Şimdi Ara

Etkili böcek ilacı tavsiyesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
10
Favori
245.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sadece beni dinlersen senin için çok iyi olur. Diğerlerini okuyup kafanı karıştırma.
    *
    İlaçlama yapman gerek, çok zor değil ama.. İlaçlamayı yapmadan önce çatlak ve delikleri süpürge ile süpür, torbasını da olduğu gibi çöpe at. Daha sonra tanklı buhar makinesi ile 180 derece buhar tut ki çoğu gebersin.. (buhar makinesinin içine su ile bir gıdım sirke koyabilirsin) (tüm çatlak, delik, kuytu, kapı pervazı ve kapı kasalarının duvar ile birleştiği yarıklar, koltuk ayakları ve kornişlere de buhar makinesini tutarsan örümcekler ve gümüşcünlerden de kurtulursun)
    *
    Bayer Max Forceun jel ilacını al (20 gr.) ve el değmeyecek yerlere pirinç tanesi kadar bırak (mutkak dolabının altı, içi ve ücra köşeleri, lavabo altı kenarları gibi. Tüm süpürgelikler veya köşeleri, kapı girişi eşiği, sigorta kutusu ve mutfak - wc priz içleri, wc pencere iç kenarları, bulaşık m., ç. m., fırın altları, buzdolabının arkası VE kompresörünüün üstüne) .
    1 ayda kesin sonuç alırsın.
    *
    Bu mendebur hayvancıklar duvardaki kablo boşuklarının içinde bile yürürler, zaten kablolar bir miktar ısındıkları için onların tam isteyebileceği yerler
    *
    ortalıkta sulak yer, bulaşık, ıslak lavabo, dolu vileda kovası, ıslak bez, dökülmüş vücut tüyü gibi şeyler asla birakma. Şeker, un, nişasta bazlı her tür yiyeceği ya kapalı kutuda yada buzdolabında sakla. Giderler tıkalı olsun, kullanırken açarsın elbet..
    *
    Mutfak dolabının kapak menteşelerine de buhar sık, oraya da saklanıyor bu muzır hayvancıklar.
    *
    Çöpler balkonda olsun, zaten bekletmeden at, karpuz - kavun suyu asla yerlere damlamasın, damlarsa hemen sil.
    *
    Temizlik maddesi olarak çamaşır suyunu EMEKLİYE ayır. Kireç çözücü olarak Taski CLONET, klozet içinde Taski R6 kullan. Yerleri silmek için sadece borik asit kullan.
    *
    Çamaşır suyunun içindeki klor gazı zaten akciğerlere ve gözlere çok zararlı. Onu asla alma, asite terfi et..
    *
    aklıma başka birşey gelirse yazarım yine

• Bayerin jel ilacı.

eski evin mutfağını küçük hamamböcekleri basmıştı. yüzlerce vardı.
    bundan toplam 1 gram kadar sağa sola sıktım. ertesi gün cesetleri bile ortada yoktu. o günden itibaren tek bir böcek bile görmedim. biz bile barınamadık taşındık evden. öyle etkili bir ilaç.
    bir tüpünü şebeke suyuna karıştırsan soykırım olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davlf1

Sadece beni dinlersen senin için çok iyi olur. Diğerlerini okuyup kafanı karıştırma.
    *
    İlaçlama yapman gerek, çok zor değil ama.. İlaçlamayı yapmadan önce çatlak ve delikleri süpürge ile süpür, torbasını da olduğu gibi çöpe at. Daha sonra tanklı buhar makinesi ile 180 derece buhar tut ki çoğu gebersin.. (buhar makinesinin içine su ile bir gıdım sirke koyabilirsin) (tüm çatlak, delik, kuytu, kapı pervazı ve kapı kasalarının duvar ile birleştiği yarıklar, koltuk ayakları ve kornişlere de buhar makinesini tutarsan örümcekler ve gümüşcünlerden de kurtulursun)
    *
    Bayer Max Forceun jel ilacını al (20 gr.) ve el değmeyecek yerlere pirinç tanesi kadar bırak (mutkak dolabının altı, içi ve ücra köşeleri, lavabo altı kenarları gibi. Tüm süpürgelikler veya köşeleri, kapı girişi eşiği, sigorta kutusu ve mutfak - wc priz içleri, wc pencere iç kenarları, bulaşık m., ç. m., fırın altları, buzdolabının arkası VE kompresörünüün üstüne) .
    1 ayda kesin sonuç alırsın.
    *
    Bu mendebur hayvancıklar duvardaki kablo boşuklarının içinde bile yürürler, zaten kablolar bir miktar ısındıkları için onların tam isteyebileceği yerler
    *
    ortalıkta sulak yer, bulaşık, ıslak lavabo, dolu vileda kovası, ıslak bez, dökülmüş vücut tüyü gibi şeyler asla birakma. Şeker, un, nişasta bazlı her tür yiyeceği ya kapalı kutuda yada buzdolabında sakla. Giderler tıkalı olsun, kullanırken açarsın elbet..
    *
    Mutfak dolabının kapak menteşelerine de buhar sık, oraya da saklanıyor bu muzır hayvancıklar.
    *
    Çöpler balkonda olsun, zaten bekletmeden at, karpuz - kavun suyu asla yerlere damlamasın, damlarsa hemen sil.
    *
    Temizlik maddesi olarak çamaşır suyunu EMEKLİYE ayır. Kireç çözücü olarak Taski CLONET, klozet içinde Taski R6 kullan. Yerleri silmek için sadece borik asit kullan.
    *
    Çamaşır suyunun içindeki klor gazı zaten akciğerlere ve gözlere çok zararlı. Onu asla alma, asite terfi et..
    *
    aklıma başka birşey gelirse yazarım yine
    uygulamaya başladım..

