Şimdi Ara

Eskişehir'de Verem Savaş Nerede.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ; Mikro Film için Verem Savaş'a gitmem gerekiyor da nerede acaba bu verem savaş ?

Murat Atılgan okulunun orlarda diye söylediler ama tam olarak nerede kalıyor acaba ?

• murat atılgan okulun karşısı
    hamayolundaki ykm yi geç sola dön yaklşık 100 mtere ilrede sağda sokak içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssihirbazzz -- 24 Ağustos 2009; 12:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssihirbazzz

murat atılgan okulun karşısı
    hamayolundaki ykm yi geç sola dön yaklşık 100 mtere ilrede sağda sokak içinde

Hocam YKm'nin arka tarafında kalıyor demi ?

Hamamyoluna girmeye gerek yok o zaman ? Direk Murat Atılgan'ın oradaki tek yön yola giricem Asarcıklı Caddesine çıkan. ?

Orlardaysa sora sora bulurum artık
  • ben asarcıklı caddesinde oturuyorum.. murat atılganda çok yakın ama öyle bi yer hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

ben asarcıklı caddesinde oturuyorum.. murat atılganda çok yakın ama öyle bi yer hatırlamıyorum

Allah Allah Erkan ; bana orlarda olduğunu söylediler ki yukarıdaki arkadaş da tarif etmiş sağolsun
  • sen asarcıklı caddesini bul yeter.taksi durağı var o hizadan yürü ilerele sor sağda sokak içinde sokağın 20 metre ilersinde gene sağda iki tane kapısı var sen soldaki kapıdan gircen yeter inş
  • Tamam şimdi hatırladım..eskiden sağlık ocağıydı hatta
  • Tamam arkadaşlar sağolun Asarcıklı Caddesine girer sorarım orda bulamazsam da artık

Saçma bi mikro film için düştüğümüz hallere bak ya
  • bu arada asarcıklı caddesini şaşırdık sanırım sarcıklı caddesi seda müziğin sokağıydı galiba.
    bzizim tarif ettğimzi cadde ibrhim karaoğln caddesimi ne .
  • İbrahim karaoğlan oğlu caddesi ; ziyapaşanın devamı oluyor sanırım.Bim falan olan cadde patlama olan cadde diyeyim Ben ziyapaşada oturuyorum zaten Asarcıklı Caddesi de eski otogarın ordaki ışıklardan hamayoluna doğru giden cadde olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan43

İbrahim karaoğlan oğlu caddesi ; ziyapaşanın devamı oluyor sanırım.Bim falan olan cadde patlama olan cadde diyeyim Ben ziyapaşada oturuyorum zaten Asarcıklı Caddesi de eski otogarın ordaki ışıklardan hamayoluna doğru giden cadde olması gerek

aynen patlayan yerin oarda işte o yer.ulan asarcıklı caddei nerden çıktı.
    istanbula gittiğimde adres sorarken bilmeyince kızradım biz eskişehride caddleri bilmiyoz daha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.