Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açılmış! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
61.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali222

Hocam sizin hesaptan buradaki arkadaşlar alışveriş yaparsa limit dolar belki de

Alıntıları Göster
    Ben eğer VIP üyeliği olan var ise, alışveriş yapmaya gönüllüyüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cgdsklc

Alıntıları Göster
    Geçmiş mesajlarda paylaşılmıştı. (Kullanıcı adı ve şifre)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Bir beden küçük alın mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöbb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cgdsklc

Alıntıları Göster
    Vip üyelik mevcut. Üyelik bilgileri için lütfen özelden mesaj atınız. Ve bu iletiyi alıntılıyarak foruma yazınız. Teşekkürler.
  • Vip üyeliğim mevcuttur. İsteyen kişilerle paylaşılır. Faydalı olması açısında belirli kişi sayısında paylaşım yapılacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: feumarte

Vip üyelik mevcut. Üyelik bilgileri için lütfen özelden mesaj atınız. Ve bu iletiyi alıntılıyarak foruma yazınız. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    üyeliği alabilirim
  • feumarte kullanıcısına yanıt
    ilgileniyorum hocam.
  • quote:

Vip üyeliğim mevcuttur. İsteyen kişilerle paylaşılır. Faydalı olması açısında belirli kişi sayısında paylaşım yapılacaktır
    Ben de üyelik bilgilerini alabilir miyim hocam?

• quote:

Alıntıları Göster
    mont alacağım hocam yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ürünler açılmıyor sizde açılıyor mu

• feumarte kullanıcısına yanıt
    Merhaba kullanmak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçti o eski çadır hikayesi, bu fiyatlara zor satarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Vip üyeliğim mevcuttur. İsteyen kişilerle paylaşılır. Faydalı olması açısında belirli kişi sayısında paylaşım yapılacaktır
    hocam bende alabilir miyim
  • tmama fiyatlar ucuk ama arkadaslar lacosteun ucuz oldugu hicbir yer yokki outlet cenneti abd de deki premium outletlerde bile buna yakın fiyatlardan satılır.
    koton lcw yakıstırması komık olmus 10 senelık lacostelarım hugo boss larım dipdiri ama maviden aldıgım birseyi 2.3. sene giyemiyorum kıyas edersek...
  • melchiah1978 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İlk açıldığı gece 00:30-00:45 itibari ile fatih.alka@turktelekom.com.tr ve 19071907 şifre ile kullanabilirsin.
    Selamlar...
  • çadır cuma sabahı 09:00'da açılacak. vip üyelik yok. herkese açılacak. aldığım duyuma göre occasiondan farklı olmayacak. boşuna girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

tmama fiyatlar ucuk ama arkadaslar lacosteun ucuz oldugu hicbir yer yokki outlet cenneti abd de deki premium outletlerde bile buna yakın fiyatlardan satılır.
    koton lcw yakıstırması komık olmus 10 senelık lacostelarım hugo boss larım dipdiri ama maviden aldıgım birseyi 2.3. sene giyemiyorum kıyas edersek...
    Çünkü 10 sene önce Lacoste gerçekten kaliteliydi hocam. Fakat son yıllarda alıp da şikayeti olan bir sürü insan var. Aslında genel olarak bütün ürünler kalitesiz . Gant alıyorsun o da soluyor, eee o zaman insan diyor ben niye bir tişörte bu kadar para verdim?
  • melchiah1978 M kullanıcısına yanıt
    Şifreyi kim değiştirdi arkadaş, bizim milletimiz hakikaten çok tuhaf. Yemek yediği kaba pislemek nedir? Bırakın bu tatlı su kurnazlığını artık sene kaç olmuş, son iyilik bükücüler ya...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.