Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
16
Favori
58.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm çok fazla soru işaretiyle bitti ve sıradaki gelecek bölüm en çok merak edilen bölüm olacak muhtemelen ama bu haftayla beraber 2 haftadır dizi oynamamış olacak

Acaba önümüzdeki hafta da oynamama ihtimali var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Rain.

Son bölüm çok fazla soru işaretiyle bitti ve sıradaki gelecek bölüm en çok merak edilen bölüm olacak muhtemelen ama bu haftayla beraber 2 haftadır dizi oynamamış olacak

Acaba önümüzdeki hafta da oynamama ihtimali var mı?

Bu salı var.tahminim son bölümdeki risk altında olan herkes kurtulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar başlanırmı diziye.çok uzun duruyor bide 2.5 saat bölüm başı.kurtlar vadisini izledim şimdi kvp yi izliyom.bitirdikten sonra bunada başlamayı tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

arkadaşlar başlanırmı diziye.çok uzun duruyor bide 2.5 saat bölüm başı.kurtlar vadisini izledim şimdi kvp yi izliyom.bitirdikten sonra bunada başlamayı tavsiye edermisiniz

Başlığa en fazla yorum yapanlardan biri olarak diyorum.başlanmaz.başladim izliyorum işte,kv nin felan yanından geçmez.haftada 2 saat program yokluğundan izlenirde,en baştan seri yapilcak dizi değil,flimin yarısi hizir in harem muhabbetini izliyorsun zaten.

• Kimsesiz Yaşar da dahil, o sezona kadar izlemeniz yeterli. Olgun Şimşek harika bir oyunculukla çok güzel bir karakter kompozisyonu oluşturuyor. Bir sonrasındaki sezon da rahmetli Tarık Ünlüoğlu anısına izlenebilir, mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın. Aslında daha sayamayacağımız çok değerli ve usta oyuncular diziye değer kattı.
    Devamını izlemeseniz de merakta kalmaz ya da bir şey kaybetmezsiniz.
    Çünkü dizi, atv yapım ekibine geçtikten sonra sürükleyicilik, kurgu vb. eksiklikler hissediliyor bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinar -- 2 Şubat 2021; 0:24:23 >
  • milyar milyon dolarlık adam otelden gelecek oda parasına ihtiyacı olduğu için vurulup sakat kalıyor

daha önce aynı adam zırhlı araç kullanmadığı için karısını ve en iyi adamını kaybetti

raci den sonra öyle böyle **ka sarmadı dizi, izlemek isteyenler yapımcı değiştiği tarihe kadar izlesin yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

milyar milyon dolarlık adam otelden gelecek oda parasına ihtiyacı olduğu için vurulup sakat kalıyor

daha önce aynı adam zırhlı araç kullanmadığı için karısını ve en iyi adamını kaybetti

raci den sonra öyle böyle **ka sarmadı dizi, izlemek isteyenler yapımcı değiştiği tarihe kadar izlesin yeter

Onun için mi dizi hala reytinglerde en üstlerde yer alıyor?

• arkadaşlar kvp yi bitirdikten sonra buna başladım fakat biraz sarmadı başları.ne dersiniz devam edeyim mi.ilerlerde dizi açılıyormu.çakırın çapkınlıkları sıktı biraz.2 bölüm izledim şuanlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 17 Mart 2021; 0:20:23 >
  • İshak namı diğer Caner Kurtaran ayrı bir hava kattı diziye bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

arkadaşlar kvp yi bitirdikten sonra buna başladım fakat biraz sarmadı başları.ne dersiniz devam edeyim mi.ilerlerde dizi açılıyormu.çakırın çapkınlıkları sıktı biraz.2 bölüm izledim şuanlık

dizi açılıyor ama çapkınlık mevzusu da, metres nazlı ve arkadaşından kurtulana kadar illallah ettiriyorlar.devam edeceksen nazlı ve şahin ağa sahnelerini 2x ile izlemeni tavsiye ederim

• Bu sezon aşırı derecede iyi gidiyor kimsesiz yaşar sezonundan bile efsane oldu
    Bu arada 200.bölüm sezon finali ve Haşmet diziden ayrılıyor sezon finalinde

• İdris ve tufan gitsin

• Sezon finali az önce oldu. 3 tane isim gidiyor, 3 tane de kurt peşlerinden gidiyor. Bunu sadece izleyenler anlayabilir. Bu sezon çok güzeldi.

• Güzel bir sezon finali oldu denilebilir. Fakat

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Hızır'ın bu kaçıncı hapse girişi artık. Vedası da gülümsemesi de manidardı. Acaba Alparslan oyun yaparak fedailerden yana seçimini mi yaptı öyle olsa bile amcasını niye ateşe atsın.

yeni sezona doğru muallakta bırakan bir sezon finali oldu. Doğrusu

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    en büyük dostluklar kavgayla başlar misali Yaman ve İshak'ın da

katılımı güzel oldu.

Artık yeni sezon gerçekten Alparslan'ın yükseldiği, birkaç bölümle başlayıp geri plana itildiği bir sezon olmasın. Özellikle sezon finaline doğru yaşanan gelişmeler varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 16 Haziran 2021; 11:41:55 >

• Raci şaşmaz geri dönmüş

• Yeni bölüm haftaya salı günü. Dizinin yeni sezonu başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi, 26 ekim 2021 tarihinde başlayacağı bilgisi gelmesine rağmen son dakikada yayın akışından kaldırıldı.

• Oktay kaynarca demin veda mesajı yayınladı.yasanan kriz çözülmemiş

Dizi bitmiş.

İyi oldu sevindim.hem senaryo tikanmisti artık hemde malum ATV.reyting kaybetmesi hoşuma gider.izlerkende vicdan yapiyordum

• kitlesi sağlam yeni kanal bulurlar en kötü dijitale geçerler

• sksjksjskjs yıllarca dizi çekiyorsun sonra ilk anlaşmazlıkta seyirciye karşı gram utanma duymadan kaldırıyorsun..

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.