Şimdi Ara

Eşini 46 Yerinden Bıçaklayarak Öldüren Katile Ceza İndirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acaba bir milletvekilini, hakimi ya da bu kararı veren mahkeme üyelerinin bir yakınını bu şekilde öldürseydi aynı cezayı mı alırdı merak ediyorum doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Acaba bir milletvekilini, hakimi ya da bu kararı veren mahkeme üyelerinin bir yakınını bu şekilde öldürseydi aynı cezayı mı alırdı merak ediyorum doğrusu.

türkiyede adamına göre hukuk uygulanıyor adamın biri yaşlı adamı dövdü ev hapsi verildi akp li bi kodamanın babası olsa belkide öldürürlerdi adamı hapiste en az müebbet yerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 22 Haziran 2021; 1:41:49 >
  • İşin hukuki boyutunu açıklayabilecek biri var mı? Yasalar mı eksik, hakim katile vicdan mı kasmış, nedir bu kadar az ceza verilmesinin bahanesi?

Hadi sistem yanlış madem, üstteki arkadaşların da dediği gibi aynı sistem bir kodaman çocuğuna neden tıkır tıkır çalışıyor öyleyse?Fiilen yatacağı kaç sene ki şunun ya?

Can güvenliğimin olduğunu hissetmiyorum artık şu ülkede. Bu tarz komik cezalardan ötürü böyle hayvanların adaletten korkusu kalmamış. Teke tekte çocuğun bile dövebileceği kekolar silahla sadece korna çaldı diye diye karşısındakini vuruyor. Kendini savunmak için yapabileceğin bir şey de yok.

Nefret ediyorum insanların bu duruma alışkın olmasından, sessiz kalmasından.

Adalet sistemin işlemedikten sonra füze yapsan, uçsan kaçsan ne işe yarar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.