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenium11

Son durum nedir hocam
    Üstteki arkadaş güzel anlatmış. Aynen uygula.
    Buharlı makine bulursan mutlaka bahsedilenleri yap.
    Jel uygulamasıda yap...
  • Larvalara etkili olarak püskürtme ilaç değil Karaköyde jel ilaç tavsiye ediyolar. Lakin ben bunlar yerine yeşil kutulu ‘Tibtrap’ fare yapışkanını aldım internete böyle yazın. Aylarca kurumadan kalıyor. 1 gecede 100e yakın irili ufaklı ismini bilmediğim bir tür ve kalorifer böceği yakaladım. Büyükleri önceden süpürgeye çektiğimiz için fazla büyük yok ama yavru mavru dinlemiyor bu yöntem

Böceklerin çok geçtiği yollarına dikine koyun. Gelip yapışırlar.
    Üzerine yer fıstığı vs serptim.

https://i.hizliresim.com/V9n5nV.jpg

4 tane şerit karton bir de büyük karton. Heralde 100e yakın yakalamışızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yiwotxxx -- 17 Mart 2019; 16:28:53 >

• Üniversite yıllarında kaldığım tahta ağırlıklı evde hamamböceği ve tahtakurusu gecelerimi zehir etmeye başlamıştı. Dayanamayıp ziraat fakültesinden bir arkadaştan tavsiye istedim ve bana DDVP al ama dikkatli kullan dedi. Aldım, evin her odasına püstürttüm ve o akşamı başka evde geçirdim. Ertesi sabah kapı pencereyi havalandırmak için gittim ve 5 saat kadar havalandırdıktan sonra eve döndüm.

Allah biliyor, 5 saat ev bütün pencereler açık havalandığı halde eve gittikten 1-2 saat sonra ciğerlerim hafiften yanmaya başladı. Dikkatimi çeken başka şey ise pencereden giren sineklerin içerde 3-4 dakika uçtuktan sonra patır patır yere dökülmeleri oldu. Mecburen o geceyi de arkadaş da geçirdim.

Sonuç: Evden taşınana kadar bir daha ne canlı hamamböceği ne de tahtakurusu gördüm. Bilmiyorum halen daha satılıyor mu DDVP denilen bu ilaç.
  • Benim evde de son birkaç aydır maalesef nem rutubet olayları hat safhaya çıktı. Üst katta tadilat var benim evi etkiledi, duvarlar nemlendi sonrasında da duvarda küflenmeye kadar gitti. Deprem bölgesinde olduğum için mecbur birkaç ay kendi memleketime geldim. Eve geri döndüğümde duvarlar nemli, küflü etrafı da böcekliydi. Böcekleri temizledim ettim ilk olarak. Sonrasında havaların ısınmasını bekledim, kurusun diye sonrasında güzelce duvarları çamaşır suyu yardımıyla sildim. Böcek ilacı aldım, böceklerin çıktığını düşündüğüm yerlere sıktım sabahları ölüleri buldum ettim ama kökü kurumadı. Bazı delikleri de kapatmaya çalıştım yine çıkıyorlar. Genelde duvarlarda geziyorlar. Böceklerin fotoğrafını çekmeye çalıştım hamam böceği galiba. Evimde mutfakla salon bir ayrıca bir de yatak odası var. Bu mutfakla yatak odasını ayıran duvar var nemli ne sorunu burada olmuştu. Böcekler de genelde buralardan çıkıyor diye düşünüyorum ama tam yerini bulamadım. Banyoda da karşıma çıktı iyice mide filan kalmadı
     Etkili böcek ilacı tavsiyesi

• dgo_cr7 kullanıcısına yanıt

Böcek İlaçlama ve Haşere kotrol Hizmetleri

Etkili böcek ilacı tavsiyesibocekilaclamax.net
    Böcekilaclamax.com
    https://bocekilaclamax.net
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt

Böcek İlaçlama ve Haşere kotrol Hizmetleri

https://bocekilaclamax.net

• Tamaron SL 600 1km mesafedeki tüm böcekleri öldürür, hatta havada uçan leyleği bile yere düşürebilir. Çok tehlikeli bir insektisittir. Sıktığın yere 1 ay giremezsin (açık alan) kapalı alanlarda 3ay etki edebilir, etkisi çok uzun süre devam eder ama seni de cennete kavusturabilir uygulama yaparken. Atom bombasından daha tesirlidir.

Not** kesinlikle insanların bulunduğu kapalı alanlarda kullanılmamalıdır.

Not*** Tarım ilacı satan dükkanlardan bunu istersen seni polise teslim edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 7 Mart 2024; 23:4:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.