Şimdi Ara

Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.462
Cevap
13
Favori
105.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
363 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki

Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi)

(En Son Oy Tarihi: 7.5.2023)
Giriş
    Büyük oyunu görmüşsün yine her zamanki gibi
  • KONDA 'nın anket sonuçlarını merak ediyorum.
  • CHP'ye oy vereceğim diyenlerin gözümde AKP'li yobazlardan bir farkı yoktur. Millete sallayıp dururlarda kendileri tam bir cahildir, bu adamlar belli başlı kişileri iktidarda tutmak için gelmiş birer piyondur hiçbir muhalefet bukadar salak olupta terör örgütüne destek vermez. Deniz baykalı gönderip Kemali getirenler aynı kişilerdir aynı kişiler mevcut hükümetide ellerinde tutuyor. Bu kadar kör olmayın birde millete saldırırsınız cahil yobaz diye. En büyük yobaz sizlersiniz.
  • MHP ile milliyetçi bir çizgiye kaydığı için oy cumhur ittifakına oy vereceğim. Çünkü MHP ile ittifak yapınca MHPnin yönetime etkisi muhakkak hissedilir. Şimdi bile terörle mücadelede, milli meselelerde MHPnin dediğini yapıyor. Bahçeli çözüm süreci gibi hataların bir daha yaşanmaması için akpye destek veriyor. Çünkü düşmanla ittifak yapmak düşmanın dostluğunu kazandırmıyor. Günümüzde terörle mücadelenin bu kadar etkili yürütülmesi MHP'nin yıllardır dile getirdiğini yapmaktan öte değil. MHP nin tek seçeneği buydu, iktidardakilerin MHPnin sözünü dinlemesi bile son yıllarda terör sorununu en dibe çekti.

• İşe bak ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: bocelik

hayır dolar kısa zaman içinde 1 liradan 4 liraya çıktı..

arkadaşım sende narkozlusun, senin gibi "gösterilen yere" bakanlar ile tartışılacak bir konum yok...

iyi ki birileri birşeyler söylüyor, kelime kelimesine aynı cümleler ile konusuyorsunuz, aynı bir papağan gibi, kendi fikirleriniz cümleleriniz bile yok..

birileri parmağı ile bir yeri işaret ediyor onlar "vatan haini" oluyor, sonra başka bir yeri işaret ediyor "vatansever" oluyor..

parmağı takip etmeyi bırakıp, kendi mantık ve akıl süzgecinizi edinmenizi tavsiye ederim nacizane...

Alıntıları Göster
    tabi o dediğiniz şeyler nedense hep bizde oluyor. Belli bir omurgaya sahip olmaya daha dün biz cukka tukka ittifakı yapmayız diyenler haberin olsun dün cehepeden 15 tane vekil ithal etti.

• Seçimlerden sonra olacaklar:

1- Astana sürecinden çekilmek, NATO'ya daha sıkı bağlılık,

2- Rusya ve İran ekonomik ve siyasi yakınlaşmaya son, husumet ve giderek düşmanlık,

3- Suriye'den çekilmek, başta Afrin olmak üzere Fırat'ın batısında PKK yerleşmesine izin verilmesi,

4- Kuzey Suriye'deki ABD/PKK'nın garnizon devlet yapılanmasını tanıma,

5- Kürt açılımına tekrar başlanması,

6- 15 eyalet,

7- Avrupa Yerel Yönetim Özerklik Şartı Sözleşmesinin yürürlüğe sokulması,

8- Iğdır'dan Kilis'e kadar olan bölgede yer alan eyaletlerde özerklik ilanı,

9- Kürt özerk eyaleti ve uyuklamakta olan Barzani özerk yapısı ile birleşmeye gidecek organik bağ kurulması,

10- KKTC'den vazgeçilip, Kıbrıs'tan kolordunun çekilmesi, doğu Akdeniz'deki enerji halkalarının batılı şirketlere verilmesine engel olmama

11- TSK mevcudunun yarıya indirilmesi,

12- Rusya'dan S-400 yüksek irtifa hava savunma sistemi alımının iptali,

13- Yerli savaş gemisi yapımının durdurulması,

14- Ekonomiyi rahatlatmak için biraz sıcak para (döviz) girişi sağlamak

15- Kamu bankaların özelleştirilmesi,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Ben Cumhur ittifakını destekliyorum. Yeni bir macerayı gerek görmüyorum. En azından ne yapacağımız, ekonomide nasıl yer alacağımız belli.
    Ülkeyi yönetecek diğer partilerin ülke yönetiminde en ufak bir deneyimleri yok. Söyledikleri tek şey, burası çok garip ama Erdoğan düşmanlığı!

