Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31143115311631173118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bende geçen yine o sitede fps konusu vardı biraz okudum config dosyası paylaşıyorlardı,indirdim denemek için değiştirdim benimde bayağı fps'de fark oluştu bu aralar sık görüntü ayarları değiştirmiştim hatta nividia Inspector ayarlarına girip bazı şeyleri değiştirdim ama inanılmaz kasmaya takılmaya başladı ölçeklemeyi %100 yaptım,ayarları düşürdüm 20 fps üzerine çıkamadım gtx 970 ile o dosyadan sonra düzeldi şimdi %300 ölçekleme ile şehir içlerinde 35 olsada yolda 45-50 arası enazından takılmalar kalktı,buda gösteriyorki oyun herne yaparsak onu biryere işliyor buda performansı olumsuz etkiliyor. @HyperXCrossfire
  • Merhaba,sanal lojistik şirketimin filosundan Renault T Sleeper Cab.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkem22 -- 16 Şubat 2016; 1:44:04 >

• Oyunu gamepadle oynamak zevkli mi? Klavyeyle oynamaktan sıkıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieselQuattro

Oyunu gamepadle oynamak zevkli mi? Klavyeyle oynamaktan sıkıldım.

Bende logitech f710 var ve klavyeden 10 kat daha zevkli emin olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Merhaba,sanal lojistik şirketimin filosundan Renault T Sleeper Cab.

Harika Bu aralar resim atmıyor kimse yav, konuyu renklendirmek lazım. Actros MP1'den sonra ben de T'ye geçecem. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iisskkoocc -- 16 Şubat 2016; 13:15:59 >

• iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    ben ekran görüntülerimi atamadım bir türlü buraya hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Sadece kullandigim modlari biraktim,game log ve history.scs vardi belgelerim-ets2 kalsoru icinde onlarida sildim.Eski harita yuklemeleri yine var,ona artik yapacak birsey yok gibi.Profil dosyalarina islenmis,ordan bulup silmek zor biraz.Benim profilde baya eski,birikmis hersey ustune

Yalniz bu islemlerden sonra fps artti ve o sacma oyundan atmalar kalmadi artik Kullanilmayan mod birakmamak gerek.Ozellikle cok parcali modlar,her araca etki eden veya haritaya etki eden seyler oyunu etkiliyor.

Hocam uzun süredir bu modu arıyordum, çok makbule geçti valla sağolun.

• Evet büyük amarikan efsanesi W900 artık moda falan gerek kalmadan resmi olarak ATS yollarında. SCS'ye gerçekten helal olsun, çok güzel yapılmış tırın modellemesi. Rahatlıkla bugüne kadar yaptıkları en iyi tır diyebilirim. Motor sesi ise tam anlamıyla bu tıra yakışır nitelikte efsane olmuş.

Bu mesaja eklenen görseller:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Bundan sonra SCS Renault T'yi çıkaracak ama net tarih yok,adamlar atsye sardı
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

VABİS
  • yeter artik yav biktim yeminle biktim zirt pirt oyun guncelliyorlar ets2 guncelleme yok ats ye geliyor onunla birlikte guncellemek zorunda kaliyoruz ne diye birlestirdiler bu 2 oyunun guncellemesini ats yok bende benimle ne alakasi var dun guncelledim bugun yine guncelleme gelmis
  • Man a devam.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Man a devam.:)

Yakıyorsun reis ya bu oyunu bende indirimlerden aldımda ilk başta kredi alıp tır aldım kendime onla iş yapıyorumda borç kapanacak gibi değil siz nasıl kaara geçtiniz hocam

• 2 kredi aldım hala ödeniyor borcu.
    Sürekli sefer yaptığımdan borç açıkçası umrumda olmuyor.Borçlu halde 4 tır aldım.
  • Uzun bir aradan sonra bugün 3 tanede tek seferlik iş attım,Scania,renault ve iveco ile. Bu arada ışık modu oldukça güzel,teşekkür ederim. HyperXCrossfire

Bu mesaja eklenen görseller:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• oyundan attığı için 2 gündür oynayamıyorum
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Mod'lardan yapabilir,kontrol edin.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 250 tl ye sıfır ayarında ürün satılıktır. Denizli de ikamet ediyorum ... elden deneyerek satış önceliklidir

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-satilik-logitech-driving-force-gt-direksiyon-274370433/detay/
  • Arkadaşlar ben bu oyunda yeniyim. Sorularım şunlar:
    - G25 ile oynarken bi türlü debriyajı tanıtamadım.
    - Direksiyon hassasiyetini ayarlayamadım, yani birebir dönüşü nasıl yapabilirim. (900 derece)
    - 55 inç tvye bağladım, dolayısıyla pixel ve AA sorunları var. Çözünürlüğü nasıl en üst seviyeye getirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smurf1971 -- 18 Şubat 2016; 9:30:21 >
  • 
Sayfa: önceki 31143115311631173118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.