Şimdi Ara

Eski kız arkadaşla aynı masaya oturmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise sonda sevdiğim bir kız vardı ama çok kötü kaptırmıştım kendimi, 2 ay kadar takıldıktan sonra hem üniversite hazırlığına kendimi vermek için hem de kıza kendimi çok kaptırdığımı farkettiğim için aramızdaki şeyi bitirip bir anda iletişimimi kesip kurtuldum o yokmuş gibi davrandım uzun bir süre, ben bıraktıktan sonra uğraştı biraz dönmem için sonra kendisi de saldı. Aslında tam kız arkadaşta sayılmaz işte. Neyse arkadaşlar organizasyon yapmışlar aralarında, lise ekibiyle bir mekana gidilip yenip içilecek, maalesef bu kız da geliyor, nerdeyse 1 yıl aradan sonra ilk defa aynı ortamda olacağız üstümde büyük bir gerginlik var, yine yokmuş gibi davranmak istiyorum ama ayıp mı olur bu şekilde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Atlı Playboy -- 25 Şubat 2023; 22:59:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ciddi ve mesafeli bir "merhaba" desen, sorun olmaması lazım.

• Mekandaki masada uzağında oturabilirsiniz, ki bir ihtimal o da size kırgınlığından dolayı uzakta oturmayı tercih edecektir. Bu durumda laf olsun tarzı bir "merhaba" ile tüm etkinlik gelip geçer. Tabii ilişkinizin ne kadar göz önünde olduğu, çevrenizdeki diğer insanların bu ilişkideki geçmiş ve mevcut tavrı da önemli. Eski ilişkiniz zamanında gözlerden uzakta ve ilgi çekmediyse ne ala ama milletin dilindeyse oradaki bir ukalanın masaya eski defterleri getirmeye kalkışma ihtimali artıyor. Bu durumda kız huzursuz hissederek sessiz de kalabilir, birilerinin arka çıkmasıyla iyicene gaza gelmiş biçimde size bir tepki de koyabilir. Bu arada kız kendi başına da sizinle yüzleşmeye kalkışabilir. Muhtemelen daha düşük bir ihtimal olmakla birlikte sizinle şansını bir daha deneyebilir ama bir anda yarı yolda bırakılarak tamamen terk edilmiş bir kız bunu yapmaz gibi, eğer biraz kendisine saygısı varsa. Büyük ihtimalle o da sizin gibi biraz gergin (ilaveten dargın, kızgın) olacak ama ciddi hiçbir şey olmadan gün bitecek. Hani kötü addedilecek bir olay yaşanırsa da ne yapalım artık olan oldu deyin. Boşuna gerilmeyin. Umarım dediklerim faydalı olur. İyi akşamlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt
    O ukala arkadaşlardan var aramızda ve bütün grup bizi biliyor :D bindik bir alamete hocam bakalım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.