Şimdi Ara

Esas Hesabımla Açamazdım Bu Konuyu Hepiniz Bana Farklı Bir Gözle Bakardınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
6
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 yaşında 188 boyunda asosyal birisiyim. Babamla beraber işlettiğimiz küçük bir marketimiz var.

Müşterilerimizin çoğunu sesinden tanırım ben şahsen keza babam da öyle çünkü gelen kişiler genellikle artık tanış olduğumuz kişiler oluyordu ama bugün ilk defa farklı bir kız sesi duydum marketin içinde ürünleri raflara yerleştirirken.

Sesi çok güzel gelmişti kulağıma. Bayağı da konuştu çenesi düşüklerden kesin bu dedim içimden hemen.

Sonradan öğrendim bu mahalleye yeni taşınmış ben de marketin içini biraz gezdirmeyi teklif ettim bayana, kabul etti ama yarım saatlik bir işinin olduğunu sonrasında gelebileceğini söyledi.

Bu arada eline marketimizin kartını sıkıştırdım tam çıkarken. Sonra bir de ne göreyim, kapının önünde arabayla kocası bekliyormuş.

Kesin evlidir şimdi bunlar diye içimden geçirdim o anda ve öyleymiş de zaten.

Geri adım atmak zorunda kaldım bu durumda yürüyemedim orada kıza daha.

Neyse ertesi gün bu kız bana telefonla ulaştı evlere hizmet verip vermediğimizi sordu.

Ben de tabii ki evlere de geliyoruz ama yakın olması koşuluyla dedim.

Evlerinin adresini tarif etti ben de hemen not aldım sonra yola koyuldum istediği malzemelerle birlikte.

Motorla gidecektim ama adres çok yakın olduğu için yürüyerek gittim.

Apartmanı bulmuştum sonunda ve zillerine bastım o da kapıyı açtı ve girdim apartmana elimde poşetlerle.

Kapıyı 1.67 boylarında bir kadın açtı bana evet gözlerime inanamadım o anda evet, kesinlikle bu o olmalıydı.

O markette gördüğüm kadın buydu. Yaşı 30 civarı olması lazım ve 2 çocuğu da annesiyle beraber gelmiş bana kapıyı açmaya kıyamam.

Kadın harbiden çok güzeldi gerek fiziği gerek cazibesi gerek el kol hareketleri falan beni benden aldı.

Benimle konuşurken saçlarıyla oynamaya başladı birden eli kolu ayrı oynuyordu. 18 yaşındaki liseli üniversiteli kızlar yanında bir halt yemiş resmen çok seksiydi.

İçeriye davet etti bir kere ama ben olmaz babam markette beni bekliyor dedim.

Sonra bir kere daha davet edince ee tabi dayanamadım ben de daldım içeri hemen.

İçeride içki şişeleri bira şişeleri vardı ve tek başına içiyordu bunları bir de.

Ben gideyim o zaman siz müsait değilsin gibisinden laflar ediyor gibi yaptım ama ben de kalmak istiyordum aslında, ne gidecem lan bulmuşum böyle güzel bir milfi, tadına bakmadan dönmek olmazdı.

Bak çocukların yanında elimden bir kaza çıkacak ben burada daha fazla kalamam dememin üstüne çocukları aldı başka odaya götürdü ve televizyonda çizgi film açıp kapılarını kilitleyip geldi benim kucağıma oturdu.

Çok tatlısın ama gitmem lazım babam bekliyor falan derken kadın birden "tutma kendini ne yapacaksak yapalım kocam gelmeden" dedi.

Ben o sözü duyunca adeta bir canavara dönüşmüş gibi kadını iki elimle yatak odasına kadar taşıdım orada iyice bi girdim buna.

Çocuklar da mal gibi duvara tıktıklıyor sesleniyorlar "anne ne yapıyorsunuz o abiyle orada?" diye. Süper bir gündü bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatatatatatata -- 17 Ekim 2017; 18:47:14 >

• Esas Hesabımla Açamazdım Bu Konuyu Hepiniz Bana Farklı Bir Gözle Bakardınız
  • Ooo konulu en sevdiğim
  • Birde uyandın marketi hırsızlar soyup soğana çevirmiş boş dükkanda oturuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.