Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
16
Favori
58.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KV den ne kadar ölen varsa buraya topluyor herifler bu dizi tutar. İlyas eğer masayı öldürecekse masadaki o gereksiz 4-5 kişi var hiç konuşmayan onlar bir ölsün yerlerinede sağlam etkili kurtlar konseyi gibi her karakterin ağırlığı olan bir ekip kursunlar. Aynı ünal gibi cast bitince ve diye tanıtılsın hepside :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bölüm oldukça güzeldi, bu tempoyu korusalar bile yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

KV den ne kadar ölen varsa buraya topluyor herifler bu dizi tutar. İlyas eğer masayı öldürecekse masadaki o gereksiz 4-5 kişi var hiç konuşmayan onlar bir ölsün yerlerinede sağlam etkili kurtlar konseyi gibi her karakterin ağırlığı olan bir ekip kursunlar. Aynı ünal gibi cast bitince ve diye tanıtılsın hepside :))

böyle konsey istiyoruz

EŞKİYA  DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ  -  Oktay KAYNARCA

• Off diğer bölüm efsane olacak

• Bölüm gerçekten güzeldi sıkılmadan izledim ben yani. Fragmanda Şahin ağayı görmek de ayrı bir güzel. Eski KV oyuncularını kullanmak kimilerine yanlış gibi gözükse de muhtemelen seyirciyi daha çok ekrana çekecektir. İnşallah Abdülhey ve Aslan Akbey iddiaları da doğrudur.
  • Daha büyük konsey vardır belki de ünal çakıra sen silah yapacaksın ben satacağım demişti ilk bölüm sadece silah satıp baron olunmaz masadakilerin sadece silah işi yaptığını gösterdiler diğer işlere bulaşan yok şimdilik eski kurtlar vadisinde laz ziya'nın görevi ünalda ünalında bağlı olduğu bir konsey vardır belki raci şaşmaz bu ilk başlardan bütün resmi göstermez
    @RaiTrQ
  • şahin ağa mı geldi dediniz çakır için değil şahin ağa için izlerim be,şu metresi de öldürseler tamam
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Laz Ziya hala yaşıyor mu acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribas7

Laz Ziya hala yaşıyor mu acaba :D

öldü malesef

zor gelir onun gibi oyuncu
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya Allah rahmet eylesin... O efsane gülüşleri hiç unutulmayacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvoni

Daha büyük konsey vardır belki de ünal çakıra sen silah yapacaksın ben satacağım demişti ilk bölüm sadece silah satıp baron olunmaz masadakilerin sadece silah işi yaptığını gösterdiler diğer işlere bulaşan yok şimdilik eski kurtlar vadisinde laz ziya'nın görevi ünalda ünalında bağlı olduğu bir konsey vardır belki raci şaşmaz bu ilk başlardan bütün resmi göstermez
    @RaiTrQ

Evet şuan dediğin mantıklı geldi ünal bey laz ziya nın rolünde ünal ında kendi gibi büyüklerle (hepsi farklı işte) olan ayrı konseyi olabilir.

• 1-2 defa denk geldim,güzele benziyor.
  • yorumlar guzel gibi acip 3 bolum izleyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi çok harika bence
  • dizi çok güzel devam ediyor.Çakırın eşinin oyunculuk çok iyi.
  • Diziyi izliyorum .. Yakın zamanda olaylar iyice derinleşirse güzel olur. Dizi süresi sıkıntı yaşatmaz umarım.

• Ben denizde bir gemi
    Dalgalar vurur beni
    Ben ağaçta bir yaprak
    Rüzgar savurur beni

Abi dizi bence çok iyi gidiyor 3. bölüm itibariyle
  • aşk-ı memnu da bu kadar karı kız mevzusu yoktu be
    Şu metresin ölmesi lazım deniz çakır'ı güleken espiri yaparken görelim oda dahil olsun böyle hep somurtuyor.
  • zuhaha dizi açık ara 1. yine

dizi tutmaz diyen liselilere selam olsun

abdülhey ve aslan akbey de girsin diziye, reytingler daha da artacak
  • Şu metres olayı kapandığında yazında devam edeyim diziye. Dizi bile olsa çok mide bulandırıcı bi durum. Nasıl sempati besleyelim ki başrole şimdi temennim kısa sürede çakırında ölmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 23 Eylül 2015; 12:51:19 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.