hannover (D)
    Praha (CZ) to Nürnberg (D)
    Glasgow (GB) to Aberdeen (GB)
    München (D) to Innsbruck (A)
    Bratislava (SK) to Graz (A)
    Köln (D) to Amsterdam (NL)
    Brussel (B) to Amsterdam (NL)

New routes in version 1.31:

Linz (A) to Brno (CZ)
    Szeged (HU) to Debrecen (HU)
    Trelleborg (S) to Esbjerg (DK)
    Nice (F) to Nice (F)
    London (GB) to Felixstowe (GB)
    Dijon (F) to Genève (CH)
    Napoli (I) to Terni (I)
    Cardiff (GB) to Birmingham (GB)
    Palermo (I) to Catania (I)

http://truck-simulator.wikia.com/wiki/Special_Transport_DLC

Diğer taraftan Fransa DLC'sinin fiyatı oturdu. Artık uzunca süre %75 indirim alır. Special Transport %50-75 indirim alacak. Fransa DLC'si fiyat olarak mantıklı.

Dorse DLC alacaksanız paket şeklinde cargo bundle var 14.05 TL'ye.
    https://store.steampowered.com/bundle/5657/Euro_Truck_Simulator_2_Cargo_Bundle/

@ALONSO_06
    Zaten special transport DLC'yi mod haritada kullanamazsınız. Çünkü dorsenin geçebileceği özel rotalar seçiliyor. Bilinmeyen mod haritada olmuyor.

@mito1172
    %15 paket indirimi ile 27,37 TL'ye geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

@AKINLASINN

Special Transport DLC'sinin rotaları, 1.31 güncelleme ile 9 rota daha eklendi. Bazı rotalar için harita DLCleri gerekiyor.

quote:

Košice (SK) to Budapest (HU)
    Linköping (S) to Kalmar (S)
    Nantes (F) to Civaux (F)
    Luxembourg (L) to Liège (B)
    Olsztyn (PL) to Bialystok (PL)
    Stavanger (N) to Oslo (N)
    Sheffield (GB) to Birmingham (GB)
    Berlin (D) to Szczecin (PL)
    Reims (F) to Strasbourg (F)
    Dresden (D) to Wroclaw (PL)
    Dortmund (D) to Hannover (D)
    Praha (CZ) to Nürnberg (D)
    Glasgow (GB) to Aberdeen (GB)
    München (D) to Innsbruck (A)
    Bratislava (SK) to Graz (A)
    Köln (D) to Amsterdam (NL)
    Brussel (B) to Amsterdam (NL)

New routes in version 1.31:

Linz (A) to Brno (CZ)
    Szeged (HU) to Debrecen (HU)
    Trelleborg (S) to Esbjerg (DK)
    Nice (F) to Nice (F)
    London (GB) to Felixstowe (GB)
    Dijon (F) to Genève (CH)
    Napoli (I) to Terni (I)
    Cardiff (GB) to Birmingham (GB)
    Palermo (I) to Catania (I)

http://truck-simulator.wikia.com/wiki/Special_Transport_DLC

Diğer taraftan Fransa DLC'sinin fiyatı oturdu. Artık uzunca süre %75 indirim alır. Special Transport %50-75 indirim alacak. Fransa DLC'si fiyat olarak mantıklı.

Dorse DLC alacaksanız paket şeklinde cargo bundle var 14.05 TL'ye.
    https://store.steampowered.com/bundle/5657/Euro_Truck_Simulator_2_Cargo_Bundle/

@ALONSO_06
    Zaten special transport DLC'yi mod haritada kullanamazsınız. Çünkü dorsenin geçebileceği özel rotalar seçiliyor. Bilinmeyen mod haritada olmuyor.

@mito1172
    %15 paket indirimi ile 27,37 TL'ye geliyor.
    doğrudur ben İtalya 23,45 TL Fransa 8,75 TL Toplam 32,2 TL hesapladım ondan öyle yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Haziran 2018; 0:9:57 >

• Merhaba Arkadaşlar 1080 Ekran Kartı ve i7 işlemcim var oyunu 144 fps ile oynuyordum Bazen en fazla 120 ye dusuyordu ama Tum dlclerı aldım bırde son guncelleme oldu suan 100 olmuyor bazen 40 bazen 60 Neden boyle oldu anlamadım.

