Şimdi Ara

Eski halo dizanyni Yeni Xbox one 10 ceker gibi ss (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aytekdigital

Oyuncu oyun oynar,oynamakla kalmaz o atmosferde yaşar,zaten amaç ta o değilmidir.Biraz olsun gerçek dünyadan kopup gitmek,gerçek oyuncu için ona bu kapıyı açan cihaz bir stargate dir,önemli olan oyuncunun konsoluna yüklediği mana dır..Bir oyuncu grubu var,çocuk oynasın,bende biraz takılırım,şu oyunun da bir tadına bakayım bitirmesemde olur..gibi bu grup için konsol sekizgen olup içinden silindirde geçse birşey farketmez,zira cihaz onun için çip,diyot,entegre,plastikten öte değildir...Ama bir grup vardırki işte o grup gerçek hardcore deriz ya öyle oyuncudur,oyunu en zor modda bitirmeden geceleri gözüne uyku girmez,aklından çıkmaz,oynadığı oyundan öyle haz alırki oyun karakterlerini biriktirir,el sürdürtmez annesine,karısına tozunu aldırtmaz,konsoluna bir ruh katarcasına,halo,geow mod yapar,gözündeki değerini yüceltir..Ona bu hazı yaşattıran konsol artık bir manaya kavuşmuştur,artık o konsol bir stargate dir..
    Bu yeni tasarımın genel olarak beğenilmemesi,hardcore oyuncunun fazla olması sebebiyle bir stargate ışığı vermemesi sebebiyle olabilir..

Bir oyuncu türü daha var ki, sadece multiplayer oynayayım, herkese headshot yapayımm, en iyi ben olayım, hep birinci olayım, sonra kendime harcore oyuncu deyip orada burada bilmiş bilmiş davranayım tarzındalar.
    O oyuncular çıkabilecek bütün Xbox One tasarımlarını beğenmezler.

• Bir kaç sene sonra böyle tasarımlar gelecektir elbette hatta ben daha iyisinin geleceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

quote:

Oyuncu oyun oynar,oynamakla kalmaz o atmosferde yaşar,zaten amaç ta o değilmidir.Biraz olsun gerçek dünyadan kopup gitmek,gerçek oyuncu için ona bu kapıyı açan cihaz bir stargate dir,önemli olan oyuncunun konsoluna yüklediği mana dır..Bir oyuncu grubu var,çocuk oynasın,bende biraz takılırım,şu oyunun da bir tadına bakayım bitirmesemde olur..gibi bu grup için konsol sekizgen olup içinden silindirde geçse birşey farketmez,zira cihaz onun için çip,diyot,entegre,plastikten öte değildir...Ama bir grup vardırki işte o grup gerçek hardcore deriz ya öyle oyuncudur,oyunu en zor modda bitirmeden geceleri gözüne uyku girmez,aklından çıkmaz,oynadığı oyundan öyle haz alırki oyun karakterlerini biriktirir,el sürdürtmez annesine,karısına tozunu aldırtmaz,konsoluna bir ruh katarcasına,halo,geow mod yapar,gözündeki değerini yüceltir..Ona bu hazı yaşattıran konsol artık bir manaya kavuşmuştur,artık o konsol bir stargate dir..
    Bu yeni tasarımın genel olarak beğenilmemesi,hardcore oyuncunun fazla olması sebebiyle bir stargate ışığı vermemesi sebebiyle olabilir..

Bir oyuncu türü daha var ki, sadece multiplayer oynayayım, herkese headshot yapayımm, en iyi ben olayım, hep birinci olayım, sonra kendime harcore oyuncu deyip orada burada bilmiş bilmiş davranayım tarzındalar.

anasının nikahı nereye bağlamışsınız yahu.

önceden methiyeler düzdüğünüz s kasaya şimdi çocuk işi diyorsunuz bu kadar kasmayın. insanlar beğenmeyebilir normal. bende beğenmedim. ama illa savunacağım diye saçmalamaya başladınız.

• cihaz donanımsal açıdan ve oyuncu konforu için nekada iyi isr benim için görüntü o kadar önemsizbenim görüşüm yani işlevsel olsun yumurta kutusnda olması önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

quote:

amaçda zaten oyunda en iyisi olmak değilmi ?

• Xbox One'ın tasarımını şuan kimse beğenmiyor ama ileride farklı versiyonlara ait modelleri duyurulur kesin onların albenisi yüksek olur.
  • XBOX ONE tasarımı resmen ben taş gibi sağlamım mesajı veriyor...
  • Bir süre sonra slim modelleri çıkacaktır ve bu modeller sizi tatmin edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

XBOX ONE tasarımı resmen ben taş gibi sağlamım mesajı veriyor...

• quote:

• Dizayn bekliyorsanız 2-3 sene sonra slimi çıkar büyük ihtimalle o daha güzel olacaktır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I love You Square Enix

quote:

Sizin bu mesajlarınızdan sonra kendi yazımı tekrar tekrar okudum acaba yanlış bir kelime mi yazmışım diye...Yani gerçekten sizleri anlamak mümkün değil...ne var benim yorumumda şimdi...Gerçekten ortalığı karıştırmak için sizler de bir kıvılcım arıyorsunuz...

• bende almam artık bu saatten sonra xone.çünki oyunları tasarımı iyi değilse yavaş çalıştırıyomuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I love You Square Enix

quote:

Sizin bu mesajlarınızdan sonra kendi yazımı tekrar tekrar okudum acaba yanlış bir kelime mi yazmışım diye...Yani gerçekten sizleri anlamak mümkün değil...ne var benim yorumumda şimdi...Gerçekten ortalığı karıştırmak için sizler de bir kıvılcım arıyorsunuz...

Yazdığın yazıda neden böyle bir yorum yapma gereği duydun, yazına saygı duymayan mı oldu ki ben öyle bir şey göremiyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

bende almam artık bu saatten sonra xone.çünki oyunları tasarımı iyi değilse yavaş çalıştırıyomuş.

Hocam alıp almamak tabiki sizin kararınızda,
    Şu noktaya katılmıyorum 8 gb bir hızdan ve blurayli bir cihazdan bahsediyoruz bu xbox one, 2002 de çıkan xbox 1 le karıştırma....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Xbox One'ın tasarımını şuan kimse beğenmiyor ama ileride farklı versiyonlara ait modelleri duyurulur kesin onların albenisi yüksek olur.

Benim hoşuma gidiyor :)
  • Dik kullanamamak kötü oldu ben hep dik kullanıyorum koyacak yerim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu köylümüsünüz nesiniz. Adamlar gayet moden muhteşem bir dizayn yapmışlar. Size bu devirde dayatacaklar kara kutu dizaynını kullanacaksınız. Zevksizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Yahu köylümüsünüz nesiniz. Adamlar gayet moden muhteşem bir dizayn yapmışlar. Size bu devirde dayatacaklar kara kutu dizaynını kullanacaksınız. Zevksizler.

Köylülükle ne alakası var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Yahu köylümüsünüz nesiniz. Adamlar gayet moden muhteşem bir dizayn yapmışlar. Size bu devirde dayatacaklar kara kutu dizaynını kullanacaksınız. Zevksizler.

Köylülükle ne alakası var?

Modern çağ tasarımlarına ayak uyduramıyor bunlar, dediğim gibi dayatacaksın kara kutu tasarımı kullanacaklar köylüler :)

Sistemler deli gibi güçlü artık, kasa boyutu, fanlar ister istemez büyüyor + dahili kinect var içinde cihazın. Olabilecek en iyilerden yapmış adamlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.