Şimdi Ara

ESEA.net TR lokasyonlu sunucuları AÇILDI ! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
7.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneyebilmeniz için 1 haftalık premium kodları ESEA hesaplarınıza gönderildi.
  • sayı artarsa ve düşük ping olursa ben hemen yıllık alırım.
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    ESEA üzerinden mesaj gönderdim

Edit : Kodu alıp aktifleştirdim, kendisine burdanda teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 21 Mart 2016; 19:28:31 >
  • @Inalough

hocam sağolasın, girip üye oldum arkadaş olarak da ekledim bazı kişileri. birazdan deneyeceğim ping olayını.
  • İyi atışlar...
  • dragonfly23 kullanıcısına yanıt
    ahahha yok artık şans eseri bakim dedim bir baktım egzap yazıyor ahahah.

ben de uzun süredir oynuyorum ve hâla da oynamaya devam ediyorum ama ilk defa o sefer gelmişti. Bir daha gelmedi :/
  • Merhaba tr server haberlerini duyunca 3 ayın ardından bugün yeniledim subscribe'ımı oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.https://play.esea.net/users/1105394

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finchh_ -- 22 Mart 2016; 20:44:49 >
  • Premiuma geçmeyi düşünüyorum fakat fikir sahibi olmak için pre. olmadan bir kaç maç atmak istiyorum mevcut kodu olan paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemBabus -- 5 Nisan 2016; 14:12:45 >
  • DemBabus D kullanıcısına yanıt
    ESEA.net üzerinden steam profiliniz ilk sayfada yazdığım profile gönderin lütfen.
  • Hocam 1 haftalık kod alabilirmiyim.
  • Merhabalar bende başlamayı düşünüyorum esea ye elinde kod olan varsa verebilir mi bi deniyim pinglere filan bakcam ona göre alcam
  • ArkadaÅŸlar aÅŸağıdaki sorular çoÄŸu kiÅŸi için önemli, bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Sunucu sayılarında bir artış meydana geldi mi?

Ortalama kaç pingle oynuyorsunuz?

Kaç maçta bir tr lokasyonlu serverlara denk geliyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olayım;

Esea da faceit'de olduğu gibi server ban sistemi yok. Yani özel olarak türkiye serverlını seçmeye imkan yok. Peki o halde nasıl türk serverlarında oynanıyo? Şans ve birkaç faktör daha önemli.

Solo girilince yani tek başınıza sıra alınca Türk serverlarında oynama olasılığın oldukça düşer. Çünkü burası matchmaking değil 10000 lerce insan aynı anda sıra almıyor. Yani aynı anda 10 larca türk sırada olmadığı için oynanıcak maçı doğal olarak türk serverına atamıyor sistem. Ancak tabii 7-8 türk varsa sırada ve eloları da birbirlerine uygunsa türk serverına atar.

Türk serverlarına düşme şansını arttırmanın yolu premade girmekten geçiyor. 3-4 kişilik premade girerseniz zaten 10 kişilik maçın 4 spotunu siz almışsınız demektir o nedenle sistem öncelik olarak türk serverlarını seçmek isteyecektir. Ancak kesinlikle bir garanti söz konusu değil geriye kalan kuzey avrupadan oluşan bir grup olursa yine avrupa serverlarında oynama durumunuz var.

Yalnız şöyle birşey var yeni rank sistemiyle beraber de 3 veya 4 erli gruplar halinde girdiğinizde alacağınız puanlarda ceza oluyor. Yani kazanırsanız normalde alacağınızdan daha az alıyorsunuz. 2 kişilik premadelerde bu durum yok. 3 de ceza azken 4 premadelerde biraz daha fazla. Hele A rank'e ulaştığınızda bırakın ceza almayı sıraya bile giremiyorsunuz 3 kişiyle. A+ da sadece solo zorunluluğu var.

Sadece türk serverlarında oynamak için esea alıncak durumda değil. Çünkü sadece türk serverlarında oynayamıcaksınız. Ha 5 kişi premade girerim derseniz evet türk serverlarına atar (yine bir garanti yok tabii sadece ihtimaller artar) ama bu sefer de rank sistemine dahil olamazsınız adam gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephir -- 15 Nisan 2016; 10:57:22 >

• hep türklerlemi oynacaz ben hep yabancılarla oynadığım için türkler bana acayip amatör geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozyayla2015 -- 15 Mayıs 2016; 19:19:01 >
  • Bugün karrigen ve dopreeh bizim takımdaydı maç attık. Esea candır arkadaşlar alın gitsin.
  • XANTARES ile türk serverında oynadım pingler güzeldi temiz
  • denemek istiyorum arkadaşlar. premium kodu olan varsa sevinirim.
  • Şimdi öncelikle iyi geceler. Ben oyunumu geliştirmek istiyorum açıkçası pingten çok. Kendimi Valve'nin Complarına göre ortalam olarak görüyorum ancak ESEA geçsem yerin dibini göreceğime eminim. Oyunumu geliştirmek için ESEA'ya başlamak da intihar saldırısı gibi olacak büyük ihtimalle. Tavsiye edeceğiniz başka bir platform var mı ya da ESEA'da ezile ezile öğrenirsiniz diyor musunuz ?
  • Bana da kod verebilecek varsa lütfen öm denemek istiyorum kesinlikle ne zamandır aklımdaydı.
  • MK MarineBoy kullanıcısına yanıt
    Faceit oyna hocam orası beleş kendi seviyendekilerlede oynarsın yükseklerlede ama oyunu geliştirmek için bol bol volume 0 dm at.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.