Şimdi Ara

Eski fotolara ulaşmak için iCloud mu Google Drive mı kullanmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ilk kez iphone kullanıyorum o yüzden cloud ile ilgili sorularım var.

Eski android telefonumda yaklaşık 1.5 gb büyüklüğündeki fotoğraflarımı cloud'da tutmak, istediğim zaman iphone'dan açıp bakabilmek, aralarından istediğimi telefona indirmek istiyorum.

Bu sırada kesinlikle yeni telefonumun fotolarının otomatik oraya kopyalanmasını veya cloud'daki fotoların telefona kopyalanıp yer kaplamasını istemiyorum.

bu tip bi kullanım için google drive mı daha uygun icloud mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peter Hammill -- 7 Şubat 2018; 23:22:8 >

• Google photos kullanabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Google photos kullanabilirsin

google photos'da sürekli senkronizasyon kapatılabiliyor mu? telefonumdan oraya yedeklemesin - (çünkü zaten telefonumda var ) , ama istediğim zaman telefonumda olmayan fotoları bana göstersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Hammill

quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Google photos kullanabilirsin

google photos'da sürekli senkronizasyon kapatılabiliyor mu? telefonumdan oraya yedeklemesin - (çünkü zaten telefonumda var ) , ama istediğim zaman telefonumda olmayan fotoları bana göstersin.

Google fotoğraflar uygulaması yedeklenmeyen fotoğrafları hem gösteriyor hemde istediğin zaman yedekleme yapabilirsin hem hücreselde hemde wifi de ayrıca otomatik yedeklemeyi ayarlardan kapatman gerekiyor. Ayrıca google da şöyle bi güzellik var fotoğraf kalitesine boyutuna dokunmadan yedekleme yapıyor ama icloud da bu yok fotoğrafın içine edip öyle yedekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 8 Şubat 2018; 0:24:58 >

• Google drive veya Yandex.Disk icloud biraz sorunlu kendin yedekleme yapamıyorsun ama oto dersen en iyisi 50 gb 4lira gibi bişey

• Google fotograflar kullanıyorum. Otomatik aktarmayı kapatabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben google drive kullanıyorum çünkü icould 5 gb google 15 gb. icould da zaten tehber notlar takvim derken yarısı doldu fotoğrafda yüklersem yer kalmicak. O yüzden hemen ulaşmak için google drive tavsiye ediyorum. Zaten 15 gbda yetmezde önemliler için yeterde gerisi harici hdd ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Ben google drive kullanıyorum çünkü icould 5 gb google 15 gb. icould da zaten tehber notlar takvim derken yarısı doldu fotoğrafda yüklersem yer kalmicak. O yüzden hemen ulaşmak için google drive tavsiye ediyorum. Zaten 15 gbda yetmezde önemliler için yeterde gerisi harici hdd ye.

google drive 15gb, google photos sınırsızmış orası ilginç photos daha mantıklı gibi şu an
  • Ne alakasi var post kasmak icin baska konuya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.