Şimdi Ara

Eski sevgilinizi geri getirme formulü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eskiden daha fazla zaman ayırıyor ve daha fazla başbaşa kalıyordunuz ama şimdi sevgilinizle yada eşinizle eski günleri arıyormusunuz peki neden bu sorunlar oluyor diye düşünüyor sunuz?

Peki her yolu denediniz konuştunuz çözüm aramak için ama nafile, ne yaptıysanız daha çok itici davrandınız. Eski sevgilinizin kalbini nasıl kazanacaksınız? Şuanki durumunuz içler acısı olduğunu düşünüyorsunuz ve artık geri dönmeyeceğini düşünseniz dahi bir çözüm olduğunu kesimlikle unutmayın.

Sizler en güzel haberi veriyorum artık ne kadar kötü olursa olsun aranızdaki sorunu çözebilir ve kalbini geriye kazanabilirsiniz. Şöyle bir düşünceye kapıldığınızı düşünüyorum artık olmaz. Ama doğru eski sevgilinizle olsun eşinizle olsun artık bir yuva kuracaksınız.

Sizlere şunu dile getirmek istiyorum boşanmış eşler içinde geçerli bu yöntem sayesinde yeniden evlilik için gün saymaya başlayacaksınız. Sihirli bir aşk büyüsü olduğunu düşünün !

dinlediğiniz müzikler aklınıza hemen onu hatırlatıyor ve acı çekmeye başlıyor sunuz. Önceden her an onu düşünür ve arardınız ama şimdi arıyor ama cevap alamıyorsunuz, bunalıma girdiniz, işinizi kaybettiniz yada işte sürekli onu düşünerek hatalar yapıyorsunuz.DEVAMI BURADA

• Yolla panpa
    Edit : yolladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstemediğim de istediğim de kimse geri dönmesin.
    Zaman her şeyi bitirir.
    Zamanında herkes düşüncekti.
    Hortlamalarından bıktım usandım.
    Ne ismini,ne cismini görmek istemiyorum.
    Herkes yerinde dursun bir zahmet
  • banada yolla kanka :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.