Şimdi Ara

Eski LG kullanıcıları V30 alır mı? Kronik sıkıntılar ve deneyimlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
14.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

G3 : kasa çatlaması + aşırı ısınma

G4 : Bootloop + ghost screen

G5 : Ghost screen

V10 : bootloop

Adamların sorunsuz tek bir cihazı yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    808 işte anla :)

• Adamların bir iki modelinde sorun olabilir, hersene 3 veya 5 tane model çıkarıyorlar. Elektronik bu biraz şans işi, şans diyorum bazı firmaların ısgartaya ayırdığı ürünleri toplayıp düzdün cihaz olarak piyasaya sürenlerde var.. İşlemci olsun telefon olsun bunları duyuyoruz. Ne kadar denetim olsada bir çok ürün bir şekilde sana bana satılıyor.
    LG hanıma almıştım 4 yıl önce L3 Model, sıkıntı yok, şimdi LG nin Q6 modelini düşünüyoruz, başka sitede incelemesi var, fiyatı uygun sayılır 1300 tl.

• Nexus 4 de LG üretimiydi. Resmen kağıt helva kıvamındaydı. tel tel döküldü.

• video ve yorum sonunda alan çıkmayacaktır lg cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG mi aman aman benden uzak olsun. Bulaşmayın şu telefona.

• G3 ü 2 sene kullandım, garantisi biter bitmez anakart arızası verdi ve çöp oldu. İnternette yığınla 2. el g3 var, çoğu anakart arızalı...

• anakartı bozulan telefondan servis neden para istiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Xiaomi Mi5'in ekranlarını 2 adet firma üretiyor. Biri JDI diğeri LG. LG'nin ürettiği ekranların hepsinde Ghost Screen ve Ghost Touch başta olmak üzere bir dünya kronik sorun çıktı Mi5'lerde. JDI ekranlı Mi5'ler ise sorunsuz, ne ghost screen ne de başka bir şey olmadı.

LG'den LG kullanmadan nefret ettim. Kimse bana herhangi bir LG ürünü aldırtamaz.

Telefonun ekranı LCD olursa ghostscreen çıkar.Yok değilse gs olmasının bir nedeni olamaz.
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    unutmadan

V20 : Ghost Screen ( malesef telefonumda çıktı )
  • Bu arada V30 demişler ama V serisiyle ne alakası var o telefonun ?

V10 ve V20 de ikinci ekran var iken bu telefonda yok.

Neden V serisi diyorlar o zaman ?

• V30'un ekranı güya OLED ama ekranda ışık sızması var. OLED gibi her pikselin kendi ışığını ürettiği bir ekran teknolojisinde bunu nasıl başardılar anlam vermek güç.

Eski LG kullanıcıları V30 alır mı? Kronik sıkıntılar ve deneyimlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 23 Eylül 2017; 19:27:17 >
  • 2014 te eşime doğum hediyesi olarak G2 aldım. Sorunsuz kullandı. Sonra G4 alınca G2 anneme hediye edildi. Sıkı bir Note kullanicisiyim. Note 2 ile başladım. Ama G2 den beri hep LG ye sıcak bakıyordum. Tam note 8 almaya karar verdiğim dönemde V30 u görünce resmen Nutkum tutuldu arkadaşlar. Ben marka fanlığı yapmam. Benim için en iyisi ne ise onu seçmek isterim. Bakalım hangisi kısmet olacak. Elimdeki telefonu artık kullanmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

LG : Life is gronik

Hiç güleceğim yoktu.

• Sanırım G2 efsanesini duymamış tek benim burada. Önceki telefonum java işletim sistemli LG T310 du. Yaklaşık 5 sene kullandım. Şuanda ise LG G4 kullanıcısıyım 1.5-2 yıl oluyor kullanmaya başlayalı. Gayet sorunsuz ve çok memnunum. Hiçbir kronik arıza ile karşılaşmadım. Telefonu öyle narin filan da kullanmadım düşürdüm ezildi çizildi filan ama hala sapasağlam. İyisi mi bana denk gelmiş yoksa telefonu kullanan diğer kullanıcılar mı telefona eziyet ediyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

G6 kullanıyorum çokta memnunum kimse g6 dan nedense bahsetmiyor hep geçmişteki kötü problemlerden bahsediliyor.

Ona bakarsanız daha önce samsung marka aldığım telefon 1. Yılında arızalanmış 2 anakart değişimi yapılmış ve arızayı yine tekrarlamasına rağmen değişim bile verilmemişti ellerindeki aistem değşikliğinden ötürü kaydım gözükmüyorsçdu bahane olcakya.

Bence sürekli g2 g3 vs den bahsetmek yerine g6 çıktı ondan bahsedin.

Ona göre kıyas yapın yaptığınız kıyası murat 131 ile ferrari yi karşılaştırma videosuna benzetiyorum :D

G3 g4 ve g5 deki sorunlar ve kg nin tutumu sebebiyle millst g6 ya bulaşmak istemiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

anakartı bozulan telefondan servis neden para istiyor ?

çünkü cihazlar yurt dışı
  • dertsiz sıkıntısız san ve dert sıkıntı macerası yaşamak istiyorsan gidip bir lg telefon al dolu dolu dert sıkıntı yaşatır sana

• G3 3 yila gidiyor, henuz en ufak bir sorun yasatmadi. V30 canavar gibi olmus, kur ve vergilendirmeden dolayi ulkemizde fahis fiyatlara satilmayacak olsaydi alirdim.

• Ekran sararması, ghost screen gibi sorunlardan neden bahsetmediniz. Ayrıca V serisi de sorunlu millet yurtdışında topluca mahkemeye bile verdiler LG kabul etti sorunu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.