Şimdi Ara

Et Döner 5 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
11.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Döner y'de 50 gram döner 8 tl ( belki 9 olmuştur). Ekrem coşkunda 100 gram 8 tl. Aradaki fark tam iki kat.
    Bu dönercilerin nasıl uçuk paralar kazandığını böyle anlıyoruz.
    Bu paralara da döner olmaz demeyin. Eskiden kazık yiyorduk. Artık döner yiyoruz.
    Dönerciler de politika değiştirip az satıp çok kazıklamak yerine, çok satıp az kazıklayarak gene aynı oranda zengin oluyorlar..
    Bu da ülke ekonomisindeki kötü gidişin ve halkın alım gücünün düşmesinin sebeplerinden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara da da çok var 100 gr 8 tl ye çok lezzetli Nisbet en yağlı ancak 150 gr alırsın 12 tl mükemmel fiyat bu dediğim dünya döner diye bi zincir frenchising firma

• Yaprak (parça etten) yapılan döner ise hakikaten iyi fiyat. Kıymadan üretim ise pek bir esprisi yok. Dana eti hariç herşey giriyor içine. Hileye açık bir ürün halini alıyor. Sakadat, tavuk göğsü, kırpıntı, boyun eti, tavuk kıyması, kabak ve havuç lifi. 3-4 çeşitte kimyasal damla varki öyle böyle değil....

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

geçenlerde arkidişe ısmarlama sözüm vardı
    restoranı o seçti porsiyon döner siparişi verdim
    vıcık vıcık yağ içindeydi
    yedikten sonra midem yanmaya başladı 3 gündür midem yaniye
    O kadar şey mideni yakmayıp vıcık vıcık yağ yakıyorsa gerçekten sıkıntılıymış Hakancım.
  • bunlar et değil mi? kırmızı olan? 100 gram tavuk döner 10 12 olmuş 8 liraya bunları tatmak isterdim

• Zamanında fena geçirmişler dönerden 7 8 sene önce 16 18 liradan et döner yerdik şuan 8 lira aynı gramaj döner. Lezzetide iyi.

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Ekrem coşkunun çakmalari açılmaya başladı her tarafta (Ankara)

Bende denedim bir kere gayet makul

• Ekrem Coşkun furyası almış başını gidiyor. Adana taraflarına da bekleriz. Madem gerçek eti o fiyata satıyor, madem lezzetli, dört gözle bekliyoruz. Burada var birkaç iyi dönerci ama adını vermeyeyim Adana'nın en iyisi diye geçer, sadece sandviç ekmeğine döneri bile 20TL den veriyor, evet eti mükemmel ama kardeşim içine koyduğu 40-50gr et altı üstü, etin kilosu max 50-60, kazanç ortada. Ekrem Coşkun duy sesimizi! Adana'ya bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • direk 5 tlyi yesek daha sağlıklı olmaz mı diye sormak istediğim hadise.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    adanada da var diye biliyorum hocam

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Adana'da 2 şubesi var hocam. Kenan evren Avrupa hastanesi civarı ve barajyolunda.

• Çok şey kaybetmişiz o zaman. Ev Ziyapaşa Bulvarında olunca, o taraflardaki gelişmelerden uzak kalıyoruz tabi. En kısa zamanda bulup deneyeceğim, teşekkürler arkadaşlar.

• iyi ki biri bu işten para kazandı bkz:ekrem çoşkun
    hemen kopyaları türedi
    isim vermeyeceğim yeni açılan diğer rakiplerin yazı fontu,kampanyaları,reklam çalışmaları vs. hep aynı yenilik olarak üzerine ekledikleri sadece firmanın levha rengi ve logosu

ekrem çoşkun ile şunu öğrendik
    5-10 liraya demekki döner yenebiliyormuş

olayın içinde hile hurda varsa kendi kaybeder...
  • açılış diye 5tlymiş, ulan dicektim kuşkediköpek eti herhalde.
  • Beyler SULTAN Ahmet civarında ucuz kaliteli mekan bilen var mı döner sulu yemek tarzı.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Ekrem coçkun sağolsun bizi ete doyurdu. Heyecana gerek yok. 100 gr 8 lira
    Merhaba, tüm şubelerde aynı fiyat mı aceba, Kayseridede Ekrem coşkun express var gözüküyor, 100 gr et döner 8 tl ise bedava bence

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

geçenlerde arkidişe ısmarlama sözüm vardı
    restoranı o seçti porsiyon döner siparişi verdim
    vıcık vıcık yağ içindeydi
    yedikten sonra midem yanmaya başladı 3 gündür midem yaniye
    patlat bir smirnoff.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Temmuz 2019; 22:6:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Beyler SULTAN Ahmet civarında ucuz kaliteli mekan bilen var mı döner sulu yemek tarzı.
    https://tr.foursquare.com/v/me%C5%9Fhur-d%C3%B6nerci-sedef/4d0897d5611ff04d3fb31bfb

https://tr.foursquare.com/v/imren-b%C3%BCfe/50250e69e4b07a020debb714

• c_cihan C kullanıcısına yanıt
    Bugün organik tavuk aldım kilosu 23.x tl

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

Merhaba, tüm şubelerde aynı fiyat mı aceba, Kayseridede Ekrem coşkun express var gözüküyor, 100 gr et döner 8 tl ise bedava bence

Alıntıları Göster
    Ayni fiyat . 100 gr 8 ,120gr 10, 150 gr 12 lira. Expresslerde paket servis yok bildigim kadariyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.