Şimdi Ara

Euro 9 tl oldu denilince süper bir cevap verdi: 'kullanmayın euro, mecbur musunuz?' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
16.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
318 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunu söyleyen hangi mal acaba? ekonomi bitmiş hala euro kullanmayın diyor. ulan her şey döviz ile geliyor bu ülkeye. bu ülke ne üretebiliyor kardeş?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Size ekmek veren,su veren,nefes aldıran Almanya'nın 7 sülalesini .....
    Ulan karşımda görsem de ana,avrat,din,kitap,peygamber sövsem yine geçmez sinirim
    Hiç hayra alamet değil bu duygular, ben de böyle hissedip kendime kızıyorum. Almanya'ya niye kızalım ki? Almışlar buradaki soysuzları kullanmışlar, buradaki sahipleri utanmalı bu durumdan çünkü onlar Türkiye'deki kötü yönetimin de sorumluları...

AK Parti siyaseti öylesine kansız, ikiyüzlü ve çok boyutlu asimetrik şekilde ilerliyor ki kendilerini değil başkalarını ustaca merkeze koyup hedef göstertiyorlar...

Yalnız şu nispetleri çok kötü hissettiriyor, yelpaze sallayasım geliyor yüzüme yüzüme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beynini kireçle yıkasan böyle olmamalı. Nasıl olmuş ki bu varlıklar böyle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuveyt dinarı kullanıyorum kafa rahat.

• Kerimcem'in anne ve babası olma ihtimali çık aklımdan.

• Ah merkel ah kaldır şu çifte vatandaşlığı umarım bir gün bu saçmalık kalkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BURADA YAŞA DEYİNCE SESİ SOLUĞU ÇIKMADI ARKADAŞIN...

ORADA KAZANDIĞI PARA İLE İSTANBUL'DA EV ALMIŞTIR TABİ KENDİNE. TATİLDE ALDIĞI EURO İLE GELİNCE TÜRKİYE CENNET OLUYOR TABİ.

Düşmez kalkmaz bir Allah demişler.

ŞU GURBETÇİLERDEN O KADAR ÇOK SOĞUDUM Kİ ZATEN SEVMEZDİM DE NEYSE.

•  

• Hiç şaşmıyor destekleyen güruhta hep aynı kelimeler cümleler.

Kalite çok kendini belli ediyor.

• o gözlüklü manda suratına dönmüş almancı karısı iyi birisine denk gelmiş. sinirleri çelik gibiymiş abimizin. bana denk gelseydi pkk lafından sonra gözünü hastane de açabilirdi! dikkat etmeli...

• Şu gurbetçilerden iyice nefret etmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Lafa bak. Şişe topluyorlarmış.
    Bizdede karton plastik falan topluyorlar.
    Toplayıp paraya çeviriyorlar.
    Hurdada dönen paradan haberleri yok.

Ayrıca milyon kere söyledik.
    Dön memleketine.

O hanzo geri dönüşüm için ayrıştırılan atıklardan bahsediyordur. Nasıl bir hödükse yıllar geçmesine rağmen adapte olamamış medeni ülkeye.

Benim ev sahibim de bunlara benziyor. Koca binadan kiraları alıp "kiralar vergiye gidiyor yaa" diyor. Merak etme bizim de maaşımızın çoğu vergiye gidiyor diyorum ama NATO kafa NATO mermer tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Almanya'nın aptallığı. Toplamış bütün cahil yobazları şimdi başlarına bela oluyor. Ben Almanya yerinde olsam ne kadar bu kafada olan varsa hepsini sınır dışı ederim. İş gücü mü lazım? Türkiye'de eğitimli, kültürlü milyonlarca insan var oraya gitmek isteyen. Oturum ve çalışma izni verdin mi tamamdır.

Alıntıları Göster

Hollanda sırf bu asalaklar ve faslılar defolup gitsinler diye erken emeklilik çıkarttı fakat ellerinde patladı. Erkenden emekli olup gitmediler.

• Almancı ya da avrupa ülkelerinde yaşasam ben de akpye oy atardım. Mis gibi bir ülkede (bölgesel olarak güzel tabi ki) çok ucuza tatil yapıyorsunuz daha ne. Maaşın burada 9'a katlanıyor 9'a. Yemişim Türkiyeyi banane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CMteria C kullanıcısına yanıt

Ben eşeğim diyene semer vuran çok olur. Kim bu dış güçler ? Yok muydu senelerdir ? Amerikanın düşmanı yok mu ? Ona neden bir şey olmuyor ? Basit ekonomi adamların ellerinde. İşin 1 ps5 ile alakası yok. AKP öncesi asgari maaş ile ne kadar et alınıyordu şimdi ne kadar alınıyor ? Zaten varsın ben gariban kalayım diyorsanız dediğim gibi semer vuran çok olur..

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Hepsinin buraya gelmesi felaket olur. Zaten işsizlik çok bu kadar insan buraya gelse ne yapacak. Orada durmaları daha iyi

• Ensüginhan kullanıcısına yanıt
    Buranın tadına baksınlar istiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • almanya için en makbul göçmenler bizden gidenler direk niteliksiz istihdam. bakmayın siz entegrasyon politikası diye söylenen Alman siyasilere.

bu haliyle bizim gurbetçilerin mevcut durumu Alman hükümeti için çok sıkıntı değil. siyasi hiçbir siyasi ve sosyal talebi olmayan sadece cebine giren paraya bakan insanlar.

• Farkında değilsiniz ablayla abi güzel bi laf sokmuş aslında. troll yapmışlar :D çok güzel ülkemiz maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorenadesign

Farkında değilsiniz ablayla abi güzel bi laf sokmuş aslında. troll yapmışlar :D çok güzel ülkemiz maşallah.

Bana söylese tutar onları polis çağırır şikayetçi olurdum gerçi serbest bırakılırlardı o ayrı onlar almanya vatandaşı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 25 Eylül 2020; 23:47:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.