Şimdi Ara

Ertuğrul Gazi geliştiricisinden yeni bir sonsuz koşu denemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil platformların popüler oyunlarından birisi haline gelen Ertuğrul Gazi’nin yapımcısı Umuro Games yeni bir sonsuz koşu oyunu denemesi ile karşımızda. Oyunun teması ise Nasreddin Hoca.

Nasreddin Runner neler sunuyor?

Pazarda eşeğini elinden kaçıran Nasreddin Hoca’nın yeniden yakalamaya çalışmasını anlatan Nasreddin Runner, geleneksel sonsuz koşu oyunu unsurlarını barındırıyor. Yani sağa-sola geçerek, atlayarak veya eğilerek engellerden kaçınmak gerekiyor.

Ayrıca Bkz.RealityClash ile gerçek zamanlı çatışmalar geliyor

Dönemin hâkim motiflerini barındıran Nasreddin Runner oyununda ayrıca yol üzerinde çeşitli güçlendirmeleri toplayarak kendinize kolaylık sağlayabiliyorsunuz. Oyun ilerledikçe hızlanıyor ve zorlaşıyor.

Henüz geliştirme aşamasında olduğu için ilerleyen dönemlerde daha oturmuş grafikler ve tema motifleri görebileceğiz. Ayrıca topladığınız paralar ve kavuklar oyun içi mağazadan ile çeşitli güçlendirmeler ve kozmetik eşyalar da satın alabileceksiniz.

Nasreddin Runner: Google Play II App Store

• Bizim kültürümüzü yansıtan oyun olması çok iyi.

Subway sörf gibi duvarları boyarken yakalanacagına hoca kaçan eşşeği kovalıyor

• Sonsuz koşu oyunları bence artık çok eskidi. Özgün bir tarz ile kültürümüzü yansıtan oyunlar ortaya konulursa çok daha güzel olur.
  • Ya sonra hiç bir şeyi beğenmiyor oluyoruz ama, fontlar, sesler, arayüz, modellemeler, dokular her şey kötü. "Video izle devam et" butonuna, Nasreddin Runner yazısına bakın. Subway Surfers'ın aynısı olmuş. Ben 2013'te oynadım sıkıldım Subway Surfers'dan şimdi sırf Türkler yaptı diye, Nasreddin Hoca var diye bir kopyasını mı oynayayım? Sağ olun ama kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 28 Ağustos 2018; 14:14:58 >
  • Temple Run en iyisiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yapani tebrik ediyorum, ama nasrettin hoca ile hikaleyli bir oyun iyi giderdi aslinda :)

• Arapca ozentisi hakim... Arap stili hersey var. Oyna yazisi fontunda bile kabak gibi siritiyor.

Bu halin ustune ciddi elden gecirmeli derim grafikler cok basit kalmis. Kiremitte Yogurt herhalde golde mayalama fikrasina gonderme olsa gerek .

Ya tutarsa ?

Bence umut yok. Ama kriter kalite olmamali Turkiye icin ... Galiba ...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koca nasrettin hoca eşek peşinden koşturulmuş tövbe yarabbim. biz gülüp geçiyoruz ama bu adam zamanına göre çok eğitimli bir zat.

• Hayatımda gördüğüm en saçma oyun olabilir
  • 1. Nasresssin Hoca ile dalga geçmek için yapılmış bir oyun 2. oyunu 5 dakika oyna fon müziği yüzünden beynin kulağından aksın ölü doğmuş oyun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.