Ne Yapabılırım ? tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Merhaba Arkadaşlar 1080 Ekran Kartı ve i7 işlemcim var oyunu 144 fps ile oynuyordum Bazen en fazla 120 ye dusuyordu ama Tum dlclerı aldım bırde son guncelleme oldu suan 100 olmuyor bazen 40 bazen 60 Neden boyle oldu anlamadım.

Ne Yapabılırım ? tesekkurler
    valla bu günlerde ets2 mp de gariplik var garip garip takılmalar oluyor önce pc den şüphelendim ama ATS açıyorum onda yok bazen ats de de oluyor ama ets bir kaç gündür garip bu arada fps kabin içi genelde 68 70 civarı bende
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde. 144 du dustu guncellemeden sonra anlamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    kabin içi 144 se iyi ben kafayı camdan çıkarıp göğe bakınca 144 hala oluyor da kabin içi 144 ilk kez senden duydum full ayarda. neyse güncellemeden sonra olduğu kesin galiba belki düzeltirler şikayet çoksa
    Ben oyunu alali seneler oldu ama hic oynamadim vakitsizlik falan direksiyon yoktu neyse bilader var oyun delisi benim o actirdi direksiyon aldirdi bana actim 56 saat oynadim 144 hz olarak 50 saaat ama son guncelleme ile 40 bile oluyor. Dlcleri aldim acaba ondanmi dedim gucelleme
    İle buyuk ihtimal berbat suan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    var bir tuhaflık ama çözemedim grafikler fullse onu düşür fps artar artı ölçeklemeyi 200 falan yap MLA Tıkını kaldır
  • Showtrucks of Europe:https://www.youtube.com/watch?v=MGeSUufxtYs

harika
  • o boyalardan bize de verseler ya güzelmiş
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    nereden başvuruyoruz ben giderim
    tek şartım 750 lik 8x4 volvo ile çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Showtrucks of Europe:https://www.youtube.com/watch?v=MGeSUufxtYs

harika
    Haloween ve christmas gibi abidik gubidik şeyler yerine şöyle bir boya dlc gelse ne olur sanki. Kartallı süslemeyi çok istemiştim :(

• Çıkışın üzerinden 6 sene geçmiş. Zaman gerçekten hızlı geçiyor. 6 senede oyun haritası daha geniş olabilirdi. Mesela Moskova'dan Lizbon'a mp'de odun filosu yapabilirdik. Fizik motoru ve stabilizasyon daha iyi olabilirdi. Ama olsun. Küçük bir ekiple başladılar. Yaptıkları büyük iştir. Yavaş yavaş profesyonelleşiyorlar. Acaba EA veya Ubisoft gibi büyük bir firma tır simülasyonu yapsa 6 senede neler olurdu? Büyük firmaların bu işe neden girmediklerini anlamıyorum. Oysaki büyük bir kitle var.

• Geçenlerde SCS canlı yayında soruları cevaplamıştı. Oyun geliştirilmeye devam edecek ve er ya da geç merakla beklenen özellikler gelecek. Yakın zamanda yani bir sonraki güncellemede dorse satın alma özelliği gelecek. Yeni oyun çıkarmayacakları ve ekipleri çok geniş olmadığı için her şeyi zamana yayıyorlar. Resmi multiplayer gelecek, umarım önceliği verirler de bir an önce amatör TruckersMP'den kurtuluruz. Bunun dışında şahsen merakla beklediğim grafik, ses ve mevsim özelliklerinin de geleceği onaylandı fakat maalesef yakın zamanda zor. Uzun lafın kısası sabreden derviş muradına erecek, hayalimizdeki özellikleri göreceğiz.
    https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-kisisel-dorse-sahipligi-1-32-guncellemesinde-geliyor/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ets2 boş olduğunu akşam anladım ATS de etkinlik başladı müthiş kalabalık vardı saatlerce dip dibe gittik kimse kimseyi sollamaya kalkmadı 0 hasarla yükleri götürdük 5 defa gittim geldim dönüşte yüklüydü hiç sinir olmadım çünkü ets2 deki gibi pislik yapan yoktu zaten 3 admin oradaydı hep kimse taşkınlık yapmadı yol ihlali yapan zaten yok edildi kısaca ats ets2 den çok kaliteli insan ve oyun olarak.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Haziran 2018; 19:55:46 >

Daha iyi muadili olduğundan öyledir ATS hep 2 planda o yüzden oynayan varsa az ve öz oluyor doğal olarak daha saygılı sürücüler var. ETS2 de NFS oyunlarıyla karıştıran veletler doluşmuş

• 
Sayfa: önceki 34543455345634573458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.