Şimdi Ara

ethernet kartım yandı mı ? ışık yanıyor acil yardım lütfen ona gore alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dün bir anda net gitti pc de google chrome girinnce dns filan yazıyordu bende modemi reslerım duzelir dedim bıraktım öylece (telefondan girebiliyorum ama )
    bugun baktıgımda ethernet kartı ısıklar yanıyor ama sabit kasadakiler ,, modemdekilerde ise yanıp sonuyor ..

aygıt yonetıcısınden baktıgımda ethernet kartında sarı ? var hatalı gosterıyor .. yanmıs mı veya baska ne sorun olabilir ..

kabloyu baska pc de denedım calısıyor ..

simdiden tskler cevaplarınıza gore hareket edecegım lütfen yardım edın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxirfoxx -- 2 Temmuz 2016; 16:51:39 >

• geçmi? olsun, çokta pahaly bir ?ey de?il
  • hocam bunu ben kendim takabilir miyim ? zor bir mevzu mu ? bir de aldıgım yer bunun cd sını fılan verır değil mi driveri icin yani

ve birde gidip abi bana bi tane ethernet kartı diyeceğim değil mi yani pcnın xp w7 fılan olması ya da baska bır seyı fark etmez standart bir şey bu ?
  • usta biraz kafan karışabilir ama o sarı soru işareti gitti az once pc resledim aygıt yonetıcısıne tekrar baktım soru işareti filan yok ama kabloyu taktıgım zaman yine kabloyu görmedi :D :D kafayı yıcem bu nasıl bir pc
  • usta tekrar yeniden baslattım bu kez realtek PCle Family Controller diye bir şey cıkıyor ağ bağdaştırıcılarında .

yani reset atmadan once boyle bir secenek yoktu ağ bagdastırıcılarında HSS VPN ADEPTER diye bir şey vardı o da sorunsuz calısıyıordu .. ikinci resten sonra bu realtek pcle .... diye baslayan bır sey gelıyor ondada soru işareti var ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.