Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.293
Cevap
4
Favori
167.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bakalım çok iyi başladık lige. Bursa rezalet oynadı ve defanstaydı hele ilk yarı, o yüzden biz de pek etkili olamadık ilerde. 2.yarı hücumda da etkili olunca skor geldi.
  • Özlemişiz be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi dalga geçtik hee 3-0 olsaydı keşke çok daha anlamlı olurduara ara polise ve gezi parkı direnişi için tezahuratta bulunuldu,suat kılıçın geleceğini öğrenen taraftarımız bir güzel ıslıkladı
  • Kadro gecen sene daha iyiydi ama bu Allahtan Ersun yanal yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertuğrul sağlam harbi iyi hocaymıs full gençler vardı kadroda ersun yanal varken gençlere pek şans vermezdi iyiki kurtulduk ersun yanaldan
  • iyiki kurtulmuşuz ersun yalandan :) haftayada feneri yenersek belki ersun yalanı biz göndereceğiz fenerden :)
  • Harika bir akşamdı, 90 dakika susmadık, ses falan kalmadı Takımda bunun karşılığını bize en güzel şekilde verdi. Takımdaki hava çok iyi, umarım hep böyle davam ederiz.
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

Erkan Zengin gol sonrası Şener i ararken

ÜniEsEs facebook dan alıntı

Ertugrul Hocayı tebrik ediyorum transfer yapmayıp genclere güvendigi icin.

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

• Yine üstün bir oyun, yine Necati.. Ayrıca penaltı pozisyonu var birde. Penaltı olmadığını söyleyenler var ama bence Semih'in Özgür'e açık bir teması var.

Ama canımız sağolsun. Ben bu takıma ve yönetime güveniyorum. Ertuğrul hoca gençleri oynatarak yeni yetenekleri takımımıza katıyor. Bu yıl UEFA'ya katılacağız inşallah.
  • Semih'in orada top için müdahale etmediği çok açıktı. Göz göre göre Özgür'e müdahale yaptı. Penaltıydı yani topa müdahale yok, hatta topa müdahale fikri bile yok.

Necati'nin de artık ayrılması gerekiyor. Gitsin çok sevdiği Galatasaray'ında emekli olsun.
  • Ben bu sene takımımızdan umutluyum iyi bi forvet alabilirsek kafaya oynarız , besiktas ve galatasaray rakibimiz bu sene diyer takımlar iyi değil, değerlendirmeliyiz.
  • Acilen bir forvete ihtiyacımız var...
  • Erman Kılıç Eskişehirspor'da... 200.000 Euro'ya almışız. Hayırlı olsun... Bizde iş yapar.

Keşke Kalu Uche'yi alabilseydik Paşa'dan...
  • Dün atılan imzalarla Eskişehirspor'lu olan oyuncularımız;

Okan Aydın Bayer Leverkusen'den bonservisi ile transfer edilip kendisi ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. 1992 Almanya doğumlu olan ve forvet mevkiinde oynayan Okan, Bayer Leverkusen, Almanya U16, U17, U18, Türkiye U19 Milli takımlarında yer aldı.

Bertul Kocabaş, Karabükspor'dan satın alma opsiyonu kulübümüzde olmak üzere 1 yıllığına kiralandı. Bertul 1992 Almanya doğumlu ve forvet mevkiinde görev alıyor. Daha önce Almanya'nın Rot Weiss Ahlen, Hamburger SV ve Türkiye'de de Karabükspor'da görev alan Bertul 4 kez de Türkiye U21 Milli takım formasını giydi.

Mahmut Boz Gençlerbirliği'nden takımımıza 3 yıllığına bonservisi ile transfer edildi. 1991 Eskişehir doğumlu olan Mahmut defans mevkiinde görev alıyor. Kariyerine Eskişehir Sağlıkspor'da başlayan Mahmut daha sonra Gençlerbirliği, Sivasspor, Karşıyaka ve Boluspor'da görev aldı. Mahmut Türk Milli Takımları yaş gruplarında 17 kez forma giydi

Ayrıca Parma Oyuncularından Cristobal Jorquera Eskişehirspor'da olduğuna dair bir haber yapılmış. İmzaların atıldığı ve yarın İstanbul'da Sağlık Kontrolünden geçeceği yazılmış. Cristobal Jorquera 1988 Doğumlu , Sağ ayak , Orta Saha Ofansif bir oyuncu

Cristobal Jorquera ve Erman Kılıç'ın bugün imza atması bekleniyor.

• Hayırlı olsun güzel transferler. Bir de kaliteli bir forvet gelse çok iyi olacaktı.
  • Erman Kılıç , Tanju Kayhan ve Jorquera Torres Kendilerini Eskişehirspor'lu yapacak imzaları atıyorlar..

Dün imzalayan Okan Aydın, Bertul Kocabaş ve Mahmut Boz'un ilk antrenmanlarındalar..

• güzel bir gençleşmeye gitti takımımız elimizdeki gençlerinde maşallahı var Ertuğrul Hoca iyi pişirecek çocukları, bundan daha fazlasını isteyemezdim heralde varsın bu saatten sonra üstlere oynamayalım yeterki bu gençeler hep böyle oynasın başarı mutlaka gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

güzel bir gençleşmeye gitti takımımız elimizdeki gençlerinde maşallahı var Ertuğrul Hoca iyi pişirecek çocukları, bundan daha fazlasını isteyemezdim heralde varsın bu saatten sonra üstlere oynamayalım yeterki bu gençeler hep böyle oynasın başarı mutlaka gelecektir.

Aynen öyle sonunda gençlere önem veren bir teknik direktörümüz ve arkasında olan bir yönetimimiz oldu. Başarı mutlaka gelecek ve daimi olacağımıza inanıyorum.
  • Bu transferler günü kurtarmak için değil geleceğe yatırımdır.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.