Şimdi Ara

Et Döner 5 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
11.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook da gezerken çıktı bugüne özlemiş
    Tavuk döner bile 8 lira olmuşken iyi fırsat
    Et Döner 5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 6 Temmuz 2019; 16:12:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Köpek etidir o. Açılan bölgedeki köpekleri kontrol etsinler.

• Bahsedilenlere güldüm :) gelir birazdan ama şehir uymuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Bahsedilenlere güldüm :) gelir birazdan ama şehir uymuyor.
    Biliyorum pek çok teşekkür etmez diye ekledim

• Ekrem coşkunda 8TL'ye satıyorlar her zaman. Neredeyse her yerde şubeleri var. Denedim, dönere lezzet olarak 7-8puan veririm. Fiyat performans olarak 10 zaten. Yağlı vs. diyenler olmuş ama benim yediğimin yağ oranı gayet normaldi. Yağsız döner kuru olur zaten.

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    samsun'da 3. şubesini açtı. meşhur samsun dönerinin pabucu dama atıldı. gayet güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaç gr olduğu yazmıyor ama ekrem coşkun'da 55-60gr döner 6tl, gayette kaliteli döneri. büyük ihtimal 50grdır buda açılışa özel bu fiyata satabilir, 100gr bile olabilir zarar edeceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Temmuz 2019; 16:33:57 >
  • geçenlerde arkidişe ısmarlama sözüm vardı
    restoranı o seçti porsiyon döner siparişi verdim
    vıcık vıcık yağ içindeydi
    yedikten sonra midem yanmaya başladı 3 gündür midem yaniye
  • Normalde 100 gr 8 tl'ymiş. Hayvan çiftliği ve fırını vardır kesin. Sürümden kazanıyordur. Burada da açıldı benzer bir yer. 150 şubesi varmış. Eti idare eder. Hızlıca karın doyurmak için tercih edilebilir. 50 kuruş bile kazansa dönerden, müşteri sayısı çok olduğu için iyi kazanıyordur.

• Ekrem coçkun sağolsun bizi ete doyurdu. Heyecana gerek yok. 100 gr 8 lira
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ete suç bulma. Senin mideyi şurup yakıyordur. Az iç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donerciler %500-800 kârla calisiyor. ustelik ikram da yok. Yillarca donerin pahali satilmasina insanlari alistirdilar. Ekrem coskun ile bu algi yikildi. Bizim mahalledeki sr doneri batirdilar.

• daha iyisi bu fiyata imkansız gibi bir şey

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. işin komik tarafı çakmaları kendisinden daha hızlı yayıldı. dükkanı olan kendi adını soyadını verip 8 liradan döner satmaya başladı

• samsunda 100gr çoğu yerde 17/18tl ye satiliyordu ekrem coskun geldi 100gr 8tl yaparak piyasanin anasını aglatti :D daha beter etsin. Adamlar niye 8tl ye satıyor diye digerleri mahkemeye verdiler ama kazanamadilar tabi ki. Iyi ki geldin ekrem coşkun tad olarakda cok guzel ekmegide kendine özel , ama orada sıra olmadığı zaman yok haliyle adamlar erkenden bitiriyor döneri daha da yenisini takmiyor.

• Aynen öyle. İnsan düşünür ben de bu mantığı baika üründe uygulayayım falan der aslında. Bizim millet garip

• Etin kilosu 40₺ desek kilosunu 50₺ ye satmasını normal karşılamak gerek. Kanıtlanmış “Köpek eti” cümlenizi kesinlikle kabul ederim. Ama “” köpek etkidir o” demenizi doğru bulmuyorum :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.