Şimdi Ara

Eti mi ? Ülker mi ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
1
Favori
48.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

Eti mi ? Ülker mi ?

(En Son Oy Tarihi: 1.10.2023)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun hatrına Ülker

Eti mi ? Ülker mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

ülkerin büyük bir bölümü israilli ortaklara ait beyler bunu kimse bilmez daha öncede söylemiştim

Hangi bölümü israillerin hocam açarmısınız piyasada işlem gören %42 lik hissesinin a almış b almış diye seceresini tutamayız takdir edersiniz. Geri kalan kısımda aile yönetiminin zaten. Varsa kaynağınız açıklayın öğrenelim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvarlı Efe

Ulenn bisküvi çikolata ve gofretleride siyasi dini alana taşıdınız ya helal olsun

Kim kaliteli ürün sunarsa onu tercih ederim

Bırakın bu işleri

+1 adam ülkeri seviyorum diyor hemen birileri etiket yapıştırıyor cemaatçi,dinci bilmem ne sanane lan ne severse sever.

İkisininde de iyi ve kötü olan şeyler var ikisinde de sevdiğim şeyler var cevabım her ikiside

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 23 Ekim 2013; 17:52:43 >
  • Ülker almayın.Glikoz şekeri kullanıyor ürünlerinde.En büyük glikoz şekeri üreticisi aynı zamanda.
  • Ülker

• Probis varsa ben de varım

• Ülker diyorum Çikolatalı Gofreti en iyi ürünü.

• Eti nin hoşbeş limonlu gofreti süpermiş çok hoşuma gitti
  • Ülker Gofret (NOKTA)
  • http://www.torku.com.tr/urunler/et-ve-et-urunleri/cokofest-frambuazli-cikolata.htm

Torkunun bu çikolatası da harika çok hoşuma gitti, ne ülkerde ne eti de böyle bir çikolata yemedim
  • ÜLKER BUNDAN 7-8 SENE ÖNCESİNE KADAR TEKEL KONUMUNDAYDI FAKAT RAKİPLERİNİN HIZLI YÜKSELMESİNE KARŞILIK VEREMEDİ.YENİ ÜRÜNLERİ PEK SIRADAN.
    AMA TÜRKİYE GENELİNE BAKTIĞIMIZDA ÜLKER DAHA ÇOK YENİYOR
    AMA GOFRET KEK KONUSUNDA ETİ DİYORUM...
    BİRDE HİTİT GÜNEŞİNDEN DOLAYI HEP BİR SICAKLIK YARATMIŞTIR BENDE ETİ..
  • İkisi de güzel fakat Eti 2 adım önden gider. Tabiki herkesin damak tadı farklıdır. Ülker'de bir Tutku, Cin, Balık Kraker, Browni tadında bir ürün yok. Her ikisininde pilot bazı ürünleri var. Ama Eti'nin çeşitlerinin kalitesi daha fazla. Eti tuzlu ürünlerde o kadar iyi değil sadece. ( Bu tamamen benim damak tadıma dayanarak yaptığım yorumdur. )

• Cemaat ne la ?

• Gücümüü ülker püsküütlerinden alıyorum

• Çikolatada ülker bisküvide eti.
  • oha 458 458
  • Eti karamelli marketlerde 1 lira. Tam bir F/P ürünü. Tadı da nefis. Tavsiye ederim.

Bundan hesaplı, tam bir çikolata tadı veren başka yok. Diğer Eti çikolatalarda tad ve kıvam olarak fiyatına göre rakipsiz!

Eti mi ? Ülker mi ?

https://store.donanimhaber.com/3e/77/92/3e7792d8f227f9725675e2864f1b65be.jpg

• Eti çıkarır Ülker taklit eder
  • Oha kapışmaya bak,kafa kafaya gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.