Şimdi Ara

Ergenlik bıyıklarını jiletle kestim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
24.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktada yazdığım gibi bi mal 10. sınıfın gazına gelip bıyıklarıma jilet vurdum :D:D 15 yaşındayım. Çok fazla zararı olur mu ? Lütfen yardım beyler.

• la ne zararı olacak ben lisede jiletle kesiyordum haftada 1

Ama şimdi biraz sert oldu tabi
  • bi b@# olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıstıklı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki bi kere jiletle kesince hemen o gürleşecek hemen uzayacak bana küfrettirme çık forumdan.
  • Ne yardımı çıkmayacak diyip kandıralım mı ne bekliyorsun çıkacak tabi ki jilet vurdun diye çıkacak değil kendisi çıkacak
  • İyi yapmissin hatta sakalinada vur simdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi kesmek zaten çıkacaklar biraz erken çıksın diğer türlü iğrenc oluyor

• off hayatının hatası bence intihar et bununla yaşama
  • Beyler doğru düzgün bi soru sordum sadece bu kadar abartmaya gerek yok. Bazılarınıza da çok teşekkürler. Hemen çıkar mı ve çok çıkar mı anlamında falan demiştim veya kaç günde bir keserim buraya yardım almaya geldim. Bi daha ki sefere makineyle mi alayım ne yapayım sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameRidedTR

Başlıktada yazdığım gibi bi mal 10. sınıfın gazına gelip bıyıklarıma jilet vurdum :D:D 15 yaşındayım. Çok fazla zararı olur mu ? Lütfen yardım beyler.

Sorunun nesi düzgün ha bir de beyler demiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah rahatına el salla her gün traş olcan her gün her gün ve her gün mku yedin sen
  • Ben 12 yaşındayken kesmiştim şimdi her gün uzuyor çok yanlış yaptın qnq
  • quote:

Beyler doğru düzgün bi soru sordum sadece bu kadar abartmaya gerek yok. Bazılarınıza da çok teşekkürler. Hemen çıkar mı ve çok çıkar mı anlamında falan demiştim veya kaç günde bir keserim buraya yardım almaya geldim. Bi daha ki sefere makineyle mi alayım ne yapayım sizce ?

bıyık çok çıkmıyorsa köpüksüz almaya devam et sertleşmeye başlayınca köpükle al. Haftada 1 kez alsan yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

Beyler doğru düzgün bi soru sordum sadece bu kadar abartmaya gerek yok. Bazılarınıza da çok teşekkürler. Hemen çıkar mı ve çok çıkar mı anlamında falan demiştim veya kaç günde bir keserim buraya yardım almaya geldim. Bi daha ki sefere makineyle mi alayım ne yapayım sizce ?

bıyık çok çıkmıyorsa köpüksüz almaya devam et sertleşmeye başlayınca köpükle al. Haftada 1 kez alsan yeterli

daha önce makineyle berberde aldırmıştım 2 hafta - 3 haftada çıkmıştı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

daha önce makineyle berberde aldırmıştım 2 hafta - 3 haftada çıkmıştı

2,3 haftada almaya devam et o zaman ama aldıkça çok olacak zamanla 2 günde 1 alacaksın ama kesmen iyi olmuş görüntü kirliliği sonuçta ergen bıyığı

• Jiletle kestim artık çok geç biliyorum ama makine ile kessem bi daha ki sefere aynı mı çıkar sence hocam ?
  • bak kardeş şükür o bıyıklardan kurtulmuşun. jileti vurduğun gibi sakal fışkırmaz en az 1-2 yıl jilet sürmen lazım yani sen tüy çıktıkça kes. adam akıllı gez ortalıkta 1-2 yıl sonrada doğal zamanı çıkacağı varsa çıkar benimki 3 yıldır kesmeme rağmen fışkırmıyor.

• Şimdi normalde aşağı doğru uzar, ancak 1 hafta falan sonra yavaştan uzamaya başlayınca aşağı dogru olmayacak kısa oldugu ıcın. Dımdık karsıya dogru bakacak. Ve senle arasında 1 metre veya daha az olan her ınsan, "kanka bıyıklarını mı kestin :D" diye soracak. Sende utanıp "Yoo" diyeceksin. İyice rezil olacaksın. 1 ay falan sonra ise hacı gibi dolaşacaksın.

• Saolun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.