Var mı bir projeleri yaptıkları işler, onları bize anlatsınlar, göstersinler. Eğer daha iyi uygulanabilir planları varsa, her kimse o onu desteklerim.

Dolardan ve yakıt fiyatlarından şikayetçiyim. Fakat şunu da biliyorum ki, dolar, bizde değil sadece tüm dünyada değer kazanıyor.

Diğer taraftan hastanelerin durumlarından memnunum, daha öncesini biliyorum çünkü.

İyi partiye de bi çift lafım var, 6 aylık bir parti, oluşum; eğer ülke yönetimine soyunursa, ondan daha çılgın yok demektir. Yönettiğiniz belediyelerdeki, diğer yerlerden farklı yaptığınız yerleri gösterseler daha iyi olacaktı. Ama o da Erdoğan düşmanlığına kendini adamış, daha bir kaç ay önce, siyasi oyunlara gerek yok derken, 15 CHP'li milletvekii almaları kabul etmeleri, iktidar için nasıl kendi fikirlerine karşı çıktıklarının bir göstergesidir. Halk seçsin bırak seni. O giden milletvekillerinin fotolarını gördüm de, kurbanlık koyundan daha kötü duruyorlardı. Onlara da yazık tabi, sen gel Chp'ye gönül ver, sonra seni karşı durduğun bir patiye itsinler. Bugün vekilini iten (ki bunlar halk oyu tercihi ile vekil oldular) yarın herkesi iter.

• Hayatımda Chp den başka partiye oy atmadım.Muharrem İnceyi aday gösterirlerse gene vereceğim fakat ikinci bi ekmeleddin rezaleti olursa İyi partiye veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

Merhaba,
    Ben Cumhur ittifakını destekliyorum. Yeni bir macerayı gerek görmüyorum. En azından ne yapacağımız, ekonomide nasıl yer alacağımız belli.
    Ülkeyi yönetecek diğer partilerin ülke yönetiminde en ufak bir deneyimleri yok. Söyledikleri tek şey, burası çok garip ama Erdoğan düşmanlığı!

Var mı bir projeleri yaptıkları işler, onları bize anlatsınlar, göstersinler. Eğer daha iyi uygulanabilir planları varsa, her kimse o onu desteklerim.

Dolardan ve yakıt fiyatlarından şikayetçiyim. Fakat şunu da biliyorum ki, dolar, bizde değil sadece tüm dünyada değer kazanıyor.

Diğer taraftan hastanelerin durumlarından memnunum, daha öncesini biliyorum çünkü.

İyi partiye de bi çift lafım var, 6 aylık bir parti, oluşum; eğer ülke yönetimine soyunursa, ondan daha çılgın yok demektir. Yönettiğiniz belediyelerdeki, diğer yerlerden farklı yaptığınız yerleri gösterseler daha iyi olacaktı. Ama o da Erdoğan düşmanlığına kendini adamış, daha bir kaç ay önce, siyasi oyunlara gerek yok derken, 15 CHP'li milletvekii almaları kabul etmeleri, iktidar için nasıl kendi fikirlerine karşı çıktıklarının bir göstergesidir. Halk seçsin bırak seni. O giden milletvekillerinin fotolarını gördüm de, kurbanlık koyundan daha kötü duruyorlardı. Onlara da yazık tabi, sen gel Chp'ye gönül ver, sonra seni karşı durduğun bir patiye itsinler. Bugün vekilini iten (ki bunlar halk oyu tercihi ile vekil oldular) yarın herkesi iter.
    İyi parti'de deneyim yok demek ?

Meral Akşene : 1996 ve 1997 yılları arasında koalisyon hükümeti'nde İçişleri Bakanlığı görevi.

Koray Aydın : 1999–2001 yılları arasında Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görevi .

Fetöden kumpas yiyen Komutanlar ve ismini sayamadıklarım . Ülkeyi yönetme deneyimi olanlarıda görüyoruz

• Geçen seçimlerde YSK mühürsüz oyları malum..

Bu seçimlerde de böyle olacak ,düşünün.Erdoğan gibi bir kişi seçimi kaybettiği an dışarıda kalacak ! Erdoğan bunu kabul eder mi ?
    Mutlaka bir şeyler olacak.Seçimin AKP kazanılmaması için arada bir hayli fark olmalı ki mühürsüz falan filan ile ancak dengelesin .Ki bu tür bir fark da bence mümkün değil.

Çünkü adam zaten Erdoğan'a tapıyor ! Erdoğan 55 günde 50 yeri gezerken bakacak oww aww ohh yee diyecek. Helal diyecek..Sonra diğerlerine bakacak CHP daha aday bulamadı.İyi parti de hem Fetöcü damgası yedi hem de bir çok kişi bilmiyor..

Diğer yandan bu seçimler AKP'den bıkanlar ve ne olduğunu artık anlayanlar için taraf değiştirme zamanı.İnsanlar yenilik diye AKP'yi seçmişti.Aynı şey olursa yenilik diye Meral Akşener seçilirse ...Böyle bir şans da var.

Ama dediğim gibi bir şekilde almaya çalışacak Erdoğan Akp.Ama öyle ama böyle...

• eski video , ama yine hatırlayın..

• Kaç seçimdir şu lanet kokuşmuş cevaplardan bıktım!!!

''Kaç seçimdir bildiğimiz parti.Şimdi diğer partilere nasıl güvenelim'' diye diye 16 yıldır ülkenin ırzına geçtiler.Ulan sen hiç diğer partileri denedinmi gördünmü? Ak parti öyle şanslıki tüm dünyada para bolluğunun arttığı bir dönemde bulundu ve bunu bile değerlendiremedi gitti betona yandaşa yedirdide yedirdi.Tutupta cidden halkın işine yarayan metrolara vb biz laf etmiyoruz.Bizim söylediğimiz yandaşlara giden milyarlarca dolarlar.Fazladan din iman diye diye götürdüler.5 liraya mal olacak şeyi 10-15 liraya göstermeler.Eğitime üretime bakıyoruz iyice bitmiş durumda.Bırakın ilerlemeyi iyice düştük.Ak partiden önce beğenmediğimiz eğitimi üretimi arıyor olduk.Şimdi Ak parti öncesi hiçmi rüşvet yandaşlık olmadı tabiki oldu.Ama bu kadar uzun süre istikrarlı bir şekilde 16 küsür yıl fetonunda büyük desteğiyle soyan bir hükümet olmadı.

• Ülkenin bekası için fetöyle mücadele en önemli mevzudur. Diğer partilerin ne kadar mücadele edebileceğini bilmiyoruz, o yüzden Ak parti ya da Mhp diyorum.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Cumhur ittifakı %60-65 bandında alıcak bu sefer 400 milletvekilini çok rahat alır en son seçimde 66 ili Ak parti aldı daha ne olsun :D
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Çünkü bir kaos ortamı vardı ve ekonominin daha kötüye gideceği söylendi. Millet de mecbur verdi.

• Yaw arkadas secim sonucu belli bosverin herseyi hayatiniza bakın..kalmadi ümitler kime sorsak akp diyor..her secim umit sonuc hüsran..ohal le secime girersen sonuc ne olur..bu milletin basina bela gelmezse akillanmaz..ne demisler sarhoşu bırak yıkılana kadar gitsin..

• Son dakika: Doğu Perinçek, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve Vecdet Öz'ün adaylık başvurusu kabul edildi

YSK Başkanı Sadi Güven, "Cumhurbaşkanı adaylığı için 7 kişi başvurdu. 3 adayın başvurusu belge eksikliği nedeniyle kabul edilmedi" dedi. Öte yandan, YSK'dan yapılan açıklamada ise Cumhurbaşkanı adaylığına süresi içerisinde başvuran Doğu Perinçek, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve Vecdet Öz'ün başvurularını kabul etti.

Kaynak: Hürriyet

• chp nin adayı muharren ince oldu
    millet ittifakı ismi koyuldu.
    meral akşener ilk günden 120bin imza topladı.
    güncel
  • Özümüz belli, yolumuz belli, yoldaşımız belli. #YurttaşArkadaşDemirtaş

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.