Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Daha iyi muadili olduğundan öyledir ATS hep 2 planda o yüzden oynayan varsa az ve öz oluyor doğal olarak daha saygılı sürücüler var. ETS2 de NFS oyunlarıyla karıştıran veletler doluşmuş
    valla etkinlikten beri hiç te az kişi yok ama çoğu saygılı pislik yapan yok konvoy da olsa. 2 saat kısacık yol sürdü ama ne sıkıldım nede sinir oldum çünkü
    abuk sabuk çarpan yok
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    İşte bunlar saygılı ve gerçek oyuncular. Yani random takılıp, ETS2 açayım tır süreyim demiyorlar etkinliğe dikkat edip ona göre oynuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanbottom

Çıkışın üzerinden 6 sene geçmiş. Zaman gerçekten hızlı geçiyor. 6 senede oyun haritası daha geniş olabilirdi. Mesela Moskova'dan Lizbon'a mp'de odun filosu yapabilirdik. Fizik motoru ve stabilizasyon daha iyi olabilirdi. Ama olsun. Küçük bir ekiple başladılar. Yaptıkları büyük iştir. Yavaş yavaş profesyonelleşiyorlar. Acaba EA veya Ubisoft gibi büyük bir firma tır simülasyonu yapsa 6 senede neler olurdu? Büyük firmaların bu işe neden girmediklerini anlamıyorum. Oysaki büyük bir kitle var.
    Ne olurdu cevap net Çok pahalı olurdu :) Gırmesınler aman dıyım DLC lere 100 tl verırdık
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Hocam scsnin yaptığı da biraz böyle. Eyalet eyalet ülke ülke dlc satıyorlar. Ana oyunda bulunması gereken temel şeyleri bile dlc ile satıyorlar. (Teker modifiye, iç aksesuar, dorse, boya paketi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ama fiyat uygun indirim oluyor guzel. EA da 5 yillik oyunlar 100 tl yeniler 300 tl o nedenle dedim ben :)

• dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Ah paragöz firmalar ah. Şu tırcıları dinleyip adam akıllı bir simülasyon yapsanız nolur? Şöyle bütün kıtayı baştan aşağı gezebileceğimiz, gereksiz dlcleri olmayan, mpli, stabil, uygun fiyatlı bir oyun... Herkesin gönlünü kazanırsınız hem. Çok şey istedim galiba.

• quote:

İşte bunlar saygılı ve gerçek oyuncular. Yani random takılıp, ETS2 açayım tır süreyim demiyorlar etkinliğe dikkat edip ona göre oynuyorlar
    aynen öyle aman ucuz olmasın böyle kalsın trol dolmasın zaten
  • ETS2 bu mönitör ile ne oynanır be..

http://www.webtekno.com/samsung-un-32-9-super-genis-ekranli-monitoru-chg90-h41120.html

o fiyata 5 kişi almış üşenmemiş yorum yapmış
    ben bilgisayarın üzerine benzin döküp yakmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

fiyata bakmadım ama ona özel masa ve oda lazım ekleme 7.316,98 TL yuh indirimli hali

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc49hg90dmmxuf-49-1ms-2xhdmi-display-mdisplay-curved-qled-ips-oyuncu-monitor-p-HBV000009DRMK?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwjtLZBRDLARIsAKT6fXxPmdBO8ZV0zlb9AMMYuZ_EXRjSjfuARLqWe5Dn66bNRHziZlmizu8aAkLGEALw_wcB

Aynen garaj odası gibi bişey lazım buna

Aynısı Amazon’da 842 dolar yani 3.850₺ Yurtdışından 2 tane alınır bundan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

fiyata bakmadım ama ona özel masa ve oda lazım ekleme 7.316,98 TL yuh indirimli hali

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc49hg90dmmxuf-49-1ms-2xhdmi-display-mdisplay-curved-qled-ips-oyuncu-monitor-p-HBV000009DRMK?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwjtLZBRDLARIsAKT6fXxPmdBO8ZV0zlb9AMMYuZ_EXRjSjfuARLqWe5Dn66bNRHziZlmizu8aAkLGEALw_wcB

Aynen garaj odası gibi bişey lazım buna

Aynısı Amazon’da 842 dolar yani 3.850₺ Yurtdışından 2 tane alınır bundan

Alıntıları Göster
    aynen öyle masa da geniş olmalı ilerde ucuzlarsa alırız millet 10 bin tl ye 92 model araba alıyor amazondan da getirtmek riskli bu boyuttaki monitörü vergiler dahil hesaplamadıysan fazla fark olmaz gibi geliyor bana

EKLEME: bu arada baktım amazon tr gönderimi yok sepete atıp denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Haziran 2018; 20:23:25 >

Zaten o kadar maliyetli ürün gümrükten geçmez yurt dışında satın almak lazım diyeceğim de nasıl ülkeye sokarız bilmem

Direksiyondu mönitördü o kadar hazırlık yaptıktan sonra tır koltuğu koymazsak ayıp olur valla

• quote:

Zaten o kadar maliyetli ürün gümrükten geçmez yurt dışında satın almak lazım diyeceğim de nasıl ülkeye sokarız bilmem

Direksiyondu mönitördü o kadar hazırlık yaptıktan sonra tır koltuğu koymazsak ayıp olur valla
    amazon yollasa geçerde vergisi de baya kol gibi olurdu herhalde zaten kıpraşımlı koltuklar var baya tuzludur

• promods'a devam.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Şu oyuna Spintires'taki gibi çamurlu,bozuk yollar eklense süper olacak.
    Oyundaki tek eksik bu şuanda, hep asfaltta gitmek sıkıyor insanı.
  • SimonGhostRiley kullanıcısına yanıt
    rumap indirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

promods'a devam.

promods un farkı ne acaba ? Bende butun dlcler var ama bunu bulamadım nasıl yapabılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

promods un farkı ne acaba ? Bende butun dlcler var ama bunu bulamadım nasıl yapabılırım

Alıntıları Göster
    ayrı bir mod o kurman gerek sp oynanıyor alt linke üye olup indirmen gerek

https://www.promods.net/
  • quote:

ayrı bir mod o kurman gerek sp oynanıyor alt linke üye olup indirmen gerek

https://www.promods.net/

Alıntıları Göster
    Tamam sağol ındırıyorum ama sorum farkı nedır ne katıyor oyuna ? Ben MP ıstemıyorum zaten. Ek olarak neler var acaba Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.