Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Bu bölüm ve sonundaki olay ne olacak merak ediyorum. Haftaya kalırsa çok merak ederim doğrusu.

Tahminimi yazacağım....ama bölümü daha izlememisler için olayın ne olduğunu belirtmemek için spoliere alayım

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Eleman büyük ihtimal birilerini rehin aldı,tam vurulucakken beni oldurursen xxxx de olur diyecek ve işin içinden çıkacak

Benim asıl merak ettiğim facalinin yanındaki kız ,kızı .onu anladık.aldatma felan yok çok bariz.lakin bunu ailesinden nasıl sakladı,Behzat ve ömür ne tepki verecek onu çok merak ediyorum.hani facali rahmetli karısını çok seviyodu.ne arada peydahladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş en kıytırık iş adamları bile kurşun geçirmez araçla gezer bunlar dünyaya savaş açıp düz kasa araçla gezerek ölüyorlar

166 bölüm hatrına ileri sara sara izliyorum ama bi yerde artık kv gibi direkt bırakacağım ama ne zaman

• Ülkemizin yetiştirdiği önemli kimyacılardan Prof. Dr. Abuzer Kömürcü diziye katılmış.

• Abuzer kömürcü gelmis ve ilk repliği "Yorum yapma lan it!" 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çok iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Rain. -- 27 Ekim 2020; 23:5:0 >
  • Prof. Abuzer Kömürcü diziye renk katti, hapisteki Ferman da Erdal Kömürcü (Sefa Zengin) çıkarsa süper olur. Kravatlı beyefendi bir tavrı olacak bir de aksine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 29 Ekim 2020; 5:28:19 >
  • Hapistekinin ismi derman ,Dido nun adı ömür olsaydı daha iyi olurdu

Didoyla behzatin sahne efsaneydi :p

• Bölüm inanılmaz bitti  

• .Rain. kullanıcısına yanıt

Aynen hocam. Buradan o pıçah yiyen sağ çıkarsa izlemem diziyi. Net söylüyorum.

• Kenan Çoban'ın diziden neden ayrıldığı ile ilgili bir bilgiye rastlayamadım. Fahri karakteri ortama kattığı ciddiyet ve terslemeleriyle renk katıyordu diziye..
    Bilgisi, tahmini olan arkadaş var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Aynen hocam. Buradan o pıçah yiyen sağ çıkarsa izlemem diziyi. Net söylüyorum.

Kurtulamaz büyük ihtimal herhalde oradan ama kurtulursa yine de bırakma sen diziyi boşver baksana çok iyi gidiyor bu sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Rain. -- 12 Kasım 2020; 22:27:24 >
  • seckinar kullanıcısına yanıt
    Ben kronik rahatsızlığından dolayı bu dönemde oynamak istememiş kendi isteğiyle ayrılmış diye duydum
  • Yeni bölüm fragmanına baktım da çok iyi bir bölüm olacağa benziyor

• .Rain. kullanıcısına yanıt
    Bence de
  • quote:

Orijinalden alıntı: dünyadünya

Bence de

Sıradaki yeni bölüm fragmanı da baya iyi. Ortalık karışacak gibi dizide

• idris in elini görünce kusmamak için kendimi zor tuttum 

• Akşam haşmete gülmekten yarıldım ya  

• Haininin fragmandaki kişi cikcagi hiç aklıma gelmezdi.samimi olduğu kişinin vay haline.garibim xxxxx.

• Sezon finali gibi bir bolum finali oldu, herkes namlunun ucunda.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.