Şimdi Ara

Esş Ekibi İle İlginç Diyalog

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
3.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Esş Ekibi İle İlginç Diyalog
    Esş Ekibi İle İlginç Diyalog Sene başında Ertan hocadan yaklaşık 600 TL'ye fizik paketini aldim malum konular kaldırıldı kaldırılan konular videoları ve fasikulu ile yaklaşık 100 TL civarında tutuyor yani fazladan 100 TL vermiş olduk forumda birkaç kişi o derslerin tutarını başka derslerde kullanmaları için siteden onay almış bende dedim bari yeni çıkan denemelerin çözüm videosuna ulaşmak için kodu gönderin (direk deneme gönderin bile demedim) lakin ekibi mağduriyet yasayacaklarini söyledi anlamıyorum bedava video çözümünü açık hale getirmek nasıl bir mağduriyet yaşatacak bütün yayınevleri öğrencilere çözümleri bedavaya açıyor onlar mağduriyet yaşamıyor mu??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni bir gün gelmiyor ki bir rezalet daha patlamasın. :))

bi maske bi deneme ile düşer mi? düşermiş aga. pardon bi deneme deyip hocayı kızdırmayalım. 3948234 kişinin uyumadan yemeden içmeden hazırladığı geri kalan tüm kalitesiz denemeleri yok eden 20tyt 16 ayt kozmik denemeleri. alanlara hayırlı olsun.

netlerimizin geliştiği güzel bir gün olsun ahali
    Konudan bağımsız olarak ertan hocaya bu şekilde yüklenilmesine anlam veremiyorum açıkçası. Ertan sinan şahinin her zaman fiyat konusunda eğreti duran bir yapısı vardı lakin burada sorulara cevap verdikçe sizlerin de ağır laf söyleyebilme hakkını kendinizde bulduğunuzu görüyorum maalesef
    Diğer konunuza da yazdım hocam ancak buraya da eklemem lazım.Eleştiri yapmak en doğal hakkımız ancak bunu hakarete dayayarak yapıyor kimi arkadaş anonim olmasına güvenerek.Biri size yardımcı oluyor diye hakaret hakkını kendinde gören arkadaşlar var.Birine hakaret edince deneme fiyatları düşmeyecek.Alıp alamama konusu tabiiki herkes için farklı da bu deneme 5 lira olsaydı da imkanı olup pdf alacak olacaktı.Bence de deneme fiyatı fazla ancak bu daha düzgün bir şekilde belirtilebilir.
  • yeni bir gün gelmiyor ki bir rezalet daha patlamasın. :))

bi maske bi deneme ile düşer mi? düşermiş aga. pardon bi deneme deyip hocayı kızdırmayalım. 3948234 kişinin uyumadan yemeden içmeden hazırladığı geri kalan tüm kalitesiz denemeleri yok eden 20tyt 16 ayt kozmik denemeleri. alanlara hayırlı olsun.

netlerimizin geliştiği güzel bir gün olsun ahali
  • Bence ekibiniz sizle aynı vizyonda değil hocam, en azından ben öyle olduğunu umut ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarginalEngineer -- 10 Nisan 2020; 10:46:38 >
  • Reisler bu olayın kuralı budur.
    Dijital ürünlerde iade değişim yoktur. Karşı taraf yaparsa insaftır yapmazsa bir şey diyemezsiniz. Hadi diyelim sınava ekstra konular eklendi. Paketinize otomatik eklendi diyecek miydiniz ya bu ek derslerin de parasını verelim diye. Ben geçen sene esş kullanıp tatmin olmayan biriyim yani amacım savunmak değil. Ortada yasal olarak bir sorun yok. Etiklik veya insafiyet durumlarıda resmi yerlerde zaten olmaz. O yüzden yapacak bir şey yok.
  • Hoca denemeyi çıkardığına pişman olacak neredeyse :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer konuşmayı demin ben yaşadım, 600 lira verdiğime pişman oldum. Gerçekten ayıp
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten para iadesi isteyen yok ama ortada bir mağduriyet olduğu ortada bunun için bir çalışma yapilabilirdi ve inan bana eğer eklenen konular olsaydı o derslerin parasını almadan kimseye o dersleri bedavadan vermezlerdi.

• ehehehhe :)) neyse denemeleri alan arkadaşlar mağduriyetlerine bir nebze çare olurlar artık :)
  • OneThousandAli kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi resmiyette sorun yok o yüzden ancak etikliğe yorum yapılabilir.
    Bence bir deneme göndermeliydiler, onlara maaliyeti kaç lira ise sanki madem bütçeni koruyorsun karşı ödemeli gönder bi deneme dimi..

• Denemeyi geçtim adamlar çözüm videosunu bile vermiyor :d

Telegramda sağlam şekilde görürüz inş :d

• Neden kimse öğrenci yanlısı olmuyor! Biraz empati yapılsa iyi olur. Bu işin ticaretini yapıyor olmak demek, sadece maddiyat odaklı bakış acısı ile ürün satmak anlamına gelmemeli.
  • bana özelden link atabilir misin kanalların
    Cidden denemeyi birak denemenin cozum videolarini acmasini istemissiniz Bunda bile yardimci olmamislar Behzattan farki kalmadi sayin hocamizin tavirlari sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 10 Nisan 2020; 11:55:35 >
  • 124- Mesafeli sözleşmelerde cayma hakkı hangi hallerde kullanılamaz?

Cayma hakkı kullanılamayan başlıca mal ve hizmet örnekleri;
    a) Fiyatı piyasadaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan altın,
    mücevherat gibi mallar,
    b) Çocuğunuzun resminin baskı yapıldığı tişört gibi özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda
    hazırlanan mallar,
    c) Çiçek, yaş pasta gibi çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi çabuk geçebilecek mallar,
    d) İç çamaşırı, küpe gibi iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar mallar (ambalaj, bant,
    mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması kaydıyla),
    e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması
    kaydıyla; CD, DVD gibi dijital içerikli mallar ile toner, kartuş gibi bilgisayar sarf malzemeleri ve
    kitap

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar,
    g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, otel rezervasyonu gibi konaklama, eşya
    taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve nişan, düğün organizasyonu gibi eğlence veya
    dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler,
    ğ) Uzaktan eğitim gibi elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler,
    h) Bilgisayarınıza veya telefonunuza indirdiğiniz müzik, film, programlar gibi tarafınıza anında
    teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 10 Nisan 2020; 13:3:40 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.