Şimdi Ara

erotik shop açmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
23.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sermayem var var nereden ne izin almalıyım ? hangi evraklar gerekli olur birde malları nerden teğmin edebilirim yur dışındaki firmalar ile mi anlaşmalıyım birde internet üzerinden site kurup oradanda satış yapmayı planlıyorum ?

• Belediye ile görüşmelisin ruhsatını aldıktan sonra istediğin yere açarsın. 1. kat ve yukarısında olabilir dükkanın, tabela serbest zaten. Yurtdışı değilde biraz araştırırsan yurtiçinde bu işin toptancılığını yapan firmalar var onlarla anlaşabilirsin. Direk kendin yurtdışından getirmeye çalışırsan daha zor olur. Tavsiyem; çok iyi bir web sitesi yaptır ve insanlara güven versin, reklamını çok iyi yap, müşterilerinede iyi davranırsan iyi bir satış yaparsın.
  • Tr'de çok satar mı ki hocam bunlar acaba
  • Hayirli olsun hocam bana ciplak gosteren gozluk yollasana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Belediye ile görüşmelisin ruhsatını aldıktan sonra istediğin yere açarsın. 1. kat ve yukarısında olabilir dükkanın, tabela serbest zaten. Yurtdışı değilde biraz araştırırsan yurtiçinde bu işin toptancılığını yapan firmalar var onlarla anlaşabilirsin. Direk kendin yurtdışından getirmeye çalışırsan daha zor olur. Tavsiyem; çok iyi bir web sitesi yaptır ve insanlara güven versin, reklamını çok iyi yap, müşterilerinede iyi davranırsan iyi bir satış yaparsın.

çok teşekkürler hocam sağolun bu bilgiler lazı olabilir
  • Cem Yılmaz'ın dediği gibi ; "orayı yıkarlar."
  • bu kadar cinsel açlık varken şişme karı iyi satar diye düşünüyom
  • Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    Yazmadan duramayacağım. Müşterine iyi davran ne ya

"Buyrun beyfendi kabinimiz bu tarafta. Şu prezervatifi bir deneyin. Evet evet bu modeller de çok iyi"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper13

Tr'de çok satar mı ki hocam bunlar acaba

neden olmasın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcbolulamda

Cem Yılmaz'ın dediği gibi ; "orayı yıkarlar."

yok hocam okadarda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

bu kadar cinsel açlık varken şişme karı iyi satar diye düşünüyom

bende zaten o yönden yola çıkarak düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcbolulamda

Yazmadan duramayacağım. Müşterine iyi davran ne ya

"Buyrun beyfendi kabinimiz bu tarafta. Şu prezervatifi bir deneyin. Evet evet bu modeller de çok iyi"

Sen şimdi bir bakkala girsen, o bakkal sana somurta somurta peynirler şurada, ekmek şurada dese ve para üstünü önüne fırlatsa mı hoşuna gider yoksa;

Hoşgeldiniz beyefendi, ekmeklerimiz bu tarafta, XYZ fırınından günlük taze olarak gelmektedir. Peynirlerimiz ise ABC çiftliğinde üretilmektedir ve katkısız sertifikalı bir peynirdir. Demesi mi hoşuna gider ?

• Web sitesi satışı olmadan kesinlikle olmaz hacııı.....

Çoğu insan girmez çekinir mağazaya.... (tahminim)
  • Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    "Evet beyfendi. Bu marka çok iyi. İşiniz bittikten sonra şapka niyetine de kullanabilirsiniz. Güneşten dahi korur kendisi."

"Tabi beyfendi şişirip mi verelim yoksa evde kendiniz şişirir misiniz?"

"Beyfendi size tüm samimiyetimle söylüyorum ben de evde aynısını kullanıyorum."

+ Bir sıkıntı olursa?
    - Garantisi biziz beyfendi biz buradayız.
    + Ne yapacaksın evladım kürtaj parasını mı ödeyeceksin?
  • akdeniz ya da egede kıyı şehirlerinin birisine aç antalya ya da mersinde iyi para kırarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: odun_veren

quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

bu kadar cinsel açlık varken şişme karı iyi satar diye düşünüyom

bende zaten o yönden yola çıkarak düşündüm

shopun isminide senin nicki yap . uyar
  • ileride memur olamazsın + askerde çürük raporu verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: not Evil

ileride memur olamazsın + askerde çürük raporu verirler.

asker ö.d değil de memur ne alaka
  • son 5 yıldır fiziksel dukkan açılışına izin verilmiyor diye biliyorum.Web sitesi tarzı ise şu konu işini görebilir.

http://www.hukuki.net/showthread.php?14883-Seks-shop-larin-yasal-durumu-hakkinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 14 Mart 2017; 20:36:32 >
  • nick mesaj uyumu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.