Şimdi Ara

Erken olgunlaşma problemi ve sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erken olgunlaşmış bir insan yaşıtlarıyla anlaşamaz veya yaptığı şakaları pek komik bulmaz. Şimdi veya yarın yerine büyüyünce hayalini kurar. Kötü duruma üzülmez onun yerine ders aldım der.

Evet dostlar 17 yaşındayım ne yazık ki yaşıtlarıma göre daha kibar ve olgun yetiştirilmiş biriyim. Hadi *g onu nerden çıkardın diyecekler arkadaşlar haklı . Bunu ben demiyorum çevremde bulunan herkes diyor.
    Cinsel şakalardan nefret etmem. Yaşıtlarımın şakalarını komik bulmamam. Olayları çok sorgulamam ve şimdidem geleceğimi planladığım için böyle düşünüyolarmış.

Eee birader napak a* diyecekler için şimdiden derdini *** diye küfür edin çünkü ben bile öyle diyorum.

Neyse konuyu açma nedenim büyük abilerden veya ablalardan tavsiye almak istemem.
    Yaşıma göre çok olgun davrandığımdan dolayı ne arkadaş edinebiliyorum ne ilişki. Bunu kafaya takmıyorum tabi ama gruplarda konuşurken milletin yazdıklarımı cevap vermemesi beni acayip bozmaya başladı.(Muhabbetim sarar bu arada sadece şakalarına gülmüyorum diye oluyor) Yakın bi arkadaşım bile benim bu halimden sıkılmış olacak ki benden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı bunu gayet fark ediyorum. Ne yapmam lazım ? Elbet böyle dönemlerden geçenler vardır. Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VegariusX -- 16 Mart 2021; 0:29:22 >

• Yaşını tahmin etmemizi mi istiyorsun ?

Yazsaydın da ona göre tavsiyeler verseydik.

• Doğru... Hemen düzenleyip ekliyorum bu arada yaşım 17
  • VegariusX kullanıcısına yanıt

Çok küçük değilsin o zaman.

17 yaşında cinsel şakalardan nefret etmem demişsin. Ben senin yaşında neler yapıyordum bir bilsen :)

17 yaşında iken yaşıtlarımla ben de anlaşamazdım, tüm arkadaşlarım benden 3-4 yaş büyük olurdu, kendi yaşıtlarımın yaptığı şeyler bana çocukça ve saçma gelirdi.

Kısacası anormallik bir durum yok, çevrendekileri de anlamadım. 17 yaşında bir insanın oturup çizgi film izlemesini mi bekliyorlar acaba ? O yaşta tabii olgun olacaksın, hem çocuk hem olgun olunan bir dönemdesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 16 Mart 2021; 0:33:49 >
  • Hocam aslında ben 2 sene anasınıfı okudum yani sınıfın çoğu benden 1 yaş küçük . Sınıfta kızlara yürümeyen 2-3 erkek var onlardan birisiyim bende. Mesela kızın teki soru soruyo sadisesinde mesaj atıyolar . Bende denemek için 1 ay sonra ayni soruyu sordum 1 hafta sonra cevap aldım oda "bilmiyorum" oldu. Bi kız komik olmayan bişey dese hepsi büyük harf random yapıyo sinir bozucu ve komik bişey bide bana niye gülmedin diye hesap soruyolar çıldırmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VegariusX -- 16 Mart 2021; 0:52:58 >

Sınıf ortamları boş bir ortamdır. Hepsinin senden 1 yaş küçük olması pek birşey ifade etmez.

Bu devir böyle yapacak birşey yok. Ancak senin bu durumda olmanın olgunluk ile alakası pek yok gibi görünüyor.

• Hocam bende öyle düşünüyorum. Acaba nedeni size göre nedir ?

Asosyal kalmışsın gibi görünüyor.

• Yok hocam aslında bayaa sosyal bir insanım ama son 9-10 aydır böyleyim. Nedenini hala pek anlayamadım :(
  • Bende boyleydim hala da boyleyim sanirim kotu bir hastalik iyilesmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeka seviyesiyle alakalı. Senin zekan onlardan daha yüksek bu sebepten ötürü aynı frekansta buluşamıyorsunuz. Kaliteli ortam ve kaliteli okullarda okursan durumu çözersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.