Şimdi Ara

Eşleştirme Adaletsizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sallıyorum bizim takım, level 15, kevel 30, level50 oyuncular olurken, karşı takım level 90'lık üç oyuncu denk geliyor. Ve bu durum çok sık oluyor.

Bunun bir nedeni var mı?

• Evet eşleştirme bir garip , herzamanki gibi karışık .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız unranked maçlarda kötü olan eşleştirme işi ranked'a girince düzeliyor.

Yani bir maç zayıf taraftaysam diğer maç güçlü tarafta oluyorum... Maçların bir çoğunda da iki taraf hemen hemen denkti..

Unranked dengesiz, ranked dengeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Yalnız unranked maçlarda kötü olan eşleştirme işi ranked'a girince düzeliyor.

Yani bir maç zayıf taraftaysam diğer maç güçlü tarafta oluyorum... Maçların bir çoğunda da iki taraf hemen hemen denkti..

Unranked dengesiz, ranked dengeli.

bu soylediginiz sacma. cunku eslestirmede ranked ile unranked aynı mekanigi kullanıyor. farketmiyor yani. ilk mesajınıza gelince evet sistemde bi gerizekalılık var ozellikle takım oyunlarında bi bakmıssın en iyi oyuncularla oynuyorsun sonraki oyunda ise ne kadar embesil oyuncu varsa senin takımda. Yani neredeyse daha mac baslamadan oyunun sonu belli diyebilirim. o yuzden ben bunu farkettigim an geyik oyuna baslıyorum. ne zamanki ciddi adamlar var takımda bende ciddilesiyorum. durum bu. birde levellerine ve liglerine bakmayın yanıltıcıdır.

• jubeii kullanıcısına yanıt
    Hocam belki bana denk gelmiştir bilemiyorum ama ranked da oynadığım her maç dengeli ve feci kapışmalı geçti. Puan olduğu için belki millet ciddi oynuyordur bilemedim.

Level işi de cidden dediğiniz gibiymiş. Ben 23'üm ama bir çok 100 üzerinden iyi oynadığımı gördüm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.