Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.088
Cevap
377
Favori
3.637.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Tamam sağol ındırıyorum ama sorum farkı nedır ne katıyor oyuna ? Ben MP ıstemıyorum zaten. Ek olarak neler var acaba Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    ne katıyor ayrıntılı harita katıyor yani harita genişliyor ayrıntılı şehirler falan baya güzel bir mod Google de yazarsan ayrıntılı görselli bilgiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Temmuz 2018; 19:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ne katıyor ayrıntılı harita katıyor yani harita genişliyor ayrıntılı şehirler falan baya güzel bir mod Google de yazarsan ayrıntılı görselli bilgiler var

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederım. Yukledım baya harıta buyudu. Orjınal oynanıs bozulmadı hemde bu hosuma gıttı. Ben Grafıklerıde guzellestırıyor sanıyordum o yokmus :)
  • Arkadaşlar merhaba, şoförlerimizin kullandığı araçların nerede olduklarını harita üzerinde göremiyor muyuz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Tesekkur ederım. Yukledım baya harıta buyudu. Orjınal oynanıs bozulmadı hemde bu hosuma gıttı. Ben Grafıklerıde guzellestırıyor sanıyordum o yokmus :)

Alıntıları Göster
    aynen harita baya genişliyor mp oynuyorsan tavsiyem promods için ayrı profil aç oyna mpde hata verebilir tek profil. grafikler ağırlaşır dahada çünkü ayrıntı fazla iyi oyunlar

@ZSARA hayır göremezsin sadece garaj yönetiminden bakınca şoförler yolda yada molada yazar

• 1.32 güncellemesi ne zaman gelir acaba? Dorse satın alma özelliği ve Kuzey Almanya yenilenecek. Daha sonraki güncellemelerde Almanya'nın tamamı, Benelux, İsviçre, Avusturya, Polonya, Macaristan, Slovakya, Çekya, Birleşik Krallık yenilenecek. Oyunun DNAsı değişiyor, sabırsızlanıyorum. Hatta ileride ATS ile birleştirsinler oyunu, tek bir arayüzde bütün dünyayı görelim. Afrika, Güney Amerika, Asya, Avustralya da gelsin bu iş huzur içinde çözülsün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Keşke harita üzerinde de görülebilselermiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun multiplayerindaki adminler deli edecek beni. Az önce yine haksız bir şekilde 5 gün ban yedim. Paris'e yük taşıyordum, tam şehrin girişinde, kavşaktan düz giderken sağdaki yoldan kafasını uzatan herif beni gördüğü halde durmuyor yola çıkıyor ve yavaş gittiğim halde adamın yüzünden sertçe kafa kafaya çarpışıyoruz ve ben reckless driving sebebiyle ban yiyorum. Yol hakkı benim arkadaş, bunlara trafik kurallarını öğreteni merak ediyorum. Geçiş hakkı bende adam kenardan benim yoluma çıkmak için bekliyor, geldiğimi görüyor beklemesi lazım niye ben ban yiyorum herife o kadar korna basıp, selektör yaptığım halde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 13 Temmuz 2018; 18:41:43 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Banlandığın Videonun linkini atarmısın kardeş, merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Banlandığın Videonun linkini atarmısın kardeş, merak ettim
    Oyun içinden banlandım anlık olarak. O yüzden henüz Truckermp'de profilde gözüken bir şey yok link falan.

EDIT: Banım perma'ya dönmüş daha önceki birkaç bandan dolayı. Yahu gerçekten haksız banlandım, nasıl itiraz edebilirim? Ticket mı açayım, appeal mi kullanayım?

EDIT 2: Appeal attım bakalım. Bu arada önceki banlarım 1'i hariç 2'si yine haksızdı. Birinde oyun içinde saat sabah 06.00'dı ve güneş doğmuştu ben de farları o yüzden açmadım zaten gerek bile yoktu. Bu yüzden yani sırf farları oyun için sabah 6'da açmadım diye 2 ay ban yemiştim. Diğeri de başka bir oyuncu yüzünden benim başkasına çarpmamdan dolayıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 14 Temmuz 2018; 3:44:34 >
  • Online oynamak gibi bir derdim yok. Steamsiz Offline oynuyorum. İndirdiğim setupda dlc ler indirilmiş olarak görünüyor ancak oyunda yüklü hiçbir mod yok görünüyor. Nasıl mod kullanabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 4 e ne zaman gelecek?

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    dlc ler oyuna direk adapte oluyor mod olarak gözükmezler.
    mod olan bir sürü site var istediğin modu indireceksin rardan çıkart (.scs uzantılı olması lazım modların) belgelerimde ets2 içinde mod klasörüne atacaksın mod dosyasını.oyun içinden zaten uyarı verir yeni modlar bulundu diye onları onayladığında gözükür modlar.oyun sürümüne ve mod uyumluluğuna dikkat.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• önereceğiniz mod var mı?
  • omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt
    harita olarak bunlar güzeldir ; türkiye map- promods map- trucksim map
    diğer modları kişisel zevkine göre istediğin herşeyi bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

harita olarak bunlar güzeldir ; türkiye map- promods map- trucksim map
    diğer modları kişisel zevkine göre istediğin herşeyi bulabilirsin.
    sağol hocam
  • Böyle devasa update'leri ancak ETS 3'te görebiliriz bence :)

• -Ege kullanıcısına yanıt
    Bence ETS 3 çıkmayacak. Yavaş da olsa ETS 2'yi geliştirip tamamlayacaklar. Tabi bu sırada ATS de gelişecek. Uygun zaman gelince iki oyunu World of Trucks adı altında birleştirecekler. Yani ETS 2 ATS değil World of Trucks oynayacağız.
  • Arkadaşlar 30 tondan ağır araçlar için nasıl bir tır gerekiyor Vites vs nasıl ayarlamalıyım bilgi veriniz.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    750 volvo 730 scania hepsi işini görür.12 ileri şanzuman seç.
  • 
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.