Şimdi Ara

Essential phone PH-1 KULLANICILAR KULUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese essential phone kullanalar buraya yorumlarini ve sorunlarini yazarsa sevinirim...Essential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBUEssential phone PH-1  KULLANICILAR KULUBU

• Çok iyi cihaz,Changer s1 i Kardeşim istiyor,ona verirsem Mate 10 6/128 yada bu cihazdan alacağım inşallah.
  • Hocam merhaba ; dün ikinci el gayet temiz pasaport kayıtlı edindim bende bir tane cihaz cok küçük , kibar ve ekran kasa oranı , malzeme kalitesi çok üst seviye.

Hocam sorum şu ekranda koruyucu yok .Siz koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz ve ne tavsiye edersiniz .Nereden temin edebilirim bilginiz varsa paylaşırmısınız?
  • Arkadaşlar Selamlar,

Bu telefondan almayı düşünüyorum.
    Herhangi bir kronik sorunu var mıdır?
    Arka Kamera kalitesi nasıl?
    Normal ve yoğun kullanımda şarjı ne kadar gidiyor?
    Tavsiye eder misiniz?
    Kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa çok memnun olurum.

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: beydur

Hocam merhaba ; dün ikinci el gayet temiz pasaport kayıtlı edindim bende bir tane cihaz cok küçük , kibar ve ekran kasa oranı , malzeme kalitesi çok üst seviye.

Hocam sorum şu ekranda koruyucu yok .Siz koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz ve ne tavsiye edersiniz .Nereden temin edebilirim bilginiz varsa paylaşırmısınız?
    Merhaba cok uzgunum fazla ilgilnen olmayinca ve bana bildirim gelmeyince ilgilenmedim konu ile bu yuzden uzgunum.artik kullanmiyorum bu cihaz satmistim.saygilar

yaziniza cevap olarak amerikada oldugum icin internetten bakiyorum hangisi uygunsa fiyat olarak aliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trigovina

Arkadaşlar Selamlar,

Bu telefondan almayı düşünüyorum.
    Herhangi bir kronik sorunu var mıdır?
    Arka Kamera kalitesi nasıl?
    Normal ve yoğun kullanımda şarjı ne kadar gidiyor?
    Tavsiye eder misiniz?
    Kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa çok memnun olurum.

Saygılar
    Merhaba benim kullandigim sure boyunca kronik sorun ile karsilasmadim.
    arka kamerasi guzel cekiyor.gece cekim cok kotu.
    yogun kullanimda sarj gunu cikarmaz.

kasa ekran olayi ve tasarimi yonunden on numara.
    yeni modeli cikmayacagi icin guncelleme almaz.

tavsiye:Renkler ve zevkler tartisilmaz yani sizin sevkinize gore ne iyi geliyorsa ona gore almalisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.