Şimdi Ara

Ergani 24. Mühimmat Bölüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
19.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı arkadaşlar burası hakkında bilgisi olan ya da buraya düşen.

• burası hakkında yorum yapabilecek olan var mı?
  • Vay be nostalji oldu bak.Bölüğe gitmeden önce atmıştım bu mesajı.

Dostum öncelikle hayırlı olsun çok iyi bir bölüğe düştün doğuya göre.Bölükte 2 sınıf var birisi akaryakıt biriside mühimmat bölüğü.Banyo,gazino ve mutfak konusunda hiçbir sıkıntın olmaz.Tek kötü yanı nöbetlerin çok olması.Alan büyük olduğu için hergün nöbet vardı bizde.Onun dışında çarşısı çok yakın ama kısa sürelidir.Ergani küçük biryer çabuk öğrenirsin insanları hele bir çiğköfteci var yediğinde parfüm gibi izi var herkes oraya gittiğini anlar.İnternet cafe olarak number 1 güzeldir.üst katında içki servisi yapılan barı vardır.Onun dışında kendini sarı kız görmeye alıştır.Seni orada çok korkutacaklar sarı kız efsanesiyle.1.kulede yuvaları adilerin ama zarasızlar ilk gördüğünde tırsman çok normal.Yılan ve akrep çok nadir görürüsün.
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/169956/et-yiyen-damar-bulan-sari-omer-orumcegi
    Spor hergün yapılır.İştima alanındaki çakıl taşları şınav çekerken seninle bütünleşecek 3km parkurda ise marş söyleye söyleye form tutacaksın.Bunlar gözzünü korkutmasın 105 kilo gittim ben oraya baya formsuzdum.Geldiğimde 17 kilo vermiştim.Formumda süperdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flatronx -- 24 Ocak 2014; 15:23:02 >

• Flatronx kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim. benim ustalık buraya çıktı. yazdığınız spor vs acemilik için mi yoksa ustalıkta da hergün spor yapılıyor mu? asıl sormak istediğim ben askerde ales'e çalışmak istesem fırsat bulabilir miyim?
    bir de sarıkız muhabbetini daha önce de duymuştu, zaten batman'da öğretmenim şuanda yani bölgeye çok yabancı sayılmam.
  • Şu an 24 . Mühimmat bolugunde askerligimi yapıyorum genel anlamda rahat bir yer hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar burda önemli olan bölük içerisinde hangi kısma düştüğündur askerliğin buna göre rahat veya zor geçer Doğunun bütün mühimmat sevkiyatı buradan yapılıyor soruların varsa vakit buldukça cevaplarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daswett kullanıcısına yanıt
    Hangi kuleden yazıyon bunu bakıyım Neyse şaka bi yana eğitim subaylığına selamlar 90/2
  • Dun 1.kuleden yazıyordum aleyküm selam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: v.fırat

burası hakkında yorum yapabilecek olan var mı?

Şayet Ergani'ye cıktıysan orada görüşmek üzere
  • kv661 K kullanıcısına yanıt
    Evet, ustalık Ergani benim. Oralarda mehmetçik Dersanesi varmış galiba. Bu dersanede öğretmen olma şansım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba benimde ustalık ergani.
    hayırlı olsunhepimiz için şafak atmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: v.fırat

Evet, ustalık Ergani benim. Oralarda mehmetçik Dersanesi varmış galiba. Bu dersanede öğretmen olma şansım var mı?

Askeriyede dershane demek askerin eglendıgı tv izlediği yağmur yağdığında orada eğitim yaptığı yer demektir. Öyle sivildeki dershane anlamında değil :)

Ha orada gerçek dershane varda bilmem :)))

• Sözünü ettiğim öğrencileri olan bildiğimiz dershane.
    https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=181206398708036&id=180423312119678

• hayırlı tezkereler arkadaşlar benimde usta erganiye düştü anladıüım kadarıyla telefon fln fazla sorun olmuyo biraz bilgilendirirseniz iç ortamı sevinirim
  • arkadaşlar bnde buraya düştüm bilgisi olanlar tecrübe sahibi olanları buraya bekliyoruz :)
  • Flatronx kullanıcısına yanıt
    şu sarı ömeri ben de geçen gördüm ,ısırdığı yerin hemen tedavi edilmesi gerekiyormuş , yoksa eti eritiyor içten içe
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    kardeş bu bölüktemisin suan askerlikmi yapıorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcangltkn

kardeş bu bölüktemisin suan askerlikmi yapıorsun

hayır, youtubeta gördüm

• Aşk Ergani'de yaşanıyor güzelim...

B grubu acemiliğin ardından Ekimde burdayım inşallah
  • Tango-1 kullanıcısına yanıt
    az önce açıklanan yerleştirmeye göre bende amasya acemi birliğinden sonra erganiye geliyorum 2.gruba kaldığım için ekimde ordayım inşallah :)
  • f.server F kullanıcısına yanıt
    Kardeşim acemi de aynı usta birliği de 2 .celp . İrtibata geçelim özelden numaramı atıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.