Şimdi Ara

{{{ ESKİ ÇİZGİ FİLMLER }}} (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
11.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen oyle san.Bu aralar kanal d cocuk'da batman'ın cizgi filmleri yayınlanıyor.Resmen film gibi.Sahsen bayılıyorum.
  • Transformers mi mens mi ondan
    dragon ball
    spider man
  • ismini hatırlayan varmı uzayda geçen bir hikayedi sol kolu yokdu onun yerine lazer silahı yerlestirmişti ona hastaydım uzay kovboyları vardi bide babası gibi boksör olmaya calışan bir cocuk isimleri bile hatırlamıyorum artık
  • Power Rangers mükemmeldi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: southsayer

ismini hatırlayan varmı uzayda geçen bir hikayedi sol kolu yokdu onun yerine lazer silahı yerlestirmişti ona hastaydım uzay kovboyları vardi bide babası gibi boksör olmaya calışan bir cocuk isimleri bile hatırlamıyorum artık

teleon mu veriyordu uzay kovboylarını teleonda bunun gibi bi çizgi film vardı küçükken izlerken acayip oluyordum.
    boksörde yanılmıyorsam bu çocuk ara sıra hayvanlarla kavga ediyordu bi keresinde boğayı devirmişti
  • yakari

• joe :red kit! red kit! geberticem seni!
    william:sakin ol joe
    jack :bence de joe
    avarel :aaa red kit.nbr dostum, şimdi biz de seni nasıl öldüreceğimizi planlıyorduk!
    (joe çıldırır ve avarel'in üstüne zıplar...)
    joe :ulan beni tutanı kanada'ya kadar kovalarım...

(daltonlar hapishaneden kaçma planları yapar...)
    joe : ne yapıp edip buradan kaçmalıyız, biricik anneciğimizi doğum gününde yalnız bırakamayız...
    william: haklısın joe
    jack : bence de joe
    (o sırada avarel yemek listesine bakmaktadır...)
    avarel : yaşasın bugün çarşamba!yemekte kuru fasulye var...ne zaman yemek yiycez?
    joe : allah'ını seven beni tutmasın...

(çalıntı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QamiQaze -- 3 Mayıs 2007; 18:46:45 >

• tenten

{{{  ESKİ ÇİZGİ FİLMLER  }}}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASG 989 -- 2 Mayıs 2007; 19:57:48 >
  • asterix-oburix vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Power Rangers mükemmeldi ya

Hastasıydım
    Elimde o kadar fazla oyuncak varki 2 koliye sığdıramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gürcan34 -- 2 Mayıs 2007; 20:25:27 >
  • bir sürü tasom vardı
    şimdi genclerin izleyeceği bişey yok
  • birde maske vardıya
    hiç unutmam bir bölümde bilgisayarın başına geçmiş bir hesap yapıyor mouse yerine gerçek fareyi almış eline kafasına çift tık yapıyor ..
  • THE M.A.S.K.

nasil unutulur yaa. onun bir suru hayran fan sitesi vardir..

bende cok severdim cizgi filmlerii

voltran

transformers

sirinler

jet giller

tas devri

batman

superman

dragon ball

beverly hills

scooby doo

tom ve jerry

mickey mouse

ve daha niceleri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetguncum

birde maske vardıya
    hiç unutmam bir bölümde bilgisayarın başına geçmiş bir hesap yapıyor mouse yerine gerçek fareyi almış eline kafasına çift tık yapıyor ..

Çok ince esprileri vardı yaa.
    Biri beni durdursuun
  • hocam tenten "gay"miş öyle diyorlar,ben soğudum açıkcası tentenden
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetguncum

tenten

{{{  ESKİ ÇİZGİ FİLMLER  }}}

• 402 nolu sınıf. Ve spiderman favorimdi. Birde pazarları Adams family
  • yaa kanal d yi mail yağmuruna tutsak ta tsubasayı yeniden yayınlasalar ne güsell olurdu ne günlerdi be..
  • Küçük Golcü,Transformers,Kızıl Baron,Voltran,Redkit,Yugi-Oh,Birde Kılıçlı Filan Bir Çizgi Film Vardı Adamın Yüzünde X İşareti Vardı Düşmanı vardı Mumya Gibi heryeri Sarılı bişeydi.ßu Çizgi Filmi Hatırlayan Yazarsa İsmini SEvinirim
  • Maske - Tusubasa - Pokemon - Şirinler - Vini dı Pu - Pavır Rencırs - Jetgiller - Sıpaydırmen - Kespır - Ninja Kaplumbağalar - Pembe Panter - Taş Devri - Riçi Riç

Ama en güzeli tabiki de MASKE
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.