X

Çavuş
24 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar dün bir anda net gitti pc de google chrome girinnce dns filan yazıyordu bende modemi reslerım duzelir dedim bıraktım öylece (telefondan girebiliyorum ama )
bugun baktıgımda ethernet kartı ısıklar yanıyor ama sabit kasadakiler ,, modemdekilerde ise yanıp sonuyor ..

aygıt yonetıcısınden baktıgımda ethernet kartında sarı ? var hatalı gosterıyor .. yanmıs mı veya baska ne sorun olabilir ..

kabloyu baska pc de denedım calısıyor ..

simdiden tskler cevaplarınıza gore hareket edecegım lütfen yardım edın ..
arkadaşlar aslında garipte bir soru oldu biliyorum ama gerçekten sorum bu..

Az once 148 tane virüs buldu bunların 130 u ciddi düzeyde virüsler..(parite virüsü filan)

ama benim sistem geri yükleme yapmam lazım ..

Sonuç olarak sistem geri yüklersem , virüslerde geri yüklenirmi ?
arkadaşlar aslında garipte bir soru oldu biliyorum ama gerçekten sorum bu..

Az once 148 tane virüs buldu bunların 130 u ciddi düzeyde virüsler..(parite virüsü filan)

ama benim sistem geri yükleme yapmam lazım ..

Sonuç olarak sistem geri yüklersem , virüslerde geri yüklenirmi ?
merhabalar arkadaslar baslıktada belirttigim üzere ekran kartımı güncelliyermiyorum ..

(masaüstü pc) ati readon hd 5400 series, xp 32 bit . kullanıyorum ve en son geçen sene güncellemişim . simdi atinin internet sitesinden girip indirdigim güncellemeyi kuruyorum , ortalarına gelince hata veriyor .. işte sizin pc'niz ile uyumlu deil diyor yani .. arkadaslar ama ben defelarca denedim ve eminim yani doğru driveri indirdigimden , böyle bi hatayi niye veriyor bilen varsa yardımcı olsun , teşekkürler iyi forumlar

ayrıca bi ekleme yapayım , bu oto yükleme şeysi işte , atinin kendi buluyor filan . ondanda denedim olmuyor , o program hic işlemıyor öylece acıyorum boş boş duruyor :))
arkadaslar hemen konuya geceyım sabah ufaklığa gta yükledim torrenten indirdim kurdum oynadi 2 saat sora . oyundan ciktikdan sora league of legends ve team speak 3 programına gırerken hata verdi tam hatırlamıyorum .. neticede pc resledim ve pc actıktan sonra ekran siyah ve sadece mouse imleci var . ctrl+alt+delete yaptım yeni görevden explorer.exe yazdım gelmedi .. sora biraz telefonumdan arastırma yaptım zamanında bır cok kiside bu hata olmus ama cozumunu kımse yapamamıs format dısında.

ben şöyle yaptim . güvenli moda girdim sistem geri yükleme noktasi yoktu bu yuzden sistem geri yükleme yapamadım . virüs taraması yaptıgımda da % 70 lerde takılıp kalıyor..
yeni bi kullanıcı actım size burdan yazıyorum.burdada bir hata daha veriyor oda ''windows dosya koruması'' Windowsun düzgün calısması icin gereken dosyalar tanınmayan surumlerle deistirilmis , sistemin düzgün calısması için,windows bu dosyaların ozgun surumlerını yuklemelidir . service pack cd 3 ü takın dıyor .

arkadaslar yani kısaca 1 cümlede toparlarsam sorunumu

--''oyun yükledim . sorasında programlara girerken hata verdi . pc resledim , siyah ekran ve mouse imleci geldi . sistem geri yükleme filan yapamadim . baska oturum actım idareten yardım almak icin burdada windows dosya koruması dedi simdi.''

uzun oldu arkadaslar ama olayi tam tamına yazdım.bilen öneri olan varsa yazsın lütfen .
öncelikle konuyu burda açıyorum yanlıssa özür dilerim . sistemsel bi hata oldugunu sandıgımdan dolayı .

arkadaslar hemen konuya geceyım sabah ufaklığa gta yükledim torrenten indirdim kurdum oynadi 2 saat sora . oyundan ciktikdan sora league of legends ve team speak 3 programına gırerken hata verdi tam hatırlamıyorum .. neticede pc resledim ve pc actıktan sonra ekran siyah ve sadece mouse imleci var . ctrl+alt+delete yaptım yeni görevden explorer.exe yazdım gelmedi .. sora biraz telefonumdan arastırma yaptım zamanında bır cok kiside bu hata olmus ama cozumunu kımse yapamamıs format dısında.

ben şöyle yaptim . güvenli moda girdim sistem geri yükleme noktasi yoktu bu yuzden sistem geri yükleme yapamadım . virüs taraması yaptıgımda da % 70 lerde takılıp kalıyor..
yeni bi kullanıcı actım size burdan yazıyorum.burdada bir hata daha veriyor oda ''windows dosya koruması'' Windowsun düzgün calısması icin gereken dosyalar tanınmayan surumlerle deistirilmis , sistemin düzgün calısması için,windows bu dosyaların ozgun surumlerını yuklemelidir . service pack cd 3 ü takın dıyor .

arkadaslar yani kısaca 1 cümlede toparlarsam sorunumu

--''oyun yükledim . sorasında programlara girerken hata verdi . pc resledim , siyah ekran ve mouse imleci geldi . sistem geri yükleme filan yapamadim . baska oturum actım idareten yardım almak icin burdada windows dosya koruması dedi simdi.''

uzun oldu arkadaslar ama olayi tam tamına yazdım.bilen öneri olan varsa yazsın lütfen .
ya aarkadaslar gecen yazdim 1 kisi bile cevap atmamis hatta forumdanda silinmis yanlıs konu acmısım sanırım . her neyse bı yardım edin

-simdi benim mouse cs oynarken . veya normal pcde gezinirken donuyor . ki donduktan sora bütün pc donuyor bana oyle gelio yani . bi tabir varya çarşı karışır aga . bu tam benım pc ye uyuyor . mouse dondummu carsı karısıyor aga . pc kafayi yio . arada bi mouse hiç oynamıo . cıkartıp takıom resetliom calisio . bazen hıc donmuo . bazen donuo nedir bu işin aslı acaba
2. olarakda klavyemde kısa bi zaman once calısomurdu . bole oynation kendine gelio filan . sorunum ne olabilir . cok saolun.
ttnete bi şkayet yolladım . sms gelmiş 957... bildirim kodundan takip edebilrsiniz diye . verdikleri cevaba nerden bakacaz acaba bilgisi olan ? yada nası takip edecez .

not . maile baktım bsi atmamıslar
fifa 2011 11v11 nasıl oluyor arkdslar bılen bırı anlatsn hamachıylemı olcak .. ?
arkdslar fıfa 11 de plase vurus hangı tusla oluyor top sektırme fılan sanal- oyuncu actım kendıme onu oynuyrm dıokı plase gol at top sektır fılan fılan bı yardımcı olun
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 88
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.029 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.