Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smurf1971

Arkadaşlar ben bu oyunda yeniyim. Sorularım şunlar:
    - G25 ile oynarken bi türlü debriyajı tanıtamadım.
    - Direksiyon hassasiyetini ayarlayamadım, yani birebir dönüşü nasıl yapabilirim. (900 derece)
    - 55 inç tvye bağladım, dolayısıyla pixel ve AA sorunları var. Çözünürlüğü nasıl en üst seviyeye getirebilirim.

Logitech profiler üzerinde vardı ayarı, global device settings miydi hatırlamıyorum şimdi oradan 900 derece oluyor. Debriyaj için her shifter + clutch seçmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda windows 10 kullanıp sıkıntı yaşayan varmı. Veya windows 10 kullanıp yüklediği oyunlarda sıkıntı yasayan varmı? Gecmek istiyorum ama tereddütlerim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Bu oyunda windows 10 kullanıp sıkıntı yaşayan varmı. Veya windows 10 kullanıp yüklediği oyunlarda sıkıntı yasayan varmı? Gecmek istiyorum ama tereddütlerim var.

ben yaşadım sonra tekrar 7 ye döndüm. Hiç riske girme. Yapamadığın birşey var ise kullandığın işletim sisteminde değiştir ama yok ise hiç değiştirme.
  • windows 10'da bir sorun yaşamadım ben.
  • smurf1971 kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük için ölçeklemeyi artırın hocam. Yalnız sistem bileşenleriniz yeterli değilse fps dibe vurabilir.
  • Arkadaşlar steamde ets2 grupda bazı bilgiler yayınlandı, sanırım haritada fransaya bazı eklemeler gelecek anlayabildiğim kadarı ile bitki örtüsü,ağaçlar ile ilgili düzeltmeler yolda!
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Fransa taraflarinda duzeltmeler,ufak dokunuslar vs yapilacakmis.Promodsdan kopyalama olmasin,hemen fransa taraflarini bi gezelim

Ayrica ETS2 icin yeni bir dlc gelecekmis,ne oldugunu soylememisler.Ve bu yaptiklarimiz son degil daha bircok ozellik ekleniyor demisler.Bekleyip gorcez bakalim
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Promods'dan kopyalama yapmalarına gerek yok zaten beraber çalışıyorlar, İskandinavya dahil beraberler.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    O yuzden dedim bakalim olan seyleri koyacaklar mi diye.Biraz daha gelistirirler tabiki direk koymazlar ama yinede fransa taraflarinda gezcem artik,bi kesfedelim
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Değişiklik iyidir, scs'nin bu yapısını seviyorum,neredeyse çıkan bütün modları enaz oyuncular kadar biliyor ben daha iyisini yaparım demeden destek almaları hoşuma gidiyor,Acaba Champs-Élysées (şanzelizeden) geçebilecekmiyiz. Mâlum Paris denilince akla şanzelize gelir,belki arabaları çeker eyfele çıkarız ne dersiniz, Bence hayali bile güzel.
  • Adim adim milyonerlige

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

- Direksiyon hassasiyetini ayarlayamadım, yani birebir dönüşü nasıl yapabilirim. (900 derece)
    - 55 inç tvye bağladım, dolayısıyla pixel ve AA sorunları var. Çözünürlüğü nasıl en üst seviyeye getirebilirim.

Logitech profiler üzerinde vardı ayarı, global device settings miydi hatırlamıyorum şimdi oradan 900 derece oluyor. Debriyaj için her shifter + clutch seçmek gerekiyor.

Ayarları bi türlü yapamadım. Ne yaptımsa birebir dönmeyi sağlayamadım.bütün dönüşleri 180 derecede tamamlıyor (sağ ve sol)halbuki ben 900 derece olmasını istiyorum. birde oyunda H vites için donanım bulunamadı diyor. halbuki G25 H vitestir. G25 için sürücü güncellemeside yaptım. Nerde yanlış yapıyorum? debriyaj için atama yapmıyor, G25 üstündeki yön tuşlarını sadece atıyor debriyaj için.Arkadaşlar bi yardım lütfen..

• quote:

quote:

quote:

Ayarları bi türlü yapamadım. Ne yaptımsa birebir dönmeyi sağlayamadım.bütün dönüşleri 180 derecede tamamlıyor (sağ ve sol)halbuki ben 900 derece olmasını istiyorum. birde oyunda H vites için donanım bulunamadı diyor. halbuki G25 H vitestir. G25 için sürücü güncellemeside yaptım. Nerde yanlış yapıyorum? debriyaj için atama yapmıyor, G25 üstündeki yön tuşlarını sadece atıyor debriyaj için.Arkadaşlar bi yardım lütfen..

Logitech'in bir yazılımı var.
    http://support.logitech.com/en_us/product/g25-racing-wheel
    Bu yazılımda (Umarım doğru link attım ) Global Device Settings olması lazım orada direksiyon açısı ayarı var.

• Bu da bizim makine
    https://store.donanimhaber.com/e0/a8/f2/e0a8f2850a3bbd1300ad4f9bd4cd8ca7.png
    Bu mesaja eklenen görseller:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

quote:

quote:

quote:

Logitech'in bir yazılımı var.
    http://support.logitech.com/en_us/product/g25-racing-wheel
    Bu yazılımda (Umarım doğru link attım ) Global Device Settings olması lazım orada direksiyon açısı ayarı var.

Hocam Allah senden razı olsun. ayarlarda 180 imiş, onu 900 yaptım harika oldu. debriyajda oldu. Çok teşekkür ediyorum..

• @ElvanDalton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pxcnsRy -- 19 Şubat 2016; 4:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Bu oyunda windows 10 kullanıp sıkıntı yaşayan varmı. Veya windows 10 kullanıp yüklediği oyunlarda sıkıntı yasayan varmı? Gecmek istiyorum ama tereddütlerim var.

Hiç bulaşma o kadar diyeyim.. Bazı konularda çok stabil ona lafım yok ama değmez..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gösterge paneli ışıklarını değiştirebileceğimiz bir mod var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Gösterge paneli ışıklarını değiştirebileceğimiz bir mod var mı?

Mod sitelerinden dashboard light aratarak bulabilirsiniz.

ets2.lt
    ets2mods.org
    ets2mods.lt
  • Fransa ve İtalya'nın geri kalanı gelsin artık
  • 
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.