Şimdi Ara

Eski kasa yeni donanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Pentium 4 3.06 80w
    P5gpl-x
    Eax1550 silent
    Psu üzerinde hiç bir şey yazmıyor, değerini bulamadım

Bu kasaya amd 860k, msi 68hm sistem takılır mı
    İşyerinin teknik servisindeki eleman olmaz o kasa eski dedi, vida yerleri falan yeni kartla uyumlu, psu değerini bulamadım ama pentium 4 3 ghz e güç verebildiğine göre yeterlidir?

Yardım lütfen
     Eski kasa yeni donanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi sorun olmaz kullanabilirsin heralde x1550 kullanacaksin ekran karti olarak oda yeterli :)

• Ben de öyle düşündüm, ama adam, kasa eski yeni al ne olacak ki bir kasa 20-30 lira diyor??!?? Adam koca binanın teknik elemanı, o yüzden geri adım atıyorum neyi yanlış biliyorum acaba diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O biraz kaziklamaya calisiyor hicbisey olmaz al kullan :) fakat yeni ekran karti alacagin zaman poweri degistir :) apu almayi dusundun mu a8 7650k falan ekran karti masrafindan kurtulursun powerda degistirmezsin? R7 240 gucunde bir ekran karti mevcut icerisinde

• Hepsiburadanın indiriminden gelen 860k, ucuz diye atladım, hiç aklıma gelmedi, benim mantığım yıl olmuş 2015 hala ekran kartsız işlemci mi olur şeklindeydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: agamli

Hepsiburadanın indiriminden gelen 860k, ucuz diye atladım, hiç aklıma gelmedi, benim mantığım yıl olmuş 2015 hala ekran kartsız işlemci mi olur şeklindeydi..

Evet olmaz allah aşkına 1550 ile ne yapabileceksin ki güncel olan hiç bir oyunu bırak 3 senelik oyunları bile oynaman zor.
  • Oyun oynamayacağım, işyerinde kullanılan bir bilgisayar, surf amaclı çoğunlukla

• Sadece işlemci içinse bir sorun olmaz. Ama Power'ada bakmak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.