Şimdi Ara

Eski Model Otomatik Accord Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar 20000 bütçem var otomatik temiz bir araç bakıyorum arkadaşlar

Örnek ilan:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-lpg-li-1997-model-2.0-honda-accord-17000-tl-401862152/detay
    Bu aracın motor elden geçirilmiş.Örnek ilan olarak koydum.Temizi bulsa alınabilir mi?

Trafikte pek olmasada donanımlı bir araç..

Tavsiyelerinizi bekliyorum

• direksiyon efsane, gerisi kestane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme tahtasi

direksiyon efsane, gerisi kestane

Hiç sorma böyle dikimleri hangi kafalarla yapıyorlarsa anlamadım hiç estetik değil
  • Hahahah direksiyon simit gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence manuel bakın

• Bende otomatik 92 civic var. En azından vardı diyelim. 1 senedir sanayide Motorun komple değişmesi lazım, motor yok piyasada. Yani çalışıp performansı %70 üzeri garanti verecek motor yok. Yürür parçalar konusunda epey sıkıntılı yani Honda grubu.

Ha ben motoru nasıl yedim? (Bu arada ben değil, kardeşim) Pompa yağlama yapmamış. Yağ ışığı da yanmayınca, piston kolu bir gün yüzü göreyim diye çıkmış dışarı.

Benim araba 247bin civarıydı. Şanzumanı tertemizdi. Konya'da en iyi ustalardan birine tavsiyeyle gittim. Taş gibi demişti. Sorun yoktu. Arkadaşımın abisinde de aynı bu kasadan Accord var, otomatik. Yaklaşık bir 7-8 senedir biniyor herhalde. Aracın anasını ağlattığı halde şanzuman tık bile demedi.

Velhasıl-ı kelam, motoruna ve şanzumanına iyi bir ustaya baktırıp alabilirsiniz. Sorun çıkarmaz. Ama benim durumumdaki gibi bütün maddiyatı gömüp Allah muhafaza olası bir arıza durumunda 1 sene arabayı yatırmayın.

• 4 yönden geçirmişler. Bagaj kapağı açık mı kapalı hali mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 30 Mart 2017; 18:51:39 >
  • Sitede 17 bine bi tane daha var bugun ben baktım tanıdıklar dedi şanzıman yeni değişmiş benim içime sinmedi sol çamurlukta çurume falan var bu biraz daha diri duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.