Şimdi Ara

ESEA.net TR lokasyonlu sunucuları AÇILDI ! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
7.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f0rest

oynayabiliyorsun :)

eseadan premium olmadan oynayamıyoruz mu ? bir de faceitten bedava oynayabiliyor muyuz
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    Yeni kodlar dağıtacağım şansını deneyebilirsin.
    İstanbul'dan oynuyorsan 50 -70 arası ping olacaktır.
    Türkiye sunucularına düşme şansımız kalabalıklaştıkça fazlalaşır. İstanbul'da 10- 20 ping olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 7 Mart 2016; 22:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inalough

Yeni kodlar dağıtacağım şansını deneyebilirsin.
    İstanbul'dan oynuyorsan 50 -70 arası ping olacaktır.
    Türkiye sunucularına düşme şansımız kalabalıklaştıkça fazlalaşır. İstanbul'da 10- 20 ping olacaktır.

Nasıl yani ? Şu anda kaç tane tr sunucusu var ?

Çnki 5 vs 5 sonuçta . Hani tr lokasyonuna denk gelmek biraz zor gibi.

Eğer tr lokasyonu oturursa , haber verebilirsniz çok svnrm. Mesela her mm de şole 10-20 ping alsak çok mutlu olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Serverlerde item felan geliyor mu?

• Çekilişe benide eklermisiniz merak ettim düzgün ping alırsam geçicem bende esea ya rütbe kartal. bide sorum olucak ranked atabiliyomuyuz tr serverinde yoksa sadece aim falan çalışılıyor demiş birisi yada 10 girip 5v5 maç atılabiiyor demiş
  • son 6 aydır 150 pingden aşağı oynanmıyor artık, omzum çıktı şuan oynayamıyorum yakın zamanda esea almayı düşünüyorum tr olsun olmasın 80 ping bile nimet artık. çekilişe ekleyebilirsin hocam benide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincente -- 8 Mart 2016; 3:51:17 >
  • 5DC76A42A2DF250F3C3019915AE90199 kod
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    calısmadı biri almış sanırım varsa kod bende denemek isterim
  • uçanteneke888 kullanıcısına yanıt
    aynen kullanmışlardır geldikçe atarım hacı
  • Stattrak kullanıcısına yanıt
    Benim oradan aldığım mesaj "3-4 kişi aynı anda maç arama başlatırsa Türkiye sunucusuna bağlanma şansı yükselir" oldu.
    Her MM de İsveç'te oturan adam bile 10-20 ye düşemiyor maalesef. sadece 10- 20 oynamamız için sürekli buradaki sunucuya bağlanmamız gerekli.
    Bu dediğimizde ancak komünite içinde kalabalık olursak gerçekleşir.
    Daha sakin, trollemeyen, arkadaş canlısı oyuncularla oynama gibi avantajlarıda var.
    Yalnız CS:GO ya yeni başlayan birine öneremem çünkü yeni başlayan çok fazla kişi orada oynamıyor.
    Daha çok kendini geliştirmeye çalışan, trollerden bıkmış ve daha iddialı oynayan oyuncuların bulunduğunu söyleyebilirim.
    Keyler gelince premium alıp almamakta kararsız kalan arkadaşların faydalanabilmesi ve komünitenin ilgi çekmesi için dağıtacağım.
  • Bende merak ettim zaten 10-20 pıng ile oynıyan ınsanlara hep imrenmişimdir inşalllah en yakın sürede açılır.
  • gl hf
  • Hayırlı olsun herkese. Elinde fazla kod olan bana da verebilir mi acaba 1 tane? Teşekkürler.

• Lolden farkı kalmaz??

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

sırf şu pingler yüzünden maça girmek istemiyorum artık.

1.5 ve 1.6 da publiclerde 30-40 pingle atardık ne güzel maçları. ama cs go da 80 nin bir kez bile altına inmedi ping .Bazen maçlarda 5-10 pingle oynayanlar oluyor çıldırıyorum resmen adam o pingle oynarken oynayamıyor ya o ayrı koyuyor bir de

şu esea olayı yaygınlaşırsa çevremden 5-10 kişiyi ESEA dediğiniz platforma getirebilirim tahminimce
    SS veren arkadaşa katılıyorum. Nitekim oradaki takım arkadaşı olan Rhyme benim, selam dostum sana da bu arada ESEA alın derim, çünkü gerçekten eğer kaliteli oyun oynamak istiyorsanız, bunu hak ediyorsunuzdur. :) Hepinize iyi oyunlar diliyorum :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semtinadami -- 19 Mart 2016; 19:38:51 >

• :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Deneyebilmeniz için 1 haftalık kod gönderdim size, iyi fragler!
    Yeni kodlar gelince denemek isteyenlere gönderilecek.
  • Arkadaşlar merhaba,

3 kod da bende var şu an.
    Akşam Inalough'la (1matt) maç yaptık. Server inanılmaz kaliteli.
    DH'yi unutmuşum buraya yazmak aklıma gelmedi hemen

Bendeki 3 kodu da dağıtalım size bi şekilde.

Premium almak isteyenler de mevcut premiumu olanların referral linkinden alırsa bize faydanız dokunmuş olur. Size bir şey etkilemiyor sonuçta.

Halihazırda oynayanlar ve oynamayı düşünenler de buddy yapabilir beni.

Referral linkim :https://play.esea.net/?r=669472
    Hesabım :https://play.esea.net/users/669472

Ciddi düşünen arkadaşlar TR'de kaliteli bir şekilde oynamanız için büyük nimet bu şu an. Competitive oynamayı ciddiye alanlar lütfen ESEA'ya kaysın. Oyuncu sayısını arttırırsak açılacak server sayısı da artar kaliteli oyuncu sayısı da. Leaguelerde de daha fazla şansımız olur.

Steam :
     ESEA.net TR lokasyonlu sunucuları AÇILDI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilm-i yorum -- 19 Mart 2016; 21:41:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Arkadaşlar merhaba,

3 kod da bende var şu an.
    Akşam Inalough'la (1matt) maç yaptık. Server inanılmaz kaliteli.
    DH'yi unutmuşum buraya yazmak aklıma gelmedi hemen

Bendeki 3 kodu da dağıtalım size bi şekilde.

Premium almak isteyenler de mevcut premiumu olanların referral linkinden alırsa bize faydanız dokunmuş olur. Size bir şey etkilemiyor sonuçta.

Halihazırda oynayanlar ve oynamayı düşünenler de buddy yapabilir beni.

Referral linkim :https://play.esea.net/?r=669472
    Hesabım :https://play.esea.net/users/669472

Ciddi düşünen arkadaşlar TR'de kaliteli bir şekilde oynamanız için büyük nimet bu şu an. Competitive oynamayı ciddiye alanlar lütfen ESEA'ya kaysın. Oyuncu sayısını arttırırsak açılacak server sayısı da artar kaliteli oyuncu sayısı da. Leaguelerde de daha fazla şansımız olur.

Steam : Flux

PM attım hocam 1 adet key için

• Arkadaşlar PM'lerle key istemeyin zira çekilişle vermek daha doğru olur.
    Konu sahibi arkadaş konuya yazarsa bi yol bulabiliriz ya da çekilişi o yapar ben keyleri veririm kişilere.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.