Şimdi Ara

Esnerken çenenin böyle altına gıdıya giren kramp (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
61.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bacağınıza kramp girdiğinde ayağınızın ucunu sonuna kadar yukarı yani kendinize dogru çekmeye çalışın (elle değil kendi kendine)

sonra bana dua edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede oluyo. genelde yatacağım zaman olur ama anlık refleksle 2-3 saniye içersinde geçiriyorum
  • kapatamazsın ya ağzını birkaç saniye o fena

• az önce oldu hayatımda daha 10 15 kere olmuştur

çok ssinir bozucu birşey yahu bu..

bi anda olsa gidiyoz galiba moduna giriyor be
  • lanet olsun ona

• quote:

Orijinalden alıntı: Françuezli Ançuez

Bu krampların girmesi normalmi beyler ? Çünkü bana günde kaç defa olduğunu sayamıyorum artık kramplarda acı hissetmiyorum ,havuzda falan giriyo normal bi şekilde devam ediyorum.Sizce bi doktora falan gitmem lazımmı ?

Kayısı ye potasyum al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de oluyor ara sıra çok fenadır. Bu konuyu görene kadar kendimden başka kimsede duymamıştım :)
  • Çene kemiği bitimi, tam kulağın altı :) çene çıtlamasını da unutmamak lazım. O yüzden gençler esnerken ağır çekimde esneyin Tehlikeli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtaOsmanlı -- 9 Temmuz 2014; 23:33:07 >
  • Bana ilk defa lisede derste olmuşştu tam da o an hoca bana soru sormuştu ağzım kapanmıyodu inanılmaz bir ağrıydı hocaya "aıııyyyhhh..." gibi bir cevap vermiştim, çenem çıktı sanmıştım çok kötü bir acılan o
  • Öyle olduğu anda kafama hemen aşağı eğiyorum anında düzeliyor ama Allahtan hiç çevirmemezlik yapmadım.Şişiyor galiba
  • Bana şimdiye kadar boyle bir şey olmadı, sizde bi gariplik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Orijinalden alıntı: Françuezli Ançuez

Bu krampların girmesi normalmi beyler ? Çünkü bana günde kaç defa olduğunu sayamıyorum artık kramplarda acı hissetmiyorum ,havuzda falan giriyo normal bi şekilde devam ediyorum.Sizce bi doktora falan gitmem lazımmı ?

Kayısı ye potasyum al

Sürekli maden suyu tüketmeye başladım yinede bir faydasını göremedim açıkçası.Kayısıyı denemedim ama.
  • çok esneyince banada oluyor ilk olduğunda korkmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 10 Temmuz 2014; 10:58:16 >
  • Bir tek bana oluyor sanıyordum.Okulda falan çok esneyince oluyor .O an ne olduğunu da anlatamıyorsun.
  • Olum ibretlik tespit evreninin varoluşundan daha önemli birşey yemin ederim ya otobüste falan olunca çok kötü oluyor kriz geçirir gibi.
  • bana olmuyo

• kramp giren yere yavaşça yukarı doğru bastırın, 10 saniyede geçiyor acısı
  • Aynen öyle yaa.

Çenem şişiyor bildiğin sanki soluk borusu çeneye kıvrılmış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

bendede bu sene başladı tam esneyeceğim anda kramp gireceği aklıma geliyo ağzımı tutuyorum artık reflex oldu

Duygulandım artık geçti o kramplar

• Off off nasil bir agridir o.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.