Şimdi Ara

ERKEK GİYİM DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
19.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar şimdi bu işe başlamak istiyorum internetten biraz araştırma yaptım dükkanın yeri oldukça önemli dekorasyonuda öyle. Gelelim maliyete ne kadar tutacağı hakkında bi fikrim yok ama snrm 50 000-70 000 arası ayırabilirim. En merak ettiğim soru şu sizce toptancıdan mal alıp mı satayım yoksa imitasyon yapıp ünlü markalara benzer kaliteli A sınıf mal mı satayım??? (imitasyon: taklit ama kumaş kalitesi aynı zira ünlü markalar gibi amerikada amblem bastıramayız.)

dükkan açıldı diyelim ben hem facebooktan yani kisaca sosyal medyadan da destemlemeyi düşünüyorum. Şahsi düşüncem şu ki yani internet fenomenlerine dükkanımın reklamını yaptırırsam müşterim artar haksızmıyım bana bu konuda yardımcı olursanız sevirinim şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +++

• Bende açayım diyorum. Tahmini bütçe ne olur acaba

• İşi biliyorsan deneyebilirsin. Ama sırf merak ettiğin için girmek istiyorum dersen kesinlikle önce küçük bir yerde çalış. 2-3 sene bak işler nasıl yürüyor. T-shirt toptan alıcam dersen merterde tanıdıklar var :) Sosyal mecrada artık instagramda herkes bu işi yapıyor. Biraz kalabalık ortam.
  • Ben olsam gıda sektörünü tercih ederim.

• 8 aydır lcwde çalışan biri olarak tekstil üzerine bir dükkan açıcaksan kesinlikle erkek giyim üzerine açma bayan giyim herzaman daha karlı olmustur.Bir örnek vereyim bizim magaza saat 10 da açılıyo sistem üzerinden katların nekadar satıs yaptıgını görebiliyoruz yaklaşık yarım saatte bayan giyim 400 üzeri satış yaparken erkek giyimde müşteri yok diyebilirim.Erkeklerde zaten alışverişi sadece ihtiyaçları oldugu zaman yaptıkları için birdaha düşün derim.
  • Rumpel Von Stiltskin kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bayanlar üzerine açmak çok mantıklı ama bayanların giyimleri çok çeşitli ne moda anlamak çok zor

• r10semih kullanıcısına yanıt
    Hocam siz öyle diyince aklıma geldi acaba cafe acsam nasıl olur cay kahve falan anladınız işte görenlerde cevaplarsa sevinirim..

• Rekabet kuruluna bildirdim
  • bayan iç giyim aç daha karlı yada bayan ayakkabı aslında güzel tasarımcı olucan çizicen seksi iç giyim birde seksepalite topuklu ayakkabı sürecen piyasaya tabi demo olarak 5 tane sürücen her 3 farklı modelden hangisi çok tutulduysa ekmek orda kadınlar seksepalitik ve biribirlerini güzel görünmeye bayılırlar örnegin yeni tesettür modası çok ekmek yediler bir kaç yılda sokaga çıktıgında görüyorsunuz tesettür modası yaklaşık 40 tirilyon mu neydi o civarında giyim sattı
  • +++

• Bayanla uğraşılmaz dükkanın altını üstüne bitir hiç bir şey almadan çıkar cem yılmaz bu konuyu tiye almıştı erkek bana ordan 37 beden pantolun paket et der denemeden parasını verip çıkar bayan giysiyi iç çamaşırı dar geldi diyip ertesi gün iyade etmek ister

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Haklsın valla kardeşim

• Mevsimlik mont varmı aga sabah serinliğinde giyilebilecek veya kot ceket onerirmisin

• Dükkanların cinsiyeti olmaz. İçindeki giysileri giyecek kişilerin cinsiyeti olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence e ticaret sitesi aç orda ürünlerini sat hem daha az masraflı olur
  • Aynen katiliyom bu site açmak ne kadara mãl olur açanlar konuya çöksün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.