Şimdi Ara

Euro NCAP, yeni Dacia Jogger'a 1 yıldız verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dacia çöp arabalar üretiyoruz demek yerine müşteriler emniyet kemeri hatırlatıcısı ve perde hava yastığı istemiyor demiş. Kahkaha attım. Arkadaş dalga mı geçiyorsunuz? Hangi müşteri hava yastığı istemez?

•  

• xxl567 X kullanıcısına yanıt
    Şekilden de kapış kapış gider...volvo v60 alamayan buna koşar.
  • xxl567 X kullanıcısına yanıt

Şimdi gelse 550 den aşağı satılmaz. 3. çeyrek için daha da fazla olabilir.

• Euro NCAP ı takmıyoruz ama bi gönderelim dedik ama siz rahat olun güvenli bizim arabamız garantisi şahsen biziz :)))))))
  • 1 yıldız alan araçlar yasaklanmalı

• BekirHan kullanıcısına yanıt

Clio'da kullanılan platform CMF-B, Sandero, Jogger da kullanılan low-spec CMF-B.

Dacia modellerinde platformun daha zayıf/indirgenmiş bir modeli kullanılıyor.

Alıntı

metni:
    Zemin, aks tasarımı, kabin yapısı ve mekanik düzenleme, CMF-B platformuna dayalı tüm araçlarda ortaktır. Ancak alt takımlar, fren sistemi ve malzemeler, maliyet nedenleriyle Sandero ve Clio arasında farklılık gösterir. , Dacia, müşterilerine düşük fiyatlarla otomobiller sunmak için çok sıkı bir bütçe tutmak zorunda.

kaynak: https://www.byri.net/2021/03/26/dacia-sandero-2021-its-cmf-b-platform-explained/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 14 Nisan 2022; 12:43:37 >

• 1 yıldız bile çok 0 yıldız verilmeliydi
  • Pisikletçi kullanıcısına yanıt

hayır, 2 yıldız olacaktı. birebir aynı güvenliği sağlayan ve 1 sene önce teste giren stepway ile aynı olacaktı yani.

bu donanımları da kıstığı için 1 yıldız daha kesmişler.

perde hava yastığının koruma sağlamamasıyla birlikte kemer hatırlatıcı da bence önemli. arka koltuklarda (2. ve 3. sırada) oturan yolcuların veya çocukların kemerini çıkarıp çıkarmadığını ben bilmek isterim. kaza bir kez olur ama kemer takılı değilse ufak bir kazada bile herşey olabilir. dacia sağına soluna süs püs, krom şerit, çok harika tasarım çizgileri, koltuklara dikiş çizgileri cart curt ekleyeceğine önce bunları düzeltebilir, rahatlıkla.

euroncap haklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 14 Nisan 2022; 12:30:19 >
  • Kalsiyum 17 kullanıcısına yanıt
    Evet aile otomobili olarak düşünüldüğünde arka kemer uyarısı önemli, ben kendi kullanımıma göre düşündüm genelde araçta tek olurum veya yaşıtım arkadaşlarım olur o yüzden önemsiz görmüştüm.
  • Homologe edildiyse sorun yoktur.

• 5 sene öncenin standartlarına göre 4 yıldız alacak bir araç, gövde yeterince dayanıklı, ayrıca uzun ömürlü araçlar, yeni elektronik sistemleri dayatıyorlar, o yüzden standartları değiştirdiler. Yeni araçları kullanmak artık keyifli değil, çok fazla müdahale var ve bu beni rahatsız ediyor, çoğu zaman kapatıyorum. Bu yüzden Dacia mantıklı bir karar almış. Durduk yere 100-150 bin fazla para vermek zorunda olmamak lazım. Herkes kendi seçimini yapmalı.
  • Herkes arabayı yerden yere vuruyor trafikte milyonlarla ifade edilecek 20-30 yaşını geçmiş araç var bu onlardan daha kötü değil ya asıl tekerlekli tabut onlar olsa gerek
  • Paraya göre araba
  • Bir fransız için çok bile..

• Bizim gibi 4. dünya ülkesi için ideal bir araç, gerçi bunu bile alamayız o ayrı ama krediyle tırmalar eğitimsizler  

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme ve kaynak için teşekkürler. Yine de birisi 5 alırken diğeri 1 almamalı sanki. Bu kadar downsizing hoş olmamış sanki [:)]

• HondatugraL kullanıcısına yanıt

Fransız olanı 5 yıldız alıyor, bu Romen.

• Kendine güven desen var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.