Şimdi Ara

Erkek arkadaşına çok yakın durduğu için: Şeriat 23 kırbaç dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyada geçen seneki kürtaj rakamlarına bakarsanız elinize kırbaç alır kendiniz kırbaçlarsınız milleti.
    Sen özgürüm diye her haltı ye sonra çocuğu doğmadan öldür.
    Bence insanın kendinde bitiyor ahlak, namus, dürüstlük, mahremiyet, vicdan, merhamet duyguları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne çok alim varmış bu forumda. Fetvadan geçilmez olmuş buralar.
  • Yani parası olmayan evlenemeyecek.

Evlenmeyen ilişki kuramayacak.

İlişki kuramayan çözümü şiddette aramaz umarım.

Çünkü fakirleşiyor millet. Zenginle fakirin arası açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

islamda bu cidden varmı? Merak ettim bir araştırayım.

Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

''Kadını dövebilirsin'' diye bir ayetin olduğu dinden bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POWER64

Dünyada geçen seneki kürtaj rakamlarına bakarsanız elinize kırbaç alır kendiniz kırbaçlarsınız milleti.
    Sen özgürüm diye her haltı ye sonra çocuğu doğmadan öldür.
    Bence insanın kendinde bitiyor ahlak, namus, dürüstlük, mahremiyet, vicdan, merhamet duyguları.

Kürtajda öldürülen şey çocuk değil sakız kadar bir hücre yumağı. Bitkiden farksız.

Bitkiden farklı olmaya başladığında yani ilk iki aydan sonra almıyorlar zaten. Alanlar da yasadışı yerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 19 Ekim 2016; 10:09:42 >
  • Bilemedim şimdi. Budamı gerçek değil

• Hangi din de yazdığı vs umurumda değil. Bir kadın dövülmez. Kadına el kalkmaz. Eşin olsa bile dövemezsin. Seni aldattı ya da güvenmiyorsan ya da sevmiyorsan boşarsın iş biter. Sadece bizim gibi eğitim öğretim seviyesi diplerde olan ülkelerde bu durumlarla karşılaşırsın. Mesela adam karısını, kızını kapatır ama dışarda bir tane güzel bir bayan görse dibi düşer, fantazi kurar. Böyle sapıklar zaten dışardakiler de benim eşim kızım böyle giyinse ona da bakarlar diye zorla eşlerini, kızlarını kapatan zihniyettir.
  • Ne kadar yaklaşmış? Erkek arkadaşının zina aurasının menzili neymiş? Bunlar bildirilmiş mi kıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 19 Ekim 2016; 11:44:13 >
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    ihsan'ın fazla yaklaşmasına gerek yok zaten, kaldığı mesafede kalsın, bir de şu herifi görmeyelim menzilimizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

ihsan'ın fazla yaklaşmasına gerek yok zaten, kaldığı mesafede kalsın, bir de şu herifi görmeyelim menzilimizde

Yanlış düşünceleri olsa bile kendisini ifade etme hakkına saygı duymalıyız.Bir başkası belki ldp hakkında aynısını düşünüyor.Ortalık akp gibilerine mi kalsın

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Kürtajın yapılış tarzı hep senin dediğin gibi olmuyor maalesef. Kaldı ki her türlüsü tartışmaya açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: POWER64

Kürtajın yapılış tarzı hep senin dediğin gibi olmuyor maalesef. Kaldı ki her türlüsü tartışmaya açık.

Tıp öğrencisiyim hocam.

Benim dediğim gibi değilse yani ilk iki aydan sonra kürtaj yapılıyorsa annenin hayatına tehdit olacak bir durum veya down sendromu gibi bir genetik hastalık vardır. Doktorlardan oluşan bir kurul karar verir fetüsün alınıp alınmayacağına.

• FakeGörünümlüAdmin F kullanıcısına yanıt
    Peygamber ve arkadaşları kadın erkek biraarada bulunurlardı. Erkek ve kadınlar aynı yerde abdest alır ve namaz kılarlardı. Zinanın anlamı açık. Allah'a şirk koşanlardan olmak istemiyorsan Kuran'ı bir kere daha oku derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Ayet zina eden kadın ve erkekler için geçerlidir. Ayrıca 4 şahit zorunluluğu getirilmiştir.

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Aslında verdiğimiz vergilerin - İslam'daki karşılığı zekattır- gitmesi gereken yerler ilk önce ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının giderilmesidir. Açın doyurulması, evsizin ev sahibi yapılması, evlenmeye gücü yetmeyenlerin evlendirilerek aile sahibi yapılmasıdır. Köprü veya duble yol yapmak değildir. Peygamber böyle yapmıştır. Bunları bizlere İslam olarak anlatan var mı? İnsanları sömürenler insanlara dini anlatanlarsa neden anlatsınlar?

• Şeriat gelsede Türbanlı vatandaşlarımızın kırbançlanışı izlesek değişik fantazi

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksizayı

Şeriat gelsede Türbanlı vatandaşlarımızın kırbançlanışı izlesek değişik fantazi

Sesli güldüm dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: eglon

Peygamber ve arkadaşları kadın erkek biraarada bulunurlardı. Erkek ve kadınlar aynı yerde abdest alır ve namaz kılarlardı. Zinanın anlamı açık. Allah'a şirk koşanlardan olmak istemiyorsan Kuran'ı bir kere daha oku derim.

Burda yakın durmaktan kasıt olarak ben sarılmak tarzı bir şey anladım. Dediğin gibi bir durumsa evet yanlış.

• Kuran'da bunu destekleyen bir ayet yok. Hurafeleri din edinmişler.
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    adamlar ne yav